وزارت دادگستری دولت به طور کلی وکیل آماده به آمار گوگل با ضد تراست پرونده های حقوقی: گزارش

وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل آماده به فایل ضد تراست پرونده های حقوقی علیه الفبا, Inc.’s گوگل به عنوان به زودی به عنوان در تابستان امسال با توجه به وال استریت ژورنال گزارش که منتشر شد بعد از ظهر جمعه و ذکر مردم آشنا با این موضوع.

ایالات پروب در مرکز الفبا, Inc. GOOGL, +1.19% GOOG +1.25% فرعی را تبلیغات آنلاین کسب و کار. وزارت دادگستری است و همچنین نقد و گوگل آگهی های فن آوری است که با تمرکز به طور گسترده تر در گوگل چگونه اهرم آن غالب جستجو کسب و کار برای سرکوب رقابت, منابع, گفته مجله.

وزارت دادگستری می تواند یک مورد در این تابستان به دنبال برخی از AGs — رهبری جمهوری خواه تگزاس AG کن Paxton — در پاییز مجله گزارش شده است. گوگل نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

برای مطلب: چهار دلیل اقدامات ضد تراست به احتمال زیاد موفق به شکستن فناوری بزرگ

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr که همچنان برای درمان این تحقیقات از گوگل به عنوان یک اولویت وجود COVID-19 pandemic گفت: این مجله در ماه مارس که او می خواست تصمیم گیری در این موضوع در تابستان.

الفبای سهام ducked حدود 2 درصد کاهش در بعد از ساعات معاملات بعد از ظهر جمعه پس از انتشار این گزارش بلافاصله پس از به طور منظم جلسه معاملاتی به پایان رسید. الفبای سهام برگزار شد تا با وجود نگرانی در مورد آنتی تراست اتهامات و اثرات COVID-19 در تبلیغات آنلاین بازار افزایش 2.5% تا کنون در این سال به عنوان S&P 500 شاخص کاهش یافته است 11.7%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>