Kelley Blue Book: 10 تا از بهترین های خانواده مقرون به صرفه ماشین جمع و جور

اگر شما نگاه KBB 12 بهترین اتومبیل خانواده برای سال 2020 دیده اید ما تراکم بالا برای ماشین با اجسام حجم و جمع و جور و متوسط و full-size Suv ها. اما ما درک می کنیم که هر کس به دنبال یک وسیله نقلیه است که اندازه و یا شاید حتی در این محدوده قیمت. در اینجا انتخاب های ما برای خریداران که به دنبال چیزی کوچکتر است. آنها را به مقدار زیادی از حمل و نقل فضایی, ارزش و ویژگی های ایمنی و MSRPs کمتر از $25,000.

2020 فولکس واگن گلف

فولکس واگن گلف “عملی است, خوش تیپ هاچ بک با رانندگی ورزشی منش که برای اتومبیل های اروپایی شناخته می شوند همه در یک قیمت قابل هضم.” این VW VWAGY, +6.27% 5 درب هاچ بک دارای اقتصاد سوخت به عنوان خوب به عنوان 37 mpg در بزرگراه, به علاوه نزدیک به 53 فوت مکعب حجم محموله در پشت ردیف جلو صندلی. استاندارد ایمنی شامل جلو برخورد هشدار و مستقل ترمز اضطراری با عابر پیاده مانیتورینگ (جلو کمک), مانیتور نقطه کور و هشدار ترافیک عقب.

2020 مزدا Mazda3 هاچ بک

این Mazda3 MZDAY, +6.06% یکی از سرگرم کننده ترین به درایو ماشین جمع و جور کردن وجود دارد که نمی تواند به دور از ماشین عملی و یا درخواست تجدید نظر خود را به عنوان یک خانواده ، نه تنها آن است که تنها غیر هیبریدی ماشین جمع و جور برای کسب IIHS Top Safety Pick+ امتیاز اما کلاس بالای داخلی همراه با لین خروج هشدار و خط-کمک به نگه داشتن اتوماتیک اضطراری ترمز تطبیقی کروز کنترل blind spot monitor driver-توجه مانیتور و اتوماتیک بالا پرتوهای. محموله منطقه می تواند به جای بیش از 47 فوت مکعب از مسائل با ردیف دوم تاشو است که مقدار زیادی از فضا برای پوشک طفلانه و هر گونه ویژگی های شما می خواهید به حمل و نقل کردن.

2020 تویوتا کرولا هاچ بک

2020 تویوتا کرولا


تویوتا

کرولا هاچ بک می آمیزد تویوتا TM +2.17% شهرت قوی برای ایمنی با شرکت recommitment به ورزشی اتومبیل در یک مدل شروع می شود که در بودجه دوستانه $22,345 با CVT. (می خواهید برای ذخیره بیشتر ؟ دریافت کمتر-نسخه گران قیمت با 6 سرعته دستی است.) انتخاب CVT نیز می شود شما بسیار عالی اقتصاد سوخت بهتر از با انتقال کتابچه راهنمای کاربر. هر آنچه شما ترجیح می دهید شما را از بهره مند تویوتا ایمنی حس 2.0 با یک pre-سیستم هشدار دهنده برخورد با عابر پیاده, تشخیص خودکار ترمز اضطراری, لین خروج هشدار و کمک تطبیقی کروز کنترل و خودکار بالا-پرتو چراغهای جلو.

2020 نیسان Rogue, ورزش,

نیسان Rogue


نیسان

بزرگتر از نیسان NSANY, +12.44% ضربات اما کوچکتر از سرکش سوخت کارآمد Rogue, ورزش, یک subcompact SUV است که ارائه می دهد مدرج به پایین Rogue یک ظاهر طراحی شده و یک دسته از ویژگی های استاندارد ایمنی از جمله نابینایان-نقطه هشدار و عقب عبور-هشدار ترافیک و ایمنی محافظت 360 مجموعه با خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده خودرو بالا پرتوهای عقب اتوماتیک ترمز به علاوه لین خروج هشدار و مداخله است.

