کوین دورنت آتش سوزی در باب مایرز’ غمگین رزمندگان روایت

امروز به پایان می رسد در ‘Y.’ به وضوح کوین دورنت بود رفتن به دفاعی در رسانه های اجتماعی دوباره.

پس از شنیدن رزمندگان مدیر کل باب مایرز توصیف خود را تا سال 2018 به عنوان تیم دوم مستقیم و سوم در چهار فصل — به عنوان یک آه امداد به جای شاد تجربه دو بار NBA Finals MVP و زمان شبکه star مشترک نارضایتی خود را در یک expletive پر Instagram نظر.

“N—s نگاه شاد به عنوان s— در این عکس هر چند” دورنت نوشت: ارجاع یک جشن عکس از تیم برگزاری مسابقات قهرمانی جایزه با توجه به NBC گزارش روز شنبه.

شرکت کنندگان متعدد از سلسله — از جمله مربی استیو کر — به اشتراک گذاشته اند مایرز گذاشت.

آنها گفته ام به عنوان دفاع نبود تقریبا به عنوان سرگرم کننده به عنوان فصل اول با دورنت در 2016-17 با توجه به اضافه شدن انتظار و ادامه داد: نظارت از دورنت بود که به طور مداوم مورد انتقاد قرار برای پیوستن به این لیگ بهترین تیم. دورانت نیز هرگز در آغوش گرفت, در منطقه خلیج مانند وطنی ستاره Stephen Curry با وجود اینکه تیم را — و مسلما جهان — بهترین بازیکن.

Kevin Durant
کوین دورنتAP

“بار دوم با کوین [2018] این احساس” خوب ما فقط آنچه را که قرار بود ما را به انجام کار بزرگ’ ” مایرز گفت: ESPN. “آن نبود شادی.”

رزمندگان برنده NBA رکورد 73 فصل به طور منظم بازی و از دست رفته در فینال سال قبل از دورنت به آنها پیوست اما دیدم که کل قطره به 67, 58 و سپس 57 در مدت سه سال با این تیم است. آنها همچنین از دست داده و بیشتر در postseason با دورنت اما هنوز موفق به کسب دو عنوان.

“من مطمئن هستم که بسیاری از مردم احساس متفاوت” مایرز گفت. “نبود کسی گسل. من فکر می کنم وجود دارد فقط یک وزن به همه چیز. و بنابراین من مطمئن هستم که [Michael Jordan-led گاو] احساس کردند که وزن همه چیز وزن از روابط است.”

Draymond سبز گفت: در ماه گذشته که به تماشای “آخرین رقص” ESPN مستند در مورد 1998 گاو ساخته شده او را آرزو دورانت می شده اند بیشتر چشمگیر با هم تیمی های خود در مورد ترک طلایی دولت برای بروکلین در تابستان گذشته.

“که یه جورایی فیل در اتاق” سبز گفت. “و اگر چه Steve خواهد نوع ضربه زدن بر روی آن [گفت:] ‘اجازه دهید فقط لذت بردن از این سال برای آنچه در آن است زیرا ما نمی دانیم که آنچه در سال آینده نگه می دارد آن را لزوما همان حمل وزن به دلیل آنچه که باید اتفاق افتاده بود کوین می آیند و می گویند:” هی مرد این است که آن, بنابراین اجازه دهید این ” یا ” این نیست.'”

دورنت هرگز ترس به صف مقابل در رسانه های اجتماعی که در آن او به استدلال زیادی با طرفداران و مشهور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>