Juneteenth سابق پلیس آتلانتا در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بولتون: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

Juneteenth یادآور رهایی اعلام

آمریکایی ها در سراسر کشور در روز جمعه را جشن می گیرند Juneteenth تعطیلات بزرگداشت رهایی اعلام در ایالات متحده است. این جشن سالانه آزادی می آید به عنوان کشور چنگ زدن با آن دیرینه و سابقه نژادپرستی نظاممند و همچنین سرنوشت آن متفق آثار پرچم و نماد در میان, در سراسر کشور, تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پس از مرگ جورج فلوید. همچنین شناخته شده به عنوان روز آزادی یا رهایی روز Juneteenth ترکیبی است از “ژوئن” و “قرن نوزدهم” مارک روز در سال 1865 که یک جنرال اعلام کرد تگزاسی که برده داری شده بود را لغو کرد. اخبار رئیس جمهور آبراهام لینکلن رهایی اعلام دو سال قبل ساخته شده است, آن را به تنها ستاره امور خارجه تا پس از آن.

 • چه Juneteenth 2020 به معنی به من: سیاه و رهبران بحث در مورد احساسات خود
 • برده داری را رشد انفجاری در نمودار: چگونه ’20 و عجیب و غریب’ شد میلیون ها نفر.
 • صدها هزار نفر از مردم آفریقا به بردگی گرفته شدند در امریکا. واندا تاکر معتقد است که بستگان او بودند.
 • Juneteenth تلویزیون فوق العاده برای جشن: ‘Black-ish’ ماراتن ‘سلما,’ ‘خارج’ بیشتر

سابق آتلانتا افسر متهم در بروکس’ مرگ به نظر می رسد در دادگاه

هر دو آتلانتا ماموران پلیس درگیر در هفته گذشته تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس تبدیل خود را در بودند و رزرو در Fulton County jail پنج شنبه. گرت Rolfe, متهم به قتل جنایت و 10 دیگر اتهامات تسلیم در بعد از ظهر و در حال برگزار شد و بدون پیوند. “او با اعتماد به نفس است که تمام شواهد شنیده افسر Rolfe خواهد بود توجیه” وکیل نیزه LoRusso در بیانیه ای گفت:. The Atlanta Journal-Constitution گزارش روز شنبه که Rolfe برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در یک Fulton County دادرس دادگاه در ظهر جمعه است. افسر Devin برازنان که متهم شده بود با تشدید حمله و دیگر کمتر شمارش در آمد در 10:30 صبح پنج شنبه و منتشر شد در پیوند دو ساعت بعد با توجه به وکیل آقا, Samuel. Rolfe که اخراج شد و پس از تیراندازی و برازنان که نگه داشته است کار خود را ولی قرار داده شده بر روی میز وظیفه هر دو ادعا می کنند اقدامات خود را توجیه شد.

 • او که قرار بود به ‘تسلیم’: Brooks باز کرد تا در مورد مبارزات حبس ماه قبل از مرگ
 • خیره کننده اتهامات علیه Rolfe: Brooks لگد شد, محروم, مراقبت های پزشکی
 • آنچه ما می دانیم: جدول زمانی از Rayshard بروکس’ مرگ تظاهرات و خرید اینترنتی از حادثه

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بولتون: داغدار نقد می تواند تعریف بگویید-تمام کتاب جنگ

کاخ سفید در مبارزه با مشاور امنیت ملی جان بولتون سر به ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن روز جمعه — و به احتمال زیاد تعریف مورد آینده بین دولت و کارمندان سابق به دنبال نوشتن بگویید-alls. دولت خواسته یک دادگاه فدرال به صورت موقت ضابط منظور جلوگیری از انتشار کتاب این ادعا آن شامل مواد طبقه بندی شده. بولتون وکیل می گوید که پس از کار برای ماه با کاخ سفید برای ویرایش و بازنویسی و یا حذف اطلاعات حساس خود را از مشتری دریافت کلامی ترخیص از شورای امنیت ملی متخصص است. اما او هرگز رسمی ترخیص حرف و تهمت و دولت معتقد کتاب با عنوان “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” هنوز هم حاوی مواد حساس است. در ضمن 577-کتاب صفحه تنظیم می شود شنبه منتشر شد, در حال حاضر نشسته در انبارها و رسانه ها به دست آمده اند پیشبرد نسخه منتشر شده و داستان است.

 • مصاحبه گزیده ای: بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مناسب نیست برای’ فاقد ‘صلاحیت’ برای این کار
 • نویسنده اما او هیچ پاتریوت’: نمایندگان مجلس در واکنش به بولتون کتاب جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن
 • اقدام قانونی: مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری شکایت برای جلوگیری جان بولتون از انتشارات کتاب

تئاتر زنجیره ای Cinemark به آغاز بازگشایی نمی خواهد نیاز به ماسک

Cinemark, سومین فیلم تئاتر های زنجیره ای در آمریکا این هفته اعلام کرد این امر آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی طرح شروع جمعه با چندین تئاتر در تگزاس است. بازگشایی اولین بار است که در چهار مرحله فرآیند که همه 555 مکان های باز برای علاقمندان به سینما دوباره در ژوئیه 17, اگر همه می رود با توجه به طرح. Cinemark است “به شدت تشویق” مردم از دیدن تئاتر خود را به پوشیدن ماسک, اما از آن است که نیاز به آن است. AMC سرگرمی, بزرگترین تئاتر زنجیره ای نیز نمی خواهد نیاز به مراجعان به پوشیدن ماسک در هنگام شروع باز شدن در ایالات متحده در ماه ژوئیه اما آن را تشویق به عمل است. اما هنگامی که مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن توضیح داد: استدلال در پشت خود شرکت ماسک سیاست در مصاحبه با تنوع آن باعث یک واکنش آنلاین. “ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت. او اضافه کرد که “ما فکر کردم ممکن است معکوس اگر ما مجبور ماسک پوشیدن …”

 • مرحله به مرحله reopenings: Moviegoing می تواند نگاه کاملا متفاوت پس از همه گیر
 • Coronavirus تاخیر: ‘Wonder Woman 1984’ شیفت به سقوط ‘شعار’ حرکت دو هفته
 • از دست رفته سینما در قرنطینه? پر کردن و سر به درایو در

JetBlue آماده می شود برای قرار دادن آن پارک هواپیما در هوا در تابستان امسال

ترجمه جدید تابستان راه در JetBlue به عنوان شرکت هواپیمایی آغاز می شود به سطح شیب دار بالا خدمات به شهرستانها شروع به بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر. بین ژوئیه و اکتبر نیویورک-بر اساس خطوط هوایی اضافه خواهد شد 30 مسیرهای جدید و متناسب با اوقات فراغت مسافران که می خواهید برای دیدن دوستان و اقوام پس از ماه در مستند. علاوه بر این JetBlue است بازگرداندن نه راه است که به طور موقت متوقف در اوج این بیماری همه گیر و همچنین خدمات به چندین مقصد محبوب تابستان مانند تاکستان مارتا و نانتاکت ماساچوست; پراویدنس, رود آیلند و پورتوریکو شهرهای Aguadilla و Ponce.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de