کلید واژه ها: بیماری همه گیر کوروناویروس “و نه حتی نزدیک به بیش از اینکه” چه کسی رئیس هشدار می دهد. ‘بدترین است’

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

که گریم پیام از Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس. سهشنبه علائم شش ماه سالگرد وقوع اولین موارد گزارش شده در چین.

“اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع سرعت بالا” Tedros گفت: در این جلسه در ژنو ، “بدترین و در عین حال آمده است. من متاسفم که می گویند که.”

وی این اظهارات را یک روز پس از COVID-19 رسیده دو مبرم نقاط عطف: 10 میلیون تایید عفونت در سراسر جهان و از 500 ، 000 مرگ و میر.

جزئیات:Coronavirus به روز رسانی: جهانی COVID-19 مورد شمارش تاپ 10 میلیون و فلوریدا و کارولینای جنوبی و نوادا روزانه مجموعه سوابق

“شش ماه پیش هیچ یک از ما می تواند تصور چگونه جهان ما و زندگی ما خواهد بود — پرتاب به آشفتگی توسط این ویروس جدید,” او گفت:. “این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بهترین و بدترین بشریت است.”

Tedros گفت که برنامه ای برای فرستادن یک تیم به ووهان, چین هفته آینده به بررسی این ویروس را ریشه یک حرکت به دنبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت انتقاد کرد که برای آنچه که او به نام رابطه نزدیک خود را با چین و اعلام کرده است که ایالات متحده را بیرون بکشد که.

در این جلسه Tedros تصریح کرد که مردم حتی کسانی که علائم احساس نیاز به ادامه جسمی فاصله خود را با دست بشویید و ماسک در هنگام مناسب است. “شما ممکن است در خطر ابتلا به کم دسته اما انتخاب شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری است.”

همچنین نگاه کنید به: سازمان دیده بان برای این 3 جدید علائم کروناویروس

Tedros گفت: تماس با ردیابی شد و بهترین راه برای مبارزه با گسترش این بیماری و ابراز نا امیدی در کشور که در آن موفق نبوده است.

“هیچ بهانه ای برای تماس با ردیابی. اگر هر کشور است گفت: تماس با ردیابی دشوار است, این یک بهانه است.”

تماس با ردیابی شده است به ویژه فقرا در آمریکا با دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت جمعه که روند ردیابی کردن افرادی که ممکن است در معرض به آن آلوده شده بود “نه به خوبی پیش میرود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de