کنتاکی gov. اعلام کرد رسیدگی به لویی پلیس و گارد ملی ضرب تیراندازی مرد

لوئیزویل کنتاکی – رژیم صهیونیستی. اندی Beshear اعلام کرد که او دولت مجاز پلیس برای انجام تحقیقات مستقل به صبح روز دوشنبه حادثه که در آن لویی مترو پلیس و گارد ملی پرسنل به ضرب گلوله یک مرد است.

تیراندازی یی اتفاق افتاده حدود 12:15 صبح دوشنبه به عنوان لویی پلیس و گارد ملی پرسنل شکست یک گروه بزرگ است که تا به حال جمع آوری شده در پارکینگ در خارج از فروشگاه در راسل محله LMPD رئیس استیو کنراد گفت.

کسی که در این گروه از کار اخراج پرسنل اجرای قانون که به آتش کنراد گفت.

معلوم نیست اگر قربانی که نه شناخته شده بود و کسی که از کار اخراج شده بود یک شات در افسران کنراد اضافه شده است.

“با توجه به جدی بودن وضعیت من مجاز ایالت کنتاکی پلیس به طور مستقل بررسی رویداد” Beshear در بیانیه ای گفت: صبح روز دوشنبه.

کنراد گفت که پلیس تا به حال چند نفر از بهره که در حال مصاحبه پس از تیراندازی و که او انتظار می رود به انتشار اطلاعات بیشتر در بعد شنبه.

جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کشور: 4,400 بازداشت گزارش شده است; سنت جان کلیسا در DC آتش

تیراندازی در خارج از دینو غذایی مارت پس از حکومت نظامی تا به حال یک بار دوباره گرفته و اثر در 9 p. m. روز شنبه به تظاهرات و ناآرامی بیش از مرگ Breonna تیلور ادامه داد: برای چهارمین شب متوالی در لوییویل.

لویی شهردار گرگ فیشر اولین اجرا 9 بعد از ظهر تا 6:30 صبح شنبه مقررات منع رفت و آمد و گفت: این امر می تواند مجددا صبح روز دوشنبه.

Beshear اعلام کرد صبح روز شنبه بود که او با ارسال حدود 350 کنتاکی گارد ملی پرسنل به لویی به “اطمینان از ایمنی همه” و “کمک به حفظ صلح است.”

“ما نمی توانیم اجازه Breonna میراث بود خدشه دار با خشونت و ما نمی توانیم اجازه خیابان های ما به نوبه خود خشونت” Beshear گفت: با اشاره به تیلور 26 ساله ER تکنسین آنها لویی افسر پلیس به ضرب گلوله در ماه مارس در حالی که اجرای یک حکم در داخل آپارتمان خود را.

“من امیدوارم که هر کس می داند که این یک گام بزرگ و دشوار گام. آن را یکی در نظر گرفته شده برای خاموش کردن هر صدای زیرا من می خواهم به شنیدن” فرماندار افزود: “اما من می خواهم به مطمئن شوید که در پایان روز که همه ما امن است.”

جورج فلوید. Ahmaud Arbery. Breonna تیلور: چه چیزی به ما بگویید که ما کودکان ؟

اگر چه تظاهرات در مرکز شهر لوئیزویل آغاز شده, صلح آمیز, هر شب صحنه ها تبدیل شده اند بیشتر هرج و مرج و خشونت به عنوان خورشید تنظیم شده است.

هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در طول پنج شنبه شب در اعتراض و غارت اموال خسارت و درگیری بین پلیس ضد شورش و تظاهرکنندگان رخ داده است هر شب از جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de