کلید واژه ها: Elon Musk و Ivanka Trump به اشتراک گذاشتن یک لحظه در توییتر — سپس خالق ‘ماتریکس’, claps, پشت

‘گرفتن قرص قرمز.’

که تسلا TSLA, -0.51% رئیس Elon Musk ارائه یک پیام مرموز در روز یکشنبه به 34.3 میلیون توییتر TWTR, +1.54% پیروان — آخرین در یک خط طولانی از خود اجتماعی-رسانه headscratchers.

پس از مشک به تازگی نام فرزند خود را ‘X Æ یک-12,” هیچ چیز نباید به عنوان یک شگفتی دیگر. اما واقعا آنچه که او صحبت کردن در مورد این زمان ؟

خوب برای uninitiated قرمز “قرص” است که یک مرجع علمی تخیلی کلاسیک “ماتریکس”.

بدون رفتن بیش از حد پایین درس خوان, سوراخ خرگوش, فیلم شخصیت با بازی کیانو ریوز انتخاب: او می تواند قرص آبی و بازگشت به زندگی عادی و یا او می تواند انتخاب قرص قرمز و یادگیری حقیقت در مورد زندگی در یک شبیه سازی کامپیوتری.

اساسا سعادتمند جهل و یا حقایق سخت.

در طول سال اینترنت قرار داده و چرخش آن در چگونه این عبارت استفاده می شود و “قرص قرمز” آمده است به معنی بسیار چیزهای مختلف به گروه های مختلف مردم است. به عنوان فقط در مورد همه چیز این روزها سیاسی خطوط کشیده شده بین قرمز و آبی قرص.

Urban Dictionary قطاری طیف وسیعی از تفاسیر. یکی از مشک بود و احتمالا برای رفتن میگه قرص قرمز “باز می شود کسی که چشم و ذهن به راز حقیقت چیزی است که مهم است.”

پس از آن وجود دارد یکی از مشک منتقدان ترجیح می دهند: “یک بنیادگرای اینترنت خرده فرهنگ عصبانی تشنه عمدتا سفید محافظه کار مردان که مقصر همه خود را عاشقانه و اجتماعی شکست در زنان است.”

در هر صورت مشک رو تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر:

از آنجا طرفداران هر دو Elon Musk و Ivanka Trump خود را جشن گرفتند محبوب قرمز-قرص مصرف کنندگان و جناح راست سیاسی بیداری بسیاری از فرض آن را به معنی.

اما او اشاره شده عبارت “ماتریکس” co-creator لیلی Wachowski بود داشتن آن و او نشان داد تا در آنها ذکر شده به طور کامل کشتن پرنیان:

تا آنجا که به قرمز-pilling از مشک او به سرقت رفته است عناوین به تازگی به عنوان یک قهرمان بعید است از حق تماس stay-at-home سفارشات “فاشیستی” و تهدید به حرکت تسلا از کالیفرنیا است. او تظاهرات کشیده اند خشم منتقدان از جمله یک سان دیگو assemblywoman که ضربه او با یک F-bomb پس از او گفت که او در نظر گرفتن مقر خود را به تگزاس و نوادا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>