کلمات کلیدی: Fauci می گوید که در 40 سال برای مقابله با شیوع بیماری های ویروسی, او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند COVID-19

یک چیز وجود دارد در مورد COVID-19 که باعث می شود آن را بسیار موثر در سفر از یک میزبان به میزبان.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در آمریکا در چهار دهه گذشته گفت: SARS-Cov-2 است اثبات می شود منحصر به فرد و عجیب و غریب, ویروس, یکی, که او دیده است و نه مانند قبل.

‘من در برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 ٪ تا 40 ٪ از افراد بدون علائم است.’

— Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

او گفت ایالات متحده این ماه که COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus گرفته است او با تعجب به خصوص در یک راه منحصر به فرد کمک کرد که منجر به یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران در یک نسل.

“من شده است به برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 ٪ تا 40 ٪ از افراد بدون علائم,” او گفت: خانه کمیته انرژی و تجارت جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر تخمین می زند که 16 درصد از مردم با COVID-19 بدون علامت هستند و می تواند انتقال coronavirus در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد که 40 درصد از coronavirus انتقال است که با توجه به حامل های نمایش علائم این بیماری است. به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن یک فاصله 6 فوت از یکدیگر است.

این هفته Fauci گفت: این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال. “ما لازم نیست که یک ارتباط بین فردی بدتر می کند با این یا نه. آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال. اما این است که هنوز در مرحله تلاش برای تایید است که او گفت:” در یک مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا در روز پنج شنبه که این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال با بالا ویروسی بارهای.

COVID-19 در حال حاضر ثابت بسیار عفونی. اخیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, مطالعه در بر داشت که یک بار از SARS-CoV-2 ریختن در دستگاه تنفسی فوقانی حتی در میان قبل از بيماران علامت دار “که آن را متمایز از SARS-CoV-1 که در آن تکرار رخ می دهد عمدتا در مجاری تنفسی تحتانی.” از جمله یک بار ویروسی باعث می شود علامت-بر اساس تشخیص عفونت کمتر موثر در مورد سارس CoV-2 آن را گفت.

Fauci را رد کرد انتقاد که مقامات فدرال ایجاد کرده بود یک قدم اشتباه جدی گفتن به پوشیدن ماسک در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تنها برای معکوس کردن این تصمیم بعد از آن. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کاخ سفید و حتی سازمان بهداشت جهانی تمام معکوس مواضع خود را در اثر پوشیدن ماسک در طول زمان است.

‘وجود دارد کمبود تجهیزات [مورد نیاز] ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که خود را روزانه در راه آسیب است از مراقبت از افرادی که بیمار هستند.’

— Anthony Fauci هل دادن به عقب در نقد است که مقامات فدرال گمراه عمومی در اثر پوشیدن ماسک

“ما در حال رفتن به بازی که بازی” Fauci گفت: زمانی که سوال در مورد ظاهر ناگهانی U-نوبه خود در بهداشت عمومی سیاست. “من پشیمان نیستم که به خاطر من اجازه دهید به شما توضیح آنچه اتفاق افتاده است. که در آن زمان وجود داشت کمبود تجهیزات است که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز که خود را روزانه در راه آسیب است از مراقبت از افرادی که بیمار هستند.”

پس از دو ماه از obfuscation بیش از اثر از ماسک های صورت که در طی آن شهر نیویورک تبدیل شد, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و یک ماه پس از این که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر آمریکا مقامات فدرال گفت: همه آمریکایی ها باید بعد از همه پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی. Fauci است گفت که او امیدوار است که یک coronavirus واکسن می تواند توسعه یافته در اوایل 2021.

اما در اوایل این هفته Fauci گفت: بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت و مردم مطیع قوانین اجتماعی فاصله. “آنچه ما شاهد بودند که بسیاری از افرادی که شاید احساس کردند که چون آنها فکر می کنم آنها رویین تن و ما می دانیم که بسیاری از افراد جوان هستند چرا که آنها در حال گرفتن [این] بیماری جدی; بنابراین آنها در حال آلوده شدن است و هیچ چیز برای انجام با هر کس دیگری که در واقع آن را ندارد” Fauci او با سی ان ان گفت.

همچنین ببینید:آمریکا جدید کروناویروس موارد آمار تمام زمان بالا از 57,497 — به عنوان COVID-19 موج در فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس

در کشورهای که در آن coronavirus گسترش فزاینده مانند آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا گفت: “20 درصد به 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند چرا که شما نمی دانید که شما در حال ردیابی.”

فلوریدا گزارش 11,458 موارد جدید شنبه, بالاترین تعداد روزانه موارد پس از همه گیر آغاز شد تنها دوم به اوج روزانه از 11,571 در نیویورک در ماه آوریل گذشته. آن را تایید تقریبا 190,052 موارد از 178,594 موارد به روز قبل از آن به حساب نمی عبارتند از کسانی که بدون علامت و یا قبل از علامت و 3,702 از 3,684 روز قبل از مرگ و میر ناشی از ویروس است. بر خلاف مقامات در کالیفرنیا و تگزاس, اما, فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه گفته است که دولت نمی خواهد تاخیر بازگشایی برنامه و گفت: این افزایش عمدتا به دلیل به افراد جوان است.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 11,124,651 مردم در سطح جهان و 2,808,003 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 526,003 زندگی در سراسر جهان 129,476 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,137) پس از نیوجرسی (15,164) ماساچوست (8,149) ایلینوی (7,005), پنسیلوانیا (6,746) کالیفرنیا (6,318) و میشیگان (6,215). تگزاس گزارش شده 2,592 مرگ و میر.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.35% و S&P 500 SPX +0.45% به پایان رسید و بالاتر در پایان هفته پس از بهتر از حد انتظار نرخ بیکاری اعداد در میان موجی از coronavirus در کشورهای که سست محدودیت.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>