کلید واژه ها: آرنولد شوارتزنگر می گوید به پوشیدن ماسک: “هر کسی آن را یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله’

“این یک تومور” ممکن است آرنولد شوارتزنگر دوم-ترین-خط معروف و بازیگر سابق و فرماندار کالیفرنیا وزن در موضوع سلامت پنج شنبه: اهمیت پوشیدن ماسک.

“هر کسی آن را یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله که نمی توانید به عنوان خوانده شده.”

— آرنولد شوارتزنگر

شوارتزنگر توییتی حمایت خود را از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را پیش از آن در روز الزامی ماسک صورت برای هر کسی که ترک خانه خود با معدودی موارد استثنا در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

“این است که 100% حق حرکت می کند” زمانی “Governator” گفت. “این به ما کمک خواهد کرد ضرب و شتم این ویروس وحشتناک. علم است به اتفاق آراء — اگر همه ما پوشیدن ماسک, ما آهسته و می تواند بازگشایی با خیال راحت. این یک مسئله سیاسی است. هر کسی که آن را یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله که نمی توانید به عنوان خوانده شده.”

شوارتزنگر یک جمهوری خواه به عنوان فرماندار کالیفرنیا از سال 2003-’11.

قبل از پنج شنبه کالیفرنیا شهرها و استان ها شده رایگان به ماسک اجباری اما Newsom گفت: او صادر ایالت سفارش به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم شده اند بیرون رفتن ماسک-کمتر به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. کالیفرنیا دیده است افزایش اخیر در coronavirus موارد به خصوص در جنوب کالیفرنیا.

در حالی که ماسک های صورت را تبدیل به یک مسئله سیاسی در ایالات متحده علم در پشت اثر خود را به نظر می رسد prettysolid. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند “هر کس باید از پوشیدن پارچه با پوشش زمانی که آنها را به بیرون رفتن در ملاء عام” و یادداشت “پارچه با پوشش است که به منظور محافظت از افراد دیگر در مورد شما آلوده می شوند.”

جزئیات:‘شرم آور نه سرد نشانه ضعف’: مردان کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus, مطالعه می یابد

و برای آنچه در آن ارزش, شوارتزنگر نه تنها قهرمان اکشن که نه بیش از حد سرد برای یک ماسک, عنوان این عکس هریسون فورد را نشان می دهد:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de