کلمات کلیدی: Coronavirus را جادویی ‘ ناپدید می شوند نوامبر اریک تهمت می گوید

‘پس از نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه از ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است.’

که همه بخشی از دموکراتها “بسیار آگاه استراتژی” را به پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از سال 2020 انتخابات با توجه به اریک مغلوب ساختن پیشی جستن, که, گذاشته خود, مورد, در, فاکس نیوز, بیش از آخر هفته.

اگر اریک را پیش بینی خوش بینانه برای تلفن های موبایل آشنا ، پدرش گفت: در ماه فوریه که coronavirus را “ناپدید” یک روز “مانند یک معجزه است.”

در آخرین شمارش تقریبا 90000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 312,000 مرگ و میر.

اما اریک هنوز هم مدعی است که این یک تاکتیک چپ.

“آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که برای رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان” او ادامه داد: در مصاحبه خود با جانین Pirro. “آنها خواهد شد و شیر آن هر روز در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd.”

در اینجا یک کلیپ از مصاحبه:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>