کوین دورنت ‘در آینده نه” به شبکه اگر NBA رزومه فصل

این شبکه امیدوار NBA فصل خواهد شد. اما اساسا تغییر برنامه تغییر نمی دهد Kevin Durant بازگشت طرح است.

هر چند در حال حاضر به حالت تعلیق در 2019-20 فصل در حال حاضر می تواند کشش در اواخر اکتبر — هنگامی که دورنت خواهد آماده شده است به بازگشت از یک سال غیبت طولانی با یک پاره آشیل — با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس این شبکه گزارش قصد اجازه دادن به دو زمان Finals MVP بازیابی تا شروع فصل آینده

“کوین دورنت را در آینده به شبکه این سال است. که اتفاق می افتد اگر آنها بازی کند. آنها در حال بازی نیست او” ESPN آدریان Wojnarowski گفت: در Woj غلاف در طول بحث در مورد عجله بازیکنان به پایان این فصل است.

زمانی که Durant, 31 امضا چهار سال حداکثر, مقابله با پشه در تابستان گذشته انتظار بود برای جدیدترین سوپراستار به استراحت و بازتوانی برای یک سال قبل از بازگشت برای 2020-21 فصل است که در حال حاضر می تواند بنا به گزارش شروع و در اواخر به عنوان کریسمس. اما با دورنت داشتن پیشرفته 3-در-3 بازی در هفته های اخیر و شبکه (30-34) در خط هفتم دانه در کنفرانس شرق اگر فصل رزومه — با یک سناریو پریدن سمت راست به پلی آف — یک پنجره به نظر می رسد باز برای دورنت به یک سینمایی اولین بازی با بروکلین.

مدیر کل Sean علائم نگه ایده ای زنده هنگامی که او به تازگی اعلام کرد دورنت بازگشت تاریخ هنوز هم انعطاف پذیر.

“است که یک $110 میلیون سوال” مارکس گفته Newshub. “در تمام جدیت تلاش کرده ایم به بحث در مورد جدول زمانی زیادی است.

“من می توانم به شما بگویم این چند — قبل از همه گیر او نگاه مانند کوین دورنت و این یک چیز خوب است.”

اما خطر از آوردن حق رای دادن خود تغییر ستاره زودرس اهمیت بیشتری نسبت به پتانسیل پاداش زنگ زده دورانت — که یکی از چهار شبکه که قرارداد COVID-19 — تلاش برای توسعه شیمی با هم تیمی های جدید و بعید است به اجرا در postseason.

“من فقط نمی دانم چگونه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هر کسی اجازه دهید به تنهایی کوین” مارکس گفت. “هنگامی که شما به اندازه کافی سرمایه گذاری در یک بازیکن مثل کوین ما هرگز به او فشار آمده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>