جولای چهارم: فردریک داگلاس در بر داشت امیدوارم که در اعلامیه استقلال. بنابراین ما می تواند.

نظر

در جولای 5, 1852 تقریبا 10 سال قبل از رهایی اعلام فردریک داگلاس تحویل داده شاید بیشتر آتشین و فصیح انصراف از میهنی نفاق. در یک سخنرانی داده می شود یک روز پس از جشن چهارم جولای — روز استقلال — داگلاس مطرح قلب wrenching سوال “چه به چهارم ژوئیه?” داگلاس رفت و اعلام کرد “این چهارم (از) جولای شماست و نه من. شما ممکن است شادی من باید سوگواری.”

چهل روز پس از کشتار وحشیانه جورج فلوید امریکا مکث خواهد برای جشن 244th سالگرد وعده اصلی از زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی ساخته شده در 4 ژوئیه 1776. به عنوان رویکرد ما به این نقطه عطف میلیون ها نفر از آمریکایی ها از همه نژادها در حال انعکاس داگلاس’ bold سوال: “آیا اصول بزرگ آزادی های سیاسی و طبیعی عدالت مندرج در آن اعلامیه استقلال تمدید به ما؟”

داگلاس خرد هیچ کلمه در فراخوانی از تناقضات یک ملت است که با قفسه سینه خود را به عنوان یک قهرمان از آزادی در حالی که به بردگی کل مسابقه و تپش رویاهای خود را به گرد و غبار. اما صحبت کردن حقیقت به قدرت را ندارد فردریک داگلاس تلخ ،

به چالش کشیدن بدون تلخی

در طول زندگی اش داگلاس ابراز احترام عمیق برای وعده اعلامیه استقلال. او گفت: “چهارم ژوئیه برای اولین بار اسلام را در تاریخ ملت — بسیار پیچ و مهره در زنجیره ای از خود و در عین حال توسعه نیافته سرنوشت.” آن است که در داخل به عنوان مثال در اعلامیه استقلال خود را که ما را تشویق به ایستادگی در برابر ظلم و ستم چالش کشیدن وضع موجود و همچنان به تلاش برای اتحاد کامل تر. داگلاس در بر داشت امیدوارم که در هسته بسیار از حداقل برخی از بنیانگذاران’ هدف — برای ایجاد یک حکومت مردم توسط مردم و برای مردم با آزادی و عدالت برای همه است.

من افتخار می کنم پسر جنوبی به دنیا آمد و در فوریه سال 1955 — سال پس از تاریخی ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش و همان سال از وحشیانه و قتل تکان دهنده دختر 14 ساله امت تا.

در طول زندگی من شاهد نژادپرستی در اشکال مختلف آن از سازمان و تبعیض آشکار به پنهان اغلب ناخودآگاه و یا رد تعصب که مردان و زنان هر روز. من شاهد ترور دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و Medgar Evers, نام, ما می دانیم برای خود ماندگار مشارکت در مبارزه برای عدالت است. من همچنین شاهد قتل بیش از حد بسیاری از, معصوم سیاه و سفید مردان و زنان و کودکانی که میراث در حال حاضر اچ در آگاهی ما با جمعیت کثیری از معترضان مسالمت آمیز اصرار ما “می گویند نام خود را.” من شخصا دیده و برن سنگین وزن نژادپرستی. اما من نه تلخ ،

نظر ما: این ماه ژوئیