جاستین توماس: جنگل مایکلسون, منینگ بردی می خواهید به از بین بردن هر یک از دیگر

جاستین توماس یکی از بهترین گلف بازان در جهان, اما روز یکشنبه در “مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه” او خواهد بود البته خبرنگار به عنوان دوستان خود را تایگر وودز و Peyton Manning رقابت در برابر فیل مایکلسون و تام بردی.

در حالی که تمام رویداد برای یک علت های خوب — افزایش 10 میلیون دلار یا بیشتر برای COVID-19 امداد — با صدا غذا خوردن صحبت کردن باید سرگرم کننده برای استراق سمع و توماس گفت: وقتی که آن زمان برنده شدن آب جاری خواهد شد.

“زمانی که بچه ها در پشت 9, زمانی که آنها دریافت آخرین چهار یا پنج سوراخ, آن است که رفتن به رقابتی” توماس گفت: پست. “به خصوص Peyton و تام — آنها می خواهند برای از بین بردن هر یک از دیگر. فیل و ببر, بدون توجه به آنچه آنها می گویند آنها می خواهند برای از بین بردن هر یک از دیگر. است که تنها راه آن است.”

توماس دو سال را صرف به عنوان یک ارتباط اصلی در آلاباما با طرح های در حال گلف تحلیلگر و او ممکن است برخی از مهارت.

“آنها در حال رفتن به احتمالا قرار داده و آن را کمی سبکتر از آن است و آن را یک سناریو های مختلف از یک بازی مسابقات قهرمانی آسیا برای Peyton و تام یا کارشناسی ارشد برای ببر و فیل اما در پایان روز آنها دریافت حقوق bragging و آنها می خواهند به آن را دارند.” توماس گفت.

تماشاگر کمتر برنامه تلویزیونی از مدال آوران باشگاه گلف در حوب ساند, Fla., خواهد بود در روز یکشنبه در 3 p. m. on TNT, TBS, TruTV و HLN. آن به شرح زیر NBC گلف رویداد هفته گذشته است.

Phil Mickelson
فیل مایکلسونآپی

چارلز بارکلی و جاستین Immelman ملحق خواهد شد میزبان برایان اندرسون در حالی که توماس خواهد بود تیمی با آماندا Balionis. وجود خواهد داشت مهمانان مشهور مانند Samuel L. Jackson.

در حالی که جنگل-مایکلسون بازی در نوامبر 2018 شد در pay-per-view که شامل a B/R Live معامله پرداخت و برهم ساخته شده است که آن را رایگان برای همه این نسخه می افزاید: دو quarterbacking افسانه است و در هر دو کابل و آنلاین.

توماس بسیار نزدیک با جنگل مایکلسون و بردی. او می داند که منینگ ، او فکر می کند صحبت کردن باید حماسه.

“هنگامی که شما به نوعی تام رفتن او را نگه داشتن آن رفتن” توماس گفت. “او کسی بیشتر از شما به او بیشتر او خواهد شد باز برگشت تا به سمت شما.

“ببر دقیقا کسی به دهن کردن زیادی. فیل احتمالا بحث بیشتر. اما ببر نوع بیشتر zinger نوع پسر است. او ممکن است می گویند نه اما هر چه او می گوید ممکن است صدمه دیده و به کمی عمیق تر. من می دانم که Peyton حداقل از چهار, اما من می دانم که او بسیار خوب است. او بسیار شوخ است. او است که قطعا رفتن به یک مقدار زیادی برای گفتن دارد و او است که قطعا رفتن به یادآوری تام در مورد آخرین زن و شوهر از بازی [آنها] تا به حال در برابر هر یک از دیگر.”

بردی, 42, و توماس, 27 تعطیلات با هم. هنگامی که توماس صدمه دیده خود را از مچ دست بردی ارائه شده خود را TB12 مربی الکس Guerrero برای نوتوانی.

“ما فقط باید برخی از دوستان مشترک” توماس گفت. “ما یک زن و شوهر از گلف سفر با هم. او صرف یک مقدار مناسب و معقول از زمان در اینجا در فلوریدا با هم.

“من نمی دانم اگر هر کسی حتی می داند که او به من رسیده است برای دیدن مربی خود را در الکس و من رفتم تا به بوستون و برخی از صرف زمان با او. دوستان ما بودند قبل از آن اما برای من واقعا سرد بود که او در زمان و خواستم به دیدن من بهتر و بیرون رفت از راه خود را به مطمئن شوید که اتفاق افتاده است. ما صرف مقدار زیادی از زمان jawing و گلف با یکدیگر برای اطمینان حاصل کنید.”

یکشنبه پنجم سوراخ بازیکنان را تنها با استفاده از یک باشگاه است. در سوراخ Nos. 8 و 16 $25 میلیون اهدا خواهد شد افزود: اگر یک بازیکن بازدید یک سوراخ در یک. در سوراخ Nos. 4 و 12 تا 1 میلیون دلار کمک مالی می تواند ساخته شده با توجه به نزدیک بازیکنان رسیدن به سوراخ.

در سوراخ Nos. 3 و 15 وجود خواهد داشت طولانی ترین درایو مسابقات. توماس می داند که این دوره به خوبی به عنوان او و جنگل بازی آن را اغلب در آنچه که اساسا جنگل’ خانه ،

و کسی که توماس در نظر گرفتن ؟

“من ببر و Peyton لبه” توماس گفت. “ببر می داند که جایی مثل پشت دست خود را. او را به رانندگی آن را به خوبی. با فیل اگر او همواره آن را به خوبی با خود را از آهن بازی در اطراف سبزی, من می خواهم به آنها مزیت است.

“من نمی دانم Peyton بازی به خوبی به اندازه کافی صادقانه خود را در مقابل تام به طوری که می تواند یک عامل بزرگ است. تام دارای مقدار زیادی از قدرت شلیک. او ممکن است دو سه چهار birdies اما او احتمالا از سه یا چهار سوراخ است. این چیزی است که خوب است به عنوان یک شریک اگر او می تواند بیشتر birdies اما من فقط باید به لبه به ببر چون چند بار او را به بازی وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>