کلید واژه ها: دست و پنجه نرم کمربند صندلی خود را راه جلو رفتن است پر از دست انداز, هشدار El-Erian

Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز می گوید: او را نه فقط به عنوان خوش بینانه در مورد اقتصاد ایالات متحده به عنوان بازار سهام و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی به نظر می رسد.

“من فکر می کنم ما باید دست و پنجه نرم کمربندهای ما. این است رفتن به دریافت پر از دست انداز ،

— Mohamed El-Erian

El-Erian است تردید در مورد شانس سریع V شکل اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

“آن بسیار سخت به می گویند همه چیز یک شبه حل و فصل شود. ما امیدواریم تا. اما من فکر می کنم ما باید دست و پنجه نرم کمربندهای ما. این است رفتن به دریافت پر از دست انداز, هنوز,” El-Erian گفت: در مصاحبه عصر روز شنبه.

El-Erian گفت: بازار فکر می کند آن است که در یک “برنده-برنده” سناریو شرط بندی وجود خواهد داشت بازیابی سریع و یا تغذیه را به نجات آمده است اگر اقتصاد دچار تزلزل.

“وجود دارد یک حس راحتی هر چه چشم انداز,” او گفت:. اگر آنها در اشتباه هستید در مورد اقتصاد “مهم نیست چرا که فدرال رزرو خرید دارایی است که ما هرگز تصور آن را می خرید.”

جزئیات: تغذیه ترازنامه نزدیک 7 تریلیون

El-Erian گفت این بود که بیش از حد خوش بینانه اما گفت: “بازارهای انجام آنچه انجام می دهند.”

برآورد 39 میلیون آمریکایی را امضا کرده اند تا برای رفع بیکاری در هشت هفته گذشته. که یک چهارم از نیروی کار است و “عظیم شوک,” او گفت:.

El-Erian گفت که او انتظار تکرار W شکل stop-go اقتصاد بیشتر مانند یک آونگ که در آن اقتصاد نوسانات بین رشد و انقباض.

“این بزرگترین شوک ما تا به حال برای نسل های. این است برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از اینکه مردم را متقاعد می تواند هر یک از دیگر است که ما سالم, او گفت:.

علاوه بر این مصرف کننده اعتماد به نفس و رفتار متزلزل است و کسب و نمی دانم که چگونه به کار به عنوان متحده در حال حاضر مسئول در بازگشایی روند, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>