Amazon.com Inc. جای تعجب نیست در صدر انتظارات برای فروش سه ماهه در میان COVID-19 همه گیر بود اما از نظر مدیر عامل شرکت جف بزوس در یک بیانیه کتبی همراه با خرده فروش گزارش درآمد که واقعا جلب تمرکز بر روی دیوار خیابان پنج شنبه شب.

‘اگر شما یک shareowner در آمازون, شما ممکن است بخواهید به یک صندلی از آنجا که ما در حال فکر کردن کوچک است.’

— جف بزوس

سخنان تشکیل مسلما lengthiest چنین بیانیه ای از ثروتمندترین افراد جهان را در یک گزارش سه ماهه و تأکید قدر از بیماری کشنده است که ترک کرده است بسیاری از نقاط جهان در تلاش برای خروج از کسب و کار مجبور خاموش شدن ناگهانی و موقت از حالت عادی برای کمک به محدود کردن انتقال را گسترش.

در آن محیط آمازون AMZN, -7.59% شکوفا شده خدمت به عنوان رفتن به آنلاین خدمات تحویل یکی که قبلا موفق به درهم شکستن رقبای طریق مطلق ممکن است از 1.2 تریلیون کرگدن. برخی از رقبا در واقع باید buckled تحت فشار از محیط فعلی حتی به عنوان آمازون سهام افزایش یافت 34% تا کنون در سال 2020 است.

جزئیات:آمازون را صرف 4 میلیارد دلار یا بیشتر در coronavirus پاسخ به طور بالقوه پاک کردن Q2 سود

اما بزوس خودداری از چگونه قاطعانه به cloud-computing و مصرف کننده-شرکت خدمات تا فاصله خود را از رقبا از جمله طولانی تاسیس خرده فروشان مانند میسی M -8.53% و J. C. Penney Co. Inc. JCP, -5.15%, که خود را بر روی طناب.

بررسی کنید:اپل و آمازون و جلعاد را لنگر پا درآمد نژاد با رهبری

به جای آمازون رئیس متمرکز در راه پیش رو.

بزوس بیانیه برجسته هزینه های است که شرکت هایی که زنده ماندن این بحران بهداشت عمومی روبرو خواهد شد در هفته های آینده, ماه ها و سال ها به عنوان آنها را به مراحل برای اطمینان از ایمنی از کارگران و مشتریان به طور یکسان.

“ما با الهام از کارگران ضروری ما انجام شغل خود را — پرستاران و پزشکان, فروشگاه مواد غذایی, تحویلدار, افسران پلیس و خود ما فوقالعاده frontline کارکنان,” او نوشت.

“خدمات ما ارائه شده است هرگز بیشتر انتقادی و مردم انجام خط مقدم کار و کارکنان و همه پیمانکاران در سراسر زنجیره تامین ما — در حال شمارش را بر ما به امن نگه داشتن آنها را به عنوان آنها را که کار می کنند” نوشت بزوس. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را.”

آمازون گزارش 75 میلیارد دلار فروش در سه ماهه اول اما سود خود را کاهش یافته است.

آمازون هزینه انتظار رفتن به جلو نیز می تواند ارائه آمار به این شرکت در سه ماهه های آینده. سهام آمازون شد پایین 5.5% در بعد از ساعات معاملات زیر سود در طول روز پنجشنبه به طور منظم جلسه معاملاتی.

شرکت بورس با صعود 25% تا کنون در این سال پس از 6.6% کاهش در روز جمعه هنوز هم یک شاهکار قابل توجهی برای سه ماه اول هر سال اما یکی که می آید با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55%, S&P 500 شاخص SPX -2.80% پایین 15 درصد و 10 درصد در سال 2020 به پنج شنبه ، شاخص Nasdaq Composite COMP -3.20% خاموش بود و فقط 0.9% در آن نقطه است.

به عنوان وال استریت تقسیم شده است به دارا و ندار میان coronavirus همه گیر آمازون تنها به تقویت موقعیت خود را در میان جمهوری های سابق.

ایالات متحده در روز جمعه قضایی مجلس کمیته خواسته بزوس برای شهادت در مورد یک مارس 23 گزارش در وال استریت ژورنال که مدعی است که بر روی خط خرده فروش با استفاده از اطلاعات به منظور توسعه محصولات خود را به رقابت در برابر فروشندگان بر روی پلت فرم آن است. پس از رهبران دموکرات خود را متهم به نمایندگان دروغ در گذشته کنگره شهادت. مجله گزارش را در تضاد با شهادت آمازون در یک خانه آنتی تراست کمیته فرعی در سال گذشته گزارش CNBC.

بزوس فورچون در ضمن اتحاد رسید بیش از 24 میلیارد دلار از این بیماری همه گیر در زمان گسترده تر در بازار برای یک غلتکی سوار coaster با توجه به ثروت است. که ظهور برداشته شده خود را خالص ارزش خیره کننده $148.6 میلیارد دلار با توجه به فوربس او تا کنون ثروتمندترین فرد در جهان حتی پس از کنار رفتن مقدار زیادی از ثروت خود را به شریک زندگی خود را در طلاق در ماه جولای.

اتمام بزوس کامل بیانیه زیر:

از خرید آنلاین به AWS نخست تصویری و آتش تلویزیون زمان بحران نشان دادن سازگاری و دوام آمازون کسب و کار به عنوان قبل از هرگز, اما آن را نیز سخت ترین زمان ما تا کنون با آن روبرو است گفت:” جف بزوس آمازون موسس و مدیر عامل شرکت. “ما با الهام از کارگران ضروری ما انجام شغل خود را—پرستاران و پزشکان, فروشگاه مواد غذایی, تحویلدار, افسران پلیس و خود ما فوقالعاده frontline کارکنان. خدمات ما ارائه شده است هرگز بیشتر انتقادی و مردم انجام خط مقدم کار و کارکنان و همه پیمانکاران در سراسر زنجیره تامین ما—در حال شمارش را بر ما به امن نگه داشتن آنها را به عنوان آنها انجام این کار است. ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را. ارائه برای مشتریان و حفاظت از کارکنان به عنوان این بحران همچنان برای چند ماه در حال رفتن به مهارت فروتنی اختراع و پول است. اگر شما یک shareowner در آمازون, شما ممکن است بخواهید به یک صندلی از آنجا که ما در حال فکر کردن ، تحت شرایط عادی در این آینده Q2 ما انتظار می رود به ایجاد برخی از 4 میلیارد دلار یا بیشتر در سود عملیاتی. اما این نیست شرایط عادی است. ما انتظار می رود به صرف تمامیت است که 4 میلیارد دلار و شاید کمی بیشتر در COVID-هزینه های مربوط به گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است. این شامل سرمایه گذاری در تجهیزات حفاظت فردی افزایش یافته تمیز کردن امکانات ما کمتر کارآمد فرایند راه است که بهتر است اجازه می دهد تا به صورت موثر اجتماعی فاصله بالاتر دستمزد ساعات روز: تیم ها و صدها میلیون نفر به توسعه خود ما COVID-19 تست قابلیت های. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در جهان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری ما می توانیم در امنیت و رفاه ما صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان. من با اعتماد به نفس است که ما در دراز مدت گرا shareowners را درک خواهد کرد و در آغوش رویکرد ما و در واقع آنها انتظار می رود ،

خوانده شده در:آمازون سهام در حال سقوط به عنوان سود سه ماهه نخست سال می آید و در پایین تر از حد انتظار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de