2020 مزدا CX-30

مزدا CX-30


مزدا

مزدا جدیدترین subcompact SUV بر اساس همان ستایش پلت فرم به عنوان شرکت Mazda3 سدان و هاچ بک است اما می افزاید: سوار ارتفاع و ارزش گذاری به دستور. با CX-30 مزدا قرار داده است تاکید قوی بر ارزش, برای آن $23,000 پایه قیمت شما می توانید تطبیقی کروز کنترل با توقف و رفتن لین خروج هشدار و خط نگه داشتن کمک و اتوماتیک بالا پرتوهای استاندارد است. CX-30 نیز پیش بینی شده برای ارائه قوی ارزش فروش مجدد.

2020 سوبارو Crosstrek

سوبارو Crosstrek.


سوبارو

سوبارو ارائه می دهد دو فوتی و فوری subcompact ماشین خانواده گزینه: Crosstrek و Impreza. در حالی که آنها بر اساس همان پایه و اساس قابل اعتماد و آمده استاندارد با تمام چرخ درایو Crosstrek انتخاب برای کسانی که پیش بینی ماجراهای در backcountry به عنوان آن می آید با بیشتر بدن نما و 8.7 اینچ از زمین ترخیص کالا از گمرک. با این حال, اگر شما یک جان سخت نشین شهر شما می توانید انتخاب کنید Impreza 5 درب است که هزینه های کمی کمتر است.

دفعات بازدید:این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

2020 هوندا HR-V

با تشکر از هوندا HMC +2.23% HR-V هوشمند طراحی داخلی و عالی بهره وری سوخت این subcompact SUV بسته بسیاری از پانچ. با آن تلنگر به بالا سحر و جادو صندلی در پشت HR-V می توانید نگه دارید بلندتر موارد مانند مبلمان برای مهد کودک ارائه می دهد و تقریبا 60 فوت مکعب فضای بار. Advanced driver-کمک و ویژگی های ایمنی استاندارد در تمام مدل پایه. عالی فروش مجدد و قابلیت اطمینان داده ها دور از این هوشمند کوچک خانواده-انتخاب ماشین.

2020 هیوندای Kona

هیوندای Kona


هیوندای

با تطبیق پذیری از یک هاچ بک و سوار ارتفاع یک SUV های هیوندای Kona ارائه می دهد جذاب مخلوط سوخت و راندمان سیستم های ایمنی و ویژگی های مفید. این ما Subcompact SUV بهترین خرید سال 2020. آن را ترکیبی از عملی ارزش سرگرم کننده طبیعت و گارانتی عالی. بهتر است هر هیوندای HYMTF, -4.16% Kona می آید استاندارد با خودکار ترمز اضطراری, lane-نگه داشتن کمک و راننده توجه مانیتور. کور-نقطه نظارت بر هزینه نمی کند ،

2020 Kia Soul

کیا Soul


کیا

برای بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را باری حجم اتمام کیا روح. جدید برای سال 2020 5-مسافر روح جعبه مانند هاچ بک طرح فراهم می کند عظیم 62 فوت مکعب از فضای پشت ردیف اول. طیف وسیعی از راننده پیشرفته-کمک و ویژگی های ایمنی ارائه شده است. این IIHS ایمنی بالا انتخاب می بالد عالی 5 سال هزینه خود را به شماره.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

2020 هوندا سیویک هاچ بک

2020 هوندا سیویک.


هوندا

5-مسافر هاچ بک نسخه مدنی را فراهم می کند 26 فوت مکعب محموله با صندلی های عقب و بیش از 46 فوت مکعب با سطر دوم از پایین. که مقدار زیادی از فضا برای پوشک و لوازم از محلی عضویت در انبار. این بهترین ارزش فروش مجدد تا 5 سال هزینه برای خود و بهترین خرید قهرمان دارای سوخت بزرگراه اقتصاد به عنوان بالا به عنوان 40 mpg. محدوده بیش از 420 کیلومتر با یک مخزن. در دسترس ویژگی های ایمنی شامل هوندا عالی اواز یا موسیقی دو نفری از LaneWatch کور-نقطه دوربین و هوندا سنجش مجموعه ای از ویژگی های ایمنی.

این داستان در اصل زد KBB.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>