کلمات کلیدی: Fauci می گوید برخی از ایالت ها باید توقف بازگشایی اما امیدوار است برای جلوگیری از خاموش شدن

Dr. Anthony Fauci روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده در حال انجام است در شامل گسترش COVID-19 اما متوقف کوتاه گفت: بخش هایی از این کشور ممکن است نیاز به خاموش کردن دوباره.

“من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما درست نیست.”

— Dr. Anthony Fauci, به FiveThirtyEight.com

در جداگانه مصاحبه پنج شنبه, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری های گفت که coronavirus همه گیر است که هر دولتی و رسمی بهداشت را “بدترین کابوس” اما پا را از نظرات او در روز قبل از.

“به جای فکر می کنم در شرایط بازگشت به تعطیلی کامل, من فکر می کنم ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز کردن فرآیند” Fauci گفت: در یک رویداد به میزبانی تپه. “من فکر می کنم ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز کردن فرایند به دنبال چه به خوبی کار نمی کند و سعی کنید به کاهش است . . . من فکر نمی کنم ما نیاز به بازگشت به افراطی از خاموش کردن.”

“من امیدوارم که ما مجبور به توسل به shutdown,” او گفت:.

در چهارشنبه Fauci گفت: وال استریت ژورنال پادکست است که دچار مشکلات جدی با عفونت های جدید “باید به طور جدی نگاه بستن” یک موقعیت بر خلاف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میل به سرعت بازگشایی این کشور است.

در رویداد روز پنجشنبه Fauci گفت: مشکل متحده مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا به احتمال زیاد می تواند دریافت یک دسته در گسترش ویروس از طریق محدود تر اقدامات مانند بسته شدن میله ممنوعیت اجتماعات بزرگ و اصرار ماسک صورت اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست.

“اگر ما می توانید انجام دهید که به طور مداوم به من بگویید شما تقریبا قطعا شما در حال رفتن به دیدن یک رکود در کسانی که عفونت,” او گفت:.

به طور جداگانه در مصاحبه روز شنبه با megyn kelly پادکست-19, Fauci گفت که در مقایسه با دیگر نقاط جهان در ایالات متحده است که به خوبی انجام نمی شود. “به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما فقط نمی,” او گفت:.

او افزود که تعصب ساخته شده است که مبارزه با کروناویروس سخت تر است. “هنگامی که شما لازم نیست که به اتفاق آرا در رویکرد به چیزی است که شما نه به عنوان موثر در چگونه شما آن را اداره کند” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم شما می خواهم که به فرض که اگر نبود چنین تفرقه که ما را یک رویکرد هماهنگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de