Kaapo Kakko می شود OK را برای پیوستن به رنجرز اردوگاه

Kaapo Kakko را پزشکان و رنجرز کارشناسان پزشکی در مورد توافق دارند که آن را بی خطر است در این زمان 19 سال فین برای پیوستن به این تیم پیش بینی تابستان اردوگاه های آموزشی با وجود این واقعیت که او یک نوع 1 دیابت که ممکن است مستعد ابتلا به عوارض جدی اگر او قرارداد COVID-19.

“او تست شده [و] او خوب” باشگاه جمهور John Davidson گفت: در مصاحبه با MSG-TV که نوشته شده بود در Blueshirts’ سایت. “همانطور که در حال حاضر ما به او در زمین هستند.”

این Blueshirts در حال برنامه ریزی به صورت طوفان در بهترین پنج دور مقدماتی پس از تکمیل اردوگاه آموزشی است که به طور آزمایشی مجموعه ای برای شروع در جولای 10. NHL و nhl on nbc هنوز برای نهایی کردن یک توافق برای برگزاری کمپ یا مرحله از مسابقات 24 تیم با مردمی در هر دو طرف مذاکره سلامت پروتکل ها و فرمت توافق دسته جمعی.

به عنوان آشکار شد دوباره در روز جمعه, هر چند زمانی که رعد و برق مجبور شدند به طور موقت خود را به مرکز آموزش به گروه های کوچک تمرینات پس از سه بازیکن و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 هر TSN ویروس در نهایت تعیین می کند که آیا لیگ قادر خواهد بود به عقب بر گردیم روی یخ در میان یک بیماری همه گیر.

لیگ جمعه اعلام کرد که 11 بیش از 200 بازیکنان تست شده برای coronavirus مثبت بودند. این می آید پس از دو روز از معتبر گزارش فراگیر از طریق این صنعت است که چند بازیکن بودند که به اسکیت با هم در یک گروه بزرگ در خارج از یک تیم تاسیسات در غرب دولت نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

همه بازیکنان که آزمایش مثبت شده اند خود جدا شده و زیر CDC و سلامت کانادا از پروتکل های لیگ در بیانیه ای گفت: با اضافه کردن آن را با ارائه یک به روز رسانی هفتگی در تعدادی از تست های اجرا و نتایج حاصل از این آزمون.

“وجود دارد هیچ جدید و یا جهت های مختلف در این نقطه” معاون کمیسر لایحه دالی گفت: ارسال از طریق ایمیل تبادل. “تماس با ردیابی است که به طور معمول اعمال شده توسط بهداشت محلی آژانس با باشگاه کمک در این فرآیند. تفاوت وجود دارد که در روش بسته به جایی که — یا چرا بازیکن بود و آموزش.”

به ما گفته شده که تیم در حال رسیدن به بازیکنان خود و درخواست از آنها برای گزارش مربوطه به مراکز آموزشی تا پایان هفته آینده. این اجازه می دهد آنها را به اسکیت بازی کردن تحت اقدامات حفاظتی وجود ندارد و در rinks. به علاوه اگر هر تست مثبت به محض ورود آنها می خواهم که به خود و قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان الاجرا توسط NHL دستورالعمل بدون از دست رفته آغاز شد. بازیکنان در بیشتر قسمت ها شده اند در انتظار برای لیگ و اتحادیه برای رسیدن به یک توافق قبل از سفر به شهرهای مربوطه می باشند. که ممکن است این حرکت عاقلانه در این مقطع.

این است که در برابر این پس زمینه است که Kakko شده است تلفظ خوب به آن بروید. دوم-انتخاب کلی در سال گذشته پیش نویس ثبت 23 امتیاز در 66 بازی و رتبه بندی گره خورده است برای هفتم در میان rookies با 10 گل.

“ما فکر می کنم آن را بی خطر تا زمانی که او به پیروی از پروتکل و همه ما بیش از حد” گفت: Davidson. “ما درک می کنیم همه چیز از A تا Z. آن مورد مطالعه قرار گرفته است توسط پزشکان ما در بسیاری از اشکال مختلف. اگر وجود دارد یک تغییر است که می آید و آنها می گویند ما نمی فکر می کنم او باید بازی او را بازی نمی کند.

“اما اگر آنها به ما چراغ سبز و او خود را — این تصمیم خود را به یاد داشته باشید — می خواهد به بازی و او را به خانواده اش او را بازی می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de