کلید واژه ها: Elon Musk اقدامات تشویق ‘رفتار ظالمانه و او نیاز به ‘رشد’ می گوید: سبز-tech وبلاگ نویس

‘تبديل جامعه از هم جدا با صفرا پر از طغیان است که مخالف قطبی از آنچه جهان نیاز برای دیدار با چالش های آینده است. رشد Elon. از آن زمان به عمل مانند یک فرد بزرگسال نیست و بیش از حد رشد کودک است.’

که CleanTechnica وبلاگ نویس استیو Hanley دوباره خود را به خرید برنامه های جدید تسلا TSLA, +1.56% مدل Y آتشین حذف Elon Musk در روز چهارشنبه.

Hanley گفت که او برای سال های بسیاری تا به حال یک “سوء ظن دزدانه” که تسلا رئیس “یک متکبر ، به طور خاص او موضوع را با گمراه کننده “خلبان اتوماتیک” برچسب اتومبیل خود را به عنوان به خوبی به عنوان مشک را “رک و پوست کنده احمق” تصمیم به صدای جیر جیر در مورد قیمت سهام شرکت را به نام یک زن و شوهر.

آخرین گرد و غبار-با آالمدا کانتی بیش از بهداشت عمومی دستورات که در آن مشک را تهدید به حرکت خود شرکت از کالیفرنیا است که فقط در آخرین مثال.

Hanley گفت: می آید در سراسر به عنوان “اقدامات خود مهم حرکت تند و سریع که معتقد است او می تواند اجابت مزاج در وسط یک اتاق شلوغ و تظاهر هیچ چیز از عادی اتفاق افتاده است.”

جزئیات: کالیفرنیا assemblywoman بازدید مشک با یک F-bomb

این موضوع برای Hanley می رود و فراتر از خطوط مونتاژ در کارخانه تسلا.

“چنین shenanigans یک اثر مضر بر دیگر اعضای جامعه” او توضیح داد. “این در حال تبدیل شدن به مد روز در حال حاضر به عنوان coronavirus بحران میکشد به آن 9 هفته برای برخی از مردم ادعا می کنند — با صدای بلند — که همه سلامت, بخشنامه, آیا در شهرستان, شهرستان, دولت, و یا سطح فدرال را خلاف قانون اساسی نقض شخصی خود آزادی.”

و ما دیده می شود مقدار زیادی از آن اعم از مسلح معترضان در ایالت میشیگان خانه و یا خشن دسته در جنوب کالیفرنیا راهپیمایی برای حق دسترسی به سواحل.

“الون هرگز اذعان دارند اما اقدامات خود را تشویق چنین ظالمانه رفتار” Hanley نوشت. “اگر مشک بود یک شهروند خصوصی در جزیره ای در اقیانوس آرام هیچ کس مراقبت اگر او راه می رفت در سراسر برهنه پرتاب نارنجک دستی در جانوران محلی اما کسی که میله خود را به چشم های عمومی باید انتظار رفتار با برخی از ادب.”

از آنجا Hanley کارگردانی بیهوده گویی خود را به سمت کاخ سفید است.

“امریکا در حال حاضر حکومت زود رنج افرادی که رفتار مانند دو ساله با پوشک,” او نوشت. “آزادی به این معنا نیست که قادر به انجام هر گونه لعنتی چیزی که شما لطفا.”

تسلا نمایندگان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که مشک همچنان بحث برانگیز رقم در طول coronavirus همه گیر وجود ندارد assailing عملکرد تسلا سهام است که تقریبا دو برابر از ابتدای سال در حالی که S&P 500 SPX +1.15% پایین است حدود 12 درصد بیش از مدت مشابه.

CleanTechnica ادعا می شود No. 1 cleantech-وب سایت متمرکز در جهان رسیدن به برخی از 7 میلیون خوانندگان در سطح جهانی در هر ماه. ظاهرا آن می توانید تعداد مشک به عنوان یک خواننده با توجه به او را بازتوییت کرد این سایت را داستان در اوایل این هفته در مورد تسلا کارمندان بازگشت به کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>