کلمات کلیدی: او در آغاز روز با $77,000 — نیمه شب او بدهکار 9 میلیون دلار

“من در شوک بود. من احساس می کردم که قرار بود همه چیز از من گرفته تمام دارایی های من.’

که سید شاه (و نه تصویر) 30 سال daytrader در تورنتو که بد بخت تلاش به شیب پا خود را به نفت چاله CL00, -1.41% پوشیده شده بود اخیرا در یک داستان خبری بلومبرگ.

در آوریل 20, شاه آغاز شده و با حدود 77,000 در حساب خود. او با قرار دادن $2,400 نسبت به خرید نفت خام برای اولین بار در $3.30 در هر بشکه رسید و پس از آن بیشتر در 50 سنت. از وجود آن رو جالب توجه است. در نهایت به عنوان تاریخی سقوط قیمت نفت در زمان نگه دارید و او قادر به بار کردن در آینده در یک پنی در هر.

معلوم است که پنی برچسب قیمت بسیار گران است.

بخوانید:آمریکا نفت معیار سقوط در زیر $0 در هر بشکه به علامت تاریخی غوطه

در واقع نفت خام شد و در حال حاضر معاملات در منفی-$3.70 هر بشکه — نه در یک درصد — اما علامت منفی نبود به رسمیت شناخته شده و با توجه به قطعی در کارگزاران تعاملی گروه نرم افزار. در پایان روز شاه پیام: او $77,000 تبدیل شده بود به یک دلار 9 میلیون بدهی.

شاه توضیح داد: به خبری بلومبرگ که او خواب نیست به صورت مستقیم سه شب بعد از آن.

در اوایل این هفته, توماس Peterffy میلیاردر رئیس و موسس کارگزاران تعاملی IBKR, +1.63% در زمان سرزنش برای این موضوع است که تحت تاثیر بسیاری از معامله گران فراتر از شاه.

“این یک $113 میلیون اشتباه در بخشی از ما,” او گفت:, و اضافه کرد که معامله گران خواهد بود ساخته شده در کل. “ما تخفیف از ما بودجه خود را به مشتریان ما که قفل شده بودند با یک موقعیت در طول زمان قیمت منفی بود هر گونه ضرر و زیان آنها رنج می برد زیر صفر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>