کلمات کلیدی: رادیو فردا میزبان Tucker Carlson ناودان برای تماس Tammy Duckworth ‘عمیقا احمقانه و ندانسته’

‘آیا @TuckerCarlson می خواهید به پیاده روی یک مایل در من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا است.’

که سناتور. Tammy Duckworth دموکرات از ایلینوی, شلیک در یک صدای جیر جیر در رادیو فردا میزبان Tucker Carlson, پس از او ناودان خود را به عنوان یک “عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد” خود را نشان می دهد دوشنبه ،

کارلسون همچنین شمارش Duckworth که از دست او در حالی که خدمت در ارتش ایالات متحده در عراق در سال 2004 در میان کسانی که “در واقع نفرت از آمریکا” از آنجا که او با پشتیبانی از یک “گفتگوی ملی” در مورد اینکه آیا آثار تاریخی باید حذف شده و پایگاه های نظامی تغییر نام داد و به عنوان کشور reexamines تاریخ آن است.

“تو قرار نیست به انتقاد Tammy Duckworth در هر راه است چرا که او هنگامی که در ارتش خدمت کرده است. اکثر مردم فقط او را نادیده بگیرد” او گفت:. “آن در نظر گرفته شده است خارج از محدوده به سوال یک فرد میهن پرستی. آن را بسیار قوی شارژ و ما سعی میکنیم که تا کنون به آن را.”

Duckworth بیش از آخر هفته با انتقاد از رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که “اولویت همه اشتباه” و برای صرف وقت بیشتر “تجلیل مرده Confederates” از صحبت کردن در مورد تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که در طول درگذشت coronavirus بیماری همه گیر.

سناتور شده در لیست به عنوان یک پتانسیل نامزد معاونت ریاست جمهوری برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. بخوانید:به عنوان Klobuchar خواستار بایدن به را انتخاب کنید از رنگ در اینجا است که می تواند خود را از معاونت ریاست جمهوری انتخاب

سازمان دیده بان کارلسون باز کردن تک صدایی (در نظرات Duckworth شروع در 11:40 علامت):

کارلسون در میان برخی از صداها از حمایت گرفتار مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی برای نظرات خود را به عنوان او رفت توییتر TWTR, +2.41% لیست موضوعات روند. در اینجا چند از نکات برجسته:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de