کلمات کلیدی: سیاه و سفید زندگی مهم است ؟ ‘ساختمان ماده بیش از حد’ — ویرایشگر استعفا بیش تیتر

‘ساختمان ماده بیش از حد’

آن سه کلمه هزینه استن Wischnowski the Philadelphia Inquirer بالا, ویرایشگر, کار خود را. اتاق خبر دامپزشک استعفا داد و پس از واکنش شدید از کارکنان بیش از این تیتر از یک داستان است که گفت: “وجود دارد می تواند یک سوراخ خمیازه در قلب فیلادلفیا” اعتراض بیش از کشتن جورج فلوید.

ده ها تن از روزنامه نگاران امضا نامه ای سرگشاده به سردبیران توضیح تصمیم خود را برای تماس با خارج “بیمار و خسته” سی ان ان گزارش شده است. “آنها گفتند که باید صرف ‘ماه و سال در تلاش برای به دست آوردن اعتماد عمومی را تنها به آن “فرسایش در یک لحظه با بی دقتی unempathetic تصمیم گیری.”

کاغذ صادر شده عذرخواهی کند.

“تیتر همراه یک داستان در آینده فیلادلفیا ساختمان ها و زیرساخت های مدنی پس از تظاهرات این هفته”این Philadephia پى نوشت. “تیتر ادبانه riffed در زندگی مهم جنبش و پیشنهاد ارزی بین از دست دادن ساختمان ها و زندگی آمریکایی های سیاه و سفید. که غیر قابل قبول است.”

این مقاله تلاش اولیه برای صاف کردن بیش از همه چیز را به خوبی نمی تواند یا. تلاش بعدی در یک تیتر: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فراموش ساختمان؟” بازگشت به تخته رسم. در نهایت این سوال در حل و فصل “آسیب رساندن به ساختمان های نامتناسب صدمه زدن به مردم معترض در حال تلاش برای بالا بردن.”

Wischnowski مشغول به کار در این سوال برای 20 سال و نظارت بر انتشار برنده جایزه پولیتزر داستان در مورد خشونت در فیلادلفیا مدارس دولتی. آخرین روز خود را خواهد شد در ژوئن 12.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de