میلیاردر سرمایه گذار پل تودور جونز ساخته شده prescient تماس شمش در سال 2019; در حال حاضر او گفت که بیت کوین بحث ارز دیجیتال به یاد او طلا در 1970s و ممکن است بهترین پرچین در برابر تورم در سن coronavirus.

“اگر من مجبور به پیش بینی من شرط می بندم آن خواهد بود bitcoin.”

مشهور پرچین-صندوق سرمایه گذار نوشتن در تحقیقات اخیر توجه داشته باشید ذکر شده بی سابقه پول-چاپ و اقدامات محرک اقتصادی توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا در میان COVID-19 pandemic به عنوان دلایل اصلی پشت او را تازه کشف اشتها برای جهان برجسته ترین cryptocurrency.

“بهترین سود به حداکثر رساندن استراتژی خود را به سریعترین اسب” جونز گفت: در یک چشم انداز بازار توجه داشته باشید “بزرگ پولی و تورم است.” خبری بلومبرگ برای اولین بار بود به گزارش مدیر سرمایه گذاری بیت کوین را تغییر.

جونز می گوید که سرمایه گذاری او را به یاد طلا در 1970s.

در سال گذشته جونز گفت: یک کوکتل از فدرال ریزرو و افزایش تنش های سیاسی ایجاد یک فضای به خرید طلا و سهام که تبدیل به یک استراتژی برنده است.

جونز گفت: گفته بلومبرگ در مصاحبه ای در ماه ژوئن گذشته است که اگر طلا “می رود به 1400 آن می رود به 1,700 نه به سرعت” با اشاره به پتانسیل قیمت شمش به منجنیق به شدت بالاتر است.

قیمت طلا برای تحویل در ماه ژوئن در روز پنج شنبه و در $1,725.80 دلار در هر اونس در Comex و به دست آورده اند 13.4% تا کنون در سال 2020 و 34.4% در طول 12 ماه گذشته.

جونز گفت که تمرکز بر قرار دادن شرط خود را بر روی بیت کوین BTCUSD, +2.39% در بازار معاملات آتی در CME Group Inc. آموزش مداوم, +2.75%, که در آن بیت کوین در ماه ژوئن آتی BTCM20, +1.54% لمس بالا از $10,155 با توجه به FactSet داده است. بیت کوین آتی بر اساس فعال ترین قرارداد به دست آورده اند نزدیک به 38 درصد در سال به تاریخ و تقریبا 70 درصد بیش از 12 ماه گذشته بیش از حد طلا توسط یک حاشیه گسترده ای.

مقایسه میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.89% و S&P 500 شاخص SPX +1.15% همه حداقل 11 درصد کمتر از سال تا به امروز با شاخص Nasdaq Composite COMP +1.41% مباهات ناچیز 0.1% به دست آورید تا کنون برای سال 2020 با تشکر از تجمع در روز پنج شنبه.

جونز به طور گسترده ای با اعتبار پیش بینی و بهره مندی از بازار سهام سقوط در اکتبر. 19, 1987 که دیدم داو از دست دادن نزدیک به 23 درصد از ارزش خود را از مارک بزرگترین روز درصد کاهش رنگ آبی تراشه معیار در تاریخ آن است.

جونز شناخته شد برای تجارت همه چیز از ارز به کالاها. رکورد خود را برجسته است متوسط بازده و خروج میلیاردها دلار از صندوق های تامینی در بیشتر سال های اخیر است. جونز دارای ارزش خالص $5.1 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

بیت کوین گاو شده اند با اشاره به علاقه رو به رشد در بیت کوین به عنوان واحد پول دیجیتال را از نزدیک تماشا واقعه: نصف.

از نصف طول می کشد که در مارس 12, اشاره به بیت کوین, نرم افزار شالوده. کسانی که حمایت دیجیتال-دفتر فناوری یا blockchain هستند پاداش با bitcoins هر 10 دقیقه برای صرف مقدار زیادی از قدرت محاسباتی که پاداش قطع خواهد شد از 12.5 به 6.25 سکه. نصف رخ می دهد هر چهار سال و این رویداد را تنها بار سوم از crypto-دارایی طراحی شده بود 11 سال پیش.

بخوانید:به نظر نمی آید در حال حاضر—بسیار بدخیم بیت کوین outperforming طلا و صعودی سرمایه گذاران eyeing $10,000 و فراتر از آن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de