کلمات کلیدی: Brett Favre: khezri یک قهرمان است — مانند پت Tillman — و سزاوار فرصت دیگری برای بازی در NFL

“من فقط می توانید از فکر می کنم درست بالای سر من پت Tillman دیگری است که چیزی مشابه. و ما در مورد او به عنوان یک قهرمان. بنابراین من می خواهم فرض کنیم که وضعیت قهرمان خواهد بود با مهر Kaepernick به عنوان به خوبی.’

که Green Bay Packers افسانه و Hall of Famer Brett Favre wading را به خار khezri بحث در مصاحبه با TMZ ورزشی.

او در مقایسه Kaepernick بود که حاضر به قربانی کردن خود NFL حرفه ای در اعتراض به نژادی و بی عدالتی به پت Tillman سابق آریزونا کاردینالز مدافع کشته پس از خروج از فوتبال برای پیوستن به ارتش رنجرز پس از 9/11 حملات تروریستی است.

Tillman بازی چهار فصل در NFL قبل از خروج از افغانستان است.

Kaepernick شد و در فصل ششم با 49ers در سال 2016 زمانی که او شروع به زانو در طول سرود ملی. او قطع شد و پس از آن فصل و در نهایت ثبت یک شکایت که NFL و صاحبان آن شدند تبانی به نگه داشتن او را از لیگ.

Favre می گوید Kaepernick هنوز مهارت های بازی.

“این آسان نیست برای یک مرد سن و سال او — سیاه یا سفید, اسپانیایی, هر آنچه برای متوقف کردن چیزی است که شما همیشه از خواب انجام می دهند و آن را در خود نگه دارد شاید برای همیشه برای چیزی است که شما در باور” او گفت:. “من فکر کردم که او پویا بازیکن زمانی که او نخست. او هنوز جوان است و نشده است آمار در چند سال پس هیچ دلیلی برای فکر می کنم که او را از دست داد که خیلی گام به گام است.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

Kaepernick ممکن است در نهایت شانس خود را در بازگشت. NFL کمیسر راجر Goodell ESPN گفت: هفته گذشته او می خواهم خوش آمدید Kaepernick بازگشت به لیگ و او را تشویق یک تیم به ثبت نام او.

اما نه هر کس آماده است تا در آغوش Kaepernick و مقایسه ای بین او و Tillman هم زده و عصبی به عنوان Favre شد یک روند موضوع در توییتر TWTR, -1.82% . البته آن را به سرعت تفویض به حزبی مجادله مانند هر چیز دیگری در رسانه های اجتماعی این روزها:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de