کلید واژه ها: صندوق خود است در حال حاضر 34 درصد در این سال و بیشتر برای آمدن وجود دارد اگر سقوط بازار سهام مثل او پیش بینی

در فوریه. 27 مایکل Gayed به نام دو رقمی افت در شاخص S&P 500. او به دنبال آن است که به موقع پیش بینی در ماه مارس با یک پیش بینی برای ذوب شدن در سهام در پایان ماه. او مورد حمایت است که چشم انداز در مصاحبه با بلومبرگ رادیو.

واضح است که او تا به حال انگشت خود را بر روی نبض از این بازار فرار از coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده آمریکا — نگاهی به 34 درصد تجمع در ATAC چرخش صندوق ATACX, +2.05% برای اثبات این که روش خود را در این آب و هوا حداقل می پرداخت سادگی.

اگر او آن را کردم راست دوباره درد به مراتب بیش از سرمایه گذاران.

“خطر کردن در مورد بازگشت به در دو موج اول و اوراق قرضه پس از آن سهام است. دو سقوط” Gayed که او نیز منتشر Lead-Lag, گزارش, گفت, MarketWatch بیش از آخر هفته.

این احساس می کند مانند یک خانه ساخت و ساز پروژه. آن را به هزینه پول بیشتر و طولانی تر از هر تخمین می زند.’

— مایکل Gayed

او توضیح داد که او می بیند یک “خطر قابل توجهی” که منحنی عملکرد steepens در راه است که شوک بازار و باعث یک تصادف در Treasurys TMUBMUSD10Y, 0.679% .

“Reflation شرط در حال افزایش در همه جا و روغن چاپ منفی قیمت در این صورت است که نشان می دهد وجود دارد بسیار واقعی احساس است که جهانی بانک های مرکزی و دولت در هیچ چیز متوقف خواهد برای مقابله با تورم نیروهای ماندن در خانه” Gayed گفت. “در واقع انتظارات تورمی بوده است در کنار افزایش قیمت مواد غذایی با توجه به زنجیره تامین مسائل. با ترکیب نامحدود QE که در گذشته موجب شده است تا بازده به افزایش به نظر می رسد مانند اوراق قرضه سقوط برای اولین بار قبل از سهام است.”

او همچنین لمس کردن در یک موضوع است که بسیاری از سرمایه گذاران به ویژه mom-and-pop, انواع خاراندن سر خود را. چگونه می توان سهام همچنان به تجمع در برابر آنچه در شکل دادن به یک افسردگی در اقتصاد ؟ “بزرگترین قطع در تاریخ” به عنوان Gayed توصیف آن است.

بخوانید:چرا این تصویر از جیم کرامر است که همه چیز اشتباه است با آمریکا’

در اینجا او صحبت کردن در مورد که “قطع” در هفته گذشته با مشهور خرس مارک فابر:

در نهایت Gayed انتظار برای دیدن عملکرد سنبله به عنوان آنها قبل از سال 1987 سقوط.

“باید که رخ می دهد به عنوان من فکر می کنم احتمال وجود دارد,” او گفت: “شرایط پس از آن را برای یکی دیگر از سقوط بازار سهام پس از آن به عنوان واکنش افراطی به reflation روایت می آید به درک حقایق روی زمین که زندگی و حداقل در حال حاضر در حال رفتن به نگاه و احساس بسیار متفاوت برای برخی از زمان.”

بخوانید:مراقب باشید در بازار است که پشتیبانی شده توسط ‘چیزی بیش از یک ایدئولوژیک رویا”

به عنوان برای جدول زمانی Gayed گفت آن می تواند همه را در محل قبل از پایان سال.

“این احساس می کند مانند یک خانه ساخت و ساز پروژه. آن را به هزینه پول بیشتر و طولانی تر از هر برآورد او گفت:” این بیماری همه گیر. “در صورت عدم وجود واکسن و رفتار و تغییر در یک راه است که هر بلندمدت سود ناموجه مهم نیست که چقدر پول پاپا پاول را چاپ می کند.”

پس از پایان قوی به هفته گذشته بازار سهام در زمان ضربه اولیه در روز دوشنبه جلسه با صنعتی داو جونز DJIA, -0.86% کردن سه رقم است. S&P 500 SPX -0.52% و فناوری سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.13% نیز در حال حرکت پایین تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de