Kanye West توییتهایی او را در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 Elon Musk ارائه می دهد ‘پشتیبانی کامل’

Kanye West اعلام کرد با استقلال بعد صدای جیر جیر که او در نظر دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 – 122 روز قبل از نوامبر. 3 انتخابات.

“ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما” در غرب, 43, در توییتر نوشت. “من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده!”

او به پایان رسید توییت با #2020VISION برچسب.

اخبار دریافت شد با الگوهای رفتاری از کفر و تایید شده از جمله از همسرش, Kim Kardashian West, توییتی که یک پرچم آمریکا emoji و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk که پرسیدم شما از من پشتیبانی کامل!”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به غرب نماینده برای اظهار نظر و یا پیچیدگی.

Kanye West در سال 2024 ریاست جمهوری: ‘من قصد ندارم به اجرای من قصد دارم به راه رفتن’

در جولای 1, West توییتی یک عکس از خود در کنار مشک نوشتن “هنگامی که شما را به پسران خود را و شما هر دو با پوشیدن لباس نارنجی.”

غرب به صحبت در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور در گذشته است. در سال 2015 اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای کاخ سفید در MTV Video Music Awards در حالی که پذیرش این ویدئو پیشتاز جایزه.

“این در مورد ایده های من ، ایده های جدید. مردم با ایده های. مردم بر این باورند که در حقیقت” غرب گفت: در طول سخنرانی درهم و برهم. “و بله همانطور که شما احتمالا می توانید حدس زده اند توسط این لحظه من تصمیم گرفته اند در سال 2020 به اجرا برای رئيس جمهور.”

در ماه نوامبر گذشته او در مورد حرکت تولید خود را برای شرکت Yeezy به ایالات متحده برای ایجاد مشاغل جدید.

“زمانی که من ریاست جمهوری در سال 2024 ما را ایجاد کرده اید بسیاری از مشاغل که من قصد ندارم به اجرای من قصد دارم به راه رفتن” او گفت:.

اما او شروع 2019 در پشتیبانی کامل از رئیس جمهور تهمت که در حال حاضر می تواند حریف خود را در انتخابات. در طول یک روز سال نو tweet-متحرک غرب اعلام کرد “مغلوب ساختن پیشی جستن همه روز” به دنبال اژدها emojis و “شما می دانید که من ایستاده.”

اژدها شد و به احتمال زیاد اشاره به گذشته توییتهایی که در آن غرب گفت که او و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو را “اژدها انرژی” است که باعث می شود آنها را “طبیعی متولد شده اند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de