کلید واژه ها: باراک اوباما, انفجار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus پاسخ

‘هرج و مرج مطلق فاجعه’

کسانی که سخنان رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد استفاده برای توصیف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بیرون درز ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت” اوباما در حالی که ساخت یک فشار جو بایدن گفت: برخی از 3,000 سابق و اعضای دولت او در یک تماس در روز جمعه. “آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره به افتخار او در پاسخ به این ویروس به ویژه چه محدودیت های مسافرتی از چین و اروپا همراه با اجتماعی فاصله دستورالعمل را “نجات جان میلیون ها نفر.”

اما اوباما گفت: پاسخ به “کم خونی و پر از لکه,” یاهو نیوز گزارش داد.

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی. و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی به عنوان” اوباما توضیح داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر TWTR, +4.03% پاسخ:

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow نیز در زمان استثنا به انتقاد.

“با تمام احترامی که به رئیس جمهور سابق و من واقعا نمی خواهم برای رسیدن به یک سیاسی به عقب و جلو در اینجا. من فقط — من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد” Kudlow گفت: در مصاحبه روز شنبه در “این هفته” در ABC. “آنچه ما انجام داده ایم ممکن است 100% کامل است. شما می دانیم این چیزها اتفاق می افتد یک بار در هر 100 سال است. اما تصویر کلی است که ما ایجاد کرده اید عظیم بهداشت و ایمنی زیرساخت ها برای مقابله با این بیماری همه گیر در اینجا در ایالات متحده است.”

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany در بیانیه ای به رویترز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس “بی سابقه بوده است” و زندگی را نجات داد.

“در حالی که دموکرات ها بودند که به دنبال یک شم جادوگر هانت علیه رئیس جمهور تهمت رئيس جمهور تهمت بود تعطیل سفر از چین,” او گفت:. “در حالی که دموکرات ها را تشویق تجمع جرم رئيس جمهور تهمت بود استقرار PPE پنکه و تست در سراسر کشور است.”

در آخرین بررسی بیش از 1.3 میلیون نفر از COVID-19 تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با 78,855 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>