“آیا نمی شود فریب خورده های اخیر دوباره بجای اول برگشتن در سهام; سرمایه گذاری صحنه شروع به شبیه 1929 سقوط بازار و اوایل دهه 1930 رکود بزرگ.’

که علي شیلینگ قدیمی اقتصاددان و رئيس جمهور از علي شیلینگ & Co., ارائه غم انگیز خود را در یک مقاله اخیر منتشر شده در خبرگزاری بلومبرگ.

“این به نظر می رسد مانند یک تظاهرات خرس بازار مشابه که در 1929-1930,” او گفت: “با اضافی 30% به 40% کاهش در سهام به عنوان عمیق رکود جهانی امتداد به 2021.”

همانطور که می بینید از این صدای جیر جیر شیلینگ شده است صدایی این هشدار در حالی که برای در حال حاضر:

در بلومبرگ قطعه کنیا با اشاره به 48 درصد غوطه در میانگین صنعتی داو جونز از سپتامبر. 3 Nov. 13 در سال 1929 یک قلاب است که ممکن است “به نظر می رسید مانند یک منطقی اصلاح” در آن زمان از آنجا که تراشه های آبی تا به حال بسیج 500% در هشت سال منتهی به آن است.

بنابراین خریداران در پا و تحت فشار قرار دادند سهام تا 48% از طریق 17 آوریل 1930 52% فیبوناچی. گاو نر بار او نوشت: نمی آخرین طولانی به عنوان داو در نهایت ریختن 89 درصد از آن در سپتامبر سال 1929 بالا.

شیلینگ نگران است ما می تواند چیزی شبیه آشکار در بازار فعلی است.

بخوانید:چرا “بازگشت به حالت عادی’ می تواند به معنای فاجعه برای بازار سهام

او توضیح داد که در حالی که بسیاری از اقتصاددانان به دنبال یک V-شکل ارتجاعی به تحویل تیز بازیابی در نیمه دوم سال او باقی می ماند و خیلی بیشتر تردید — بدون در نظر گرفتن چقدر محرک دولت پمپ به اقتصاد است.

“خرس بازار است که همراه با رکود گذشته حدود 11 ماه به مراتب طولانی تر از اخیر رکود” شیلینگ نوشت. “عظیم ماهانه و محرک های مالی به کار تا کنون با بیشتر به آمده بعید است که برای جبران به شکل گسترده ای از بیماری همه گیر کوروناویروس.”

او افزود که تا آن زمان در مجموع کاهش در سهام ثروت او معتقد است از آن خواهد شد که تأثیر عمده ای در هزینه های مصرف کننده در خانه و خارج از کشور به عنوان یک درد رکود طول می کشد شرکت نگه دارید.

“این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد بیشتر مخل مالی و رویداد اجتماعی پس از جنگ جهانی دوم با به همان اندازه طولانی مدت عواقب” شیلینگ نوشت: با استناد به استارک بیکاری اعداد. “بسیاری از بدون شک مهار هزینه در سال آینده برای بازسازی پس انداز به خصوص پس از بحران آنها را در یک زمان از بدهی بالا و ذخایر مالی.”

بخوانید:آمریکا و مدعیان صعود 3.8 میلیون نفر به فشار coronavirus مجموع به 30 میلیون

سهام شدند دادن برخی از دستاوردهای اخیر در پنج جلسه معاملاتی با داو DJIA, -2.55% S&P SPX -2.80% و نزدک COMP -3.20% تمام معاملات پایین تر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net