کلید واژه ها: بایدن می گوید رای دهندگان نباید رای من ” اگر آنها بر این باورند تجاوز جنسی اتهامات

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنج شنبه دوباره اتهامات را رد کرده است که او تجاوز جنسی یک کارمند در 1990s و ارائه فرانک مشاوره به آینده نگر رای دهندگان مختل میکند.

“من فکر می کنم آنها باید رای خود را در قلب. و اگر آنها بر این باورند تارا Reade آنها احتمالا نباید رای بدید. من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade.”

— جو بایدن

در ظاهر در MSNBC را “آخرین کلمه با لارنس o’donnell” پنج شنبه شب بایدن گفت که او اصلا به یاد نمی شاکی تارا Reade اما گفت که او سزاوار به شنیده می شود.

“زمانی که یک زن ادعا می کنند که او شده است مورد آزار و اذیت و یا مورد آزار قرار گرفته — و این ادعا اتحادش را تغییر آن را به عنوان در رفته — اما مورد آزار و اذیت یا آزار او باید جدی گرفته شود,” او گفت:. “او باید به جلو به اشتراک گذاری داستان خود را. او باید جدی گرفته شود.”

Reade ادعا می کند که بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان دستیار او در سنا ، او گفت که او در زمینه آزار و اذیت شکایت در زمان اما ذکر این اتهام حمله. Reade نام بایدن به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری.

بایدن گفت: Reade به اتهامات “باید به طور کامل بررسی. . . . آنچه مهم است حقیقت است. حقیقت چیزی است که مهم است. و حقیقت در مورد چیزی شبیه به این هرگز اتفاق افتاده است. او حق دارد شنیده می شود اما پس از آن باید آن را بررسی و حقیقت در نهایت مهم است. و من به سخن من آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن گفت: Reade داستان تغییر کرده است در طول سال اما گفت که او نمی خواهد سوال انگیزه های او.

“من نمی خواهم به سوال هر چیزی غیر از گفتن حقیقت مهم است. این است که در حال بررسی. آن بوده است vetted,” او گفت:. “آنها رفت و نمرات مصاحبه از کارکنان من بیش از من کار تمام است. این فقط در مجموع به طور کامل به طور کامل از شخصیت. و این ایده که در یک محل عمومی در یک راهرو من حمله یک زن است. . . . به هر حال من به شما قول می دهم آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن بود پیوست نشان می دهد توسط استیسی آبرامز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا بوده و تایید بایدن.

“من معتقدم که او انکار” آبرامز گفته معاون تلویزیون در اوایل این هفته. “اگر من فکر کردم که این مرد انجام داده بود که پس از آن من نمی تواند در این فضا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>