چین مصرف شده است مقدار زیادی از گرما در مرحله جهانی این روزها به خصوص در ایالات متحده, که در آن unfavorability نسبت به این کشور در بالاترین سطح خود از گالوپ و مرکز تحقیقات پیو شروع به ضبط داده ها از جمله راه بازگشت در 1970s.

اما پادشاهی میانه می تواند حداقل یکی از مشخصات بالا فن از طرف دیگر از این سیاره است.

‘چین سنگ در نظر من است. انرژی در چین است ، وجود دارد مانند بسیاری از کار سخت مردم است. و آنها واقعا به آنها حق ندارد آنها راضی نیست.’

که تسلا TSLA, -3.81% رئیس Elon Musk آید تپه ستایش در چین — و پرتاب سایه در کشور او به تماس های خانه — در مصاحبه اخیر خود با اخبار خودرو.

“من در ایالات متحده به طور فزاینده ای بیشتر و خوشنودی حق به خصوص در مکان هایی مانند منطقه خلیج و لوس آنجلس و نیویورک” مشک گفت: با اشاره به دو کشور که باعث افزایش تسلا کسب و کار از طریق معافیت های مالیاتی و مشوق های دیگر. در واقع لس آنجلس تایمز قرار داده و کل مبلغ کمک دولت برای تسلا در بیش از $4.9 میلیارد دلار است.

مشک در ادامه به استفاده از یک ورزش قیاس به پیش بینی بار خشن جلوتر ایالات متحده

“زمانی که شما برنده شدن بیش از حد طولانی شما مرتب کردن بر اساس از همه چیز را برای اعطا. ایالات متحده و به خصوص مانند کالیفرنیا و نیویورک, شما برنده شده است برای بیش از حد طولانی,” او گفت:. “زمانی که شما برنده شدن بیش از حد طولانی و شما همه چیز را برای اعطا. بنابراین درست مانند برخی از ورزش حرفه ای تیم آنها برنده مسابقات قهرمانی شما می دانید که یک دسته از بار در یک ردیف به آنها راضی و آنها شروع به از دست دادن.”

تسلا سهامداران مطمئنا برنده شده اند به تازگی. سهام با وجود دست انداز سرعت در روز جمعه است تا بیش از 250% تا کنون در این سال در حالی که S&P SPX +0.76% گیر در اطراف تراز بین سود و ضرر.

مشک نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را بر روی قیمت سهم موشک سوار کرد و گفت آن را به ارزش تلاش های خود را به “ماساژ” در بازار سهام یا مدیریت انتظارات سرمایه گذاران در مورد.

“در پایان روز اگر شما را به اتومبیل های بزرگ و شرکت های سالم و ساخت محصولات بزرگ سرمایه گذاران خوشحال خواهد شد گفت:” اخبار خودرو. “اگر شما را شپشو محصولات مشتریان خود را ناراضی خواهد شد و سپس خود را به سرمایه گذاران ناراضی خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de