وارن بافت می گوید برکشایر هاتاوی ریخته تمام دارایی خود را در خطوط هوایی بخش نقاشی یک تصویر ترسناک از صنعت است که به شدت صدمه دیده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“من اشتباه بود که در مورد کسب و کار” بافت گفت: صحبت کردن در روز شنبه در اوماها Neb., در برکشایر سالانه سهامداران برگزار کرد و عملا با توجه به بیماری کشنده.

در ماه آوریل برکشایر هاتاوی BRK.یک -2.74% BRK.ب -2.50% فاش کرد که آن را به فروش بلوک های بزرگی از سهام در خطوط هوایی دلتا DAL, -6.90% و Southwest Airlines LUV -6.46%.

شرکت های تابعه از برکشایر به فروش 13 میلیون دلتا سهام در مجموع $314.2 میلیون و 2.3 میلیون جنوب سهام به مقدار بیش از $74 میلیون دلار به عنوان او به طور قابل ملاحظه ای مقیاس مالکیت خود را از بخش هواپیمایی است که ویران stay-در-خانه پروتکل های که قرار داده شده است در محل پس از coronavirus بیماری همه گیر در زمان نگه دارید از جهان بیش از سه ماه گذشته است.

بافت اما توضیح داد که شرکت خود و شرکت های تابعه آن در حال حاضر تخلیه کل سهام در شرکت های هواپیمایی.

بافت توضیح داد: در این نشست که او فکر او حدود 10 درصد از این چهار تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی برای یک قیمت جذاب. او نیز متعلق به سهام در خطوط هوایی آمریکا Group Inc. آل, -11.40% و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. UAL, -10.00%. در مجموع کسانی که شرکت های هواپیمایی نشان دهنده برخی از 80 درصد از مسافر مایل پرواز در ایالات متحده بافت گفت.

اما او مصمم است که در این اواخر تصمیم خود را در پرتو ظهور پاتوژن شد نابخردانه و او به دنبال خالی کردن موقعیت خود را: “من فقط تصمیم گرفتم که من می خواهم ساخته شده است یک اشتباه است.”

به عنوان جدید ترین براده برکشایر برگزار شده بود 70 میلیون سهم از دلتا, نمایندگی 1.7 درصد از کنگلومرا نمونه کارها با توجه به داده های ارائه دهنده نهنگ عقل است. برکشایر نیز تا به حال حدود 54 میلیون سهام از جنوب غربی به نمایندگی از 1.2 درصد از منابع 22 میلیون سهم از شرکت هواپیمایی متحد به نمایندگی از 0.8 درصد و 42.5 میلیون سهام خطوط هوایی آمریکا حدود 0.5 درصد از برکشایر با توجه به سایت.

“شرکت هواپیمایی کسب و کار من ممکن است اشتباه باشد و من امیدوارم که من اشتباه تغییر در یک راه عمده,” او توضیح داد و اشاره کرد که از آن شده است از طریق هیچ تقصیر از مدیران اجرائی شرکت ها. “من شده است گفت: اساسا به پرواز نیست,” او اضافه شده و اشاره کرد که او ممکن است پرواز تجاری رفتن به جلو.

“من نمی خواهد به طور معمول صحبت کردن در مورد آن, اما من فکر می کنم نیاز به توضیح او گفت:” از تصمیم خود برای بحث در مورد فروش سهام شرکت هواپیمایی.

“ما مانند کسانی که airlines اما جهان تغییر کرده است…و من نمی دانم چگونه آن را تغییر داد” او گفت:.

سهام دلتا بزرگترین شرکت هواپیمایی توسط بازار سرمایه بود را 59 درصد در سال به تاریخ United Airlines شد تقریبا 70% تا کنون این سال, غرب پایین بود حدود 46 درصد تا کنون در سال 2020 nd American Airlines خاموش بود 63 درصد بیش از مدت مشابه از روز جمعه نزدیک است. یک صندوق ارز داد و ستد است که آهنگ های این صنعت در ایالات متحده جهانی جت ETF جت -7.24%, کاهش بیش از 55 ٪ در سال به تاریخ.

مقایسه میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55% خاموش بود 17 درصد تا کنون این سال, پس از دوره نقاهت بعد از ماه مارس کاهش در ماه آوریل است. S&P 500 SPX -2.80% شد به دنبال در یک سال به تاریخ از دست دادن 12.4 درصد و شاخص Nasdaq Composite COMP -3.20% پایین بود 4.1% تا کنون در سال 2020 است.

شرکت های هواپیمایی دریافت در 25 میلیارد دلار آمریکا نجات دولت در اواسط آوریل برای سرپا نگه داشتن صنعت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق در اصل با خطوط هوایی بیش از شرایط از 25 میلیارد دلار کمک مالی برای سرپا نگه داشتن صنعت hobbled توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حجم برای شرکت های هواپیمایی قابل ملاحظه ای پایین با توجه به گروه صنعت, با هواپیما و مسافر حجم پایین بیش از 90 ٪ در مقایسه با یک سال پیش با توجه به صنعت گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا و بیش از 3000 هواپیما شده اند idled تشکیل حدود نیمی از ناوگان فعال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de