Kelley Blue Book: 5 بهترین ماشین با اجسام حجم برای بچه های خود را, حیوانات خانگی, سفر و دنده

ما درک درد خود را. کار بچه های آخر هفته, فعالیت, خانواده, راه سفر — شما نیاز به یک وسیله نقلیه است که همه آن را می سازد زندگی شما را آسان تر فراهم می کند و حداکثر ایمنی و امنیت برای مردم شما را دوست دارم بیشتر. ما توصیه ؟ یک وانت.

ماشین با اجسام حجم لزوما خسته کننده به درایو به عنوان شما می خواهید پیدا کنید با هوندا HMC -0.30% ادیسه. می توان آنها را فوق العاده کارآمد به ویژه کرایسلر Pacifica با آن در دسترس پلاگین در ترکیبی انتقال قدرت. در بودجه است ؟ کرایسلر ویجر است مینیون برای به دست آوردن. کیا سدونا استثنایی دارای گارانتی پوشش و SUV طراحی نشانه در حالی که ناپاک-آب و ساکنان ممکن است ترجیح می دهند تویوتا TM -0.32% Sienna به صورت اختیاری آن را تمام چرخ دیسک سیستم.

صرف نظر از انتخاب شما همه آنها عرضه صندلی برای حداقل هفت نفر و شامل کشویی سمت درب است که آن را آسان برای بارگذاری کودکان است. آنها باید چاه های عمیق پشت سوم ردیف صندلی که نمی disgorge مواد غذایی یا تجهیزات ورزشی هنگامی که شما برای باز کردن عقب liftgate. آنها ارائه قابل قبول استثنایی حفاظت بر اساس crash-test رتبه بندی. به بالا از آن خاموش ماشین با اجسام حجم مقرون به صرفه تر و کارآمد تر از معمولی SUV بیش از حد.

که یکی باید شما را دریافت کنم ؟ به عنوان رتبه توسط کارشناس رسمی, اعتبار, این بهترین ماشین با اجسام حجم شما می توانید خرید در سال 2020 است.

بهترین ماشین با اجسام حجم 2020

1. 2020 هوندا اودیسه

2. 2020 کرایسلر Pacifica

3. 2020 کرایسلر ویجر

4. 2020 تویوتا نام شهری در ایتالیا

5. 2020 کیا سدونا

1. 2020 هوندا اودیسه

KBB.com امتیاز: 4.6 از 5

هوندا اودیسه بهترین مینیون برای اکثر مردم است. این KBB بالاترین-رتبه وانت از 2020, سال, مینی ون, بهترین خرید و رده ارزش فروش مجدد جایزه قهرمان. جای تعجب نیست که آن را نیز پرفروشترین وانت در کشور و مسلما بهترین ماشین خانواده تا کنون ساخته شده است. ما باید بدانید. ما زندگی می کردند با یک برای یک سال.

یکی از تنها دو ماشین با اجسام حجم برای کسب ایمنی بالا انتخاب امتیاز از موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) هوندا اودیسه است که قیمت از حدود 32,000 برای LX تر و تمیز از جمله مقصد شارژ. شما می خواهید به اودیسه سابق (در حدود $36,000) حداقل هر چند برای آن مجموعه کامل از پیشرفته رانندگی کمک سیستم. چرم در دسترس است با شروع EX-L, برش, تور یک ساخته شده در جارو برقی و نخبگان است که با تجملات.

2. 2020 کرایسلر Pacifica

KBB.com امتیاز: 4.5 از 5

دیگر وانت در این فهرست برای کسب ایمنی بالا انتخاب امتیاز از IIHS شیک کرایسلر Pacifica. گذشته از خود نشان داده توانایی برای محافظت از خانواده خود را در برخورد با Pacifica منحصر به فرد پر کردن ‘N Go دوم-ردیف صندلی مناسب برای افرادی که به طور منظم استفاده از یک مینی ون حداکثر قابلیت حمل محموله.

ببینید: جدید, نقد و بررسی خودرو: هیوندای محل

بهتر است Pacifica هیبرید پلاگین در ترکیبی تهیه 32 کیلومتر از محدوده های الکتریکی قبل از سفر در مجموع 488 مایل اضافی در موتور بنزینی. آن شروع می شود در حدود 41,500 قبل از مقاطعه در 7500 دلار مالیات بر درآمد فدرال اعتباری و هر ایالتی یا محلی انگیزه.

در غیر این صورت انتخاب شما شامل تور, تور, L, تور L Plus, محدود, و قرمز, S مجهز قدرتمند با موتور V6. آنها در محدوده قیمت از $35,250 به $50,000.

3. 2020 کرایسلر ویجر

KBB.com امتیاز: 4.5 از 5

برای سال 2020 کرایسلر FCAU, +0.74% گرد کردن کلاسیک ویجر nameplate و متصل آن را به یک ارزش بالا نسخه Pacifica. دو وانت اساسا همان خودرو ویجر ارائه تجهیزات کمتر و قیمت پایین تر. به عنوان یک نتیجه ویجر KBB جدید 5-سال هزینه خود را به قهرمان.

همه آنها قوی 3.6 لیتری V6 موتور اما کرایسلر ویجر می کند بدون پر کردن ‘N Go دوم-ردیف صندلی و ارائه نمی دهد یک پلاگین در ترکیبی گزینه است. این IIHS نشده تاریخ آن است اما به دلیل ساختاری یکسان به Pacifica و دو وانت پوشیدن همان ورق فلز حفاظت سطوح باید یکسان باشد.

دو سبك در دسترس هستند: L و LX. شروع قیمت در حدود $28,500.

4. 2020 تویوتا نام شهری در ایتالیا

KBB.com امتیاز: 4.4 از 5

آن شده است یک دهه پس از تویوتا گذشته دوباره طراحی Sienna و وانت سن نشان می دهد که در آن وسط پیشانی-تاثیر crash-test رتبه بندی از IIHS. اما زمانی که شما می خواهید درایو تمام چرخ ها در یک وانت همراه با صندلی برای به هشت نفر و به اندازه 150 cu-ft محموله فضایی خوب, این است که خود را تنها انتخاب است.

دفعات بازدید: همچنین: مردان می گویند مراقبت از کودک شده است به طور مساوی تقسیم تحت قرنطینه — زنان مخالفم

اگر ایمنی نیست زمان Sienna کارت تلفن و قابلیت اطمینان است. به علاوه آن را در دسترس با آنچه تویوتا تماس خودکار دسترسی به صندلی گزینه ساخت آن را آسان تر برای اختلال جسمی مسافران برای رسیدن به و از ون. انواع تویوتا سطح تر و تمیز تهیه بودجه فکر خریداران (Sienna L از حدود 32,750) رانندگی علاقه مندان (Sienna SE از حدود 39,000) و لوکس متقاضیان (Sienna Limited Platinum از حدود 49,250).

5. کیا سدونا

KBB.com امتیاز: 4.3 از 5

که چه ؟ شما نمی دانم کیا ساخته شده یک وانت? آن را ندارد و 2020 سدنا شیک انتخاب است که اگر نه برای در معرض درب کشویی آهنگ در زیر پنجره های عقب ممکن است اشتباه برای یک SUV متقاطع.

همچنین ببینید: اینها بهترین خودرو برای خانواده ها در سال 2020

ارائه مناسب و معقول IIHS crash-test رتبه بندی همراه با صنعت پیشرو گارانتی و کمک های کنار جاده ای پوشش قرار می دهد که دیگر ماشین با اجسام حجم در این لیست به شرم کیا سدونا شروع می شود در حدود 28,750 در ل تر و تمیز. آن و LX (حدود 31,500) را لکه-مقاوم در برابر پارچه اثاثه یا لوازم داخلی که هر کسی که با بچه های کوچک را درک خواهد کرد. سابق (از حدود 35,000) و SX (از حدود 42,750) شامل چرم و همه Sedonas باید اسلاید-n-استوو دوم-ردیف صندلی که سقوط مانند صندلی تاشو برای به حداکثر رساندن ظرفیت باربری.

جزئیات: مقرون به صرفه ترین 3-ردیف Suv ها

اعطا کیا سدونا است که کمی کوچکتر از دیگر ماشین با اجسام حجم وقتی که می آید به ظرفیت باربری اما آن ارائه می دهد بیگ بنگ برای جفتک انداختن برای برخی از خریداران.

جوایز بیشتر

2020 هوندا اودیسه است که در این سال Kelley Blue Book, مینی ون, بهترین خرید و همچنین بخش بهترین ارزش فروش مجدد برنده جایزه. 2020 کرایسلر ویجر در زمان خانه افتخاراتی که ما 5 سال هزینه خود را برنده. سه نفر از این پنج ماشین با اجسام حجم نیز به دست آورده لکه های اخیر ما مجموعه ای از بهترین اتومبیل خانواده.

بهترین وانت امکانات

برخی از ویژگی های سرد است که تشخیص امروز ماشین با اجسام حجم شامل پردازنده جاروبرقی و صندلی اسلاید است که نه فقط به بالا و عقب اما یک سمت به سمت. وجود دارد عقب-صندلی سیستم های سرگرمی است که می تواند جریان محتوا از یک گوشی هوشمند به علاوه دیوار-نوع قدرت رسانه ها و پورت HDMI برای اتصال کنسول های بازی ویدئویی. وجود دارد و حتی فن آوری است که اجازه می دهد پدر و مادر برای رعایت و برقراری ارتباط با فرزندان خود را بدون چرخش به اطراف و یا فریاد.

از دست ندهید: آنچه در آن است به درایو یک تسلا مدل Y

این داستان در اصل زد KBB.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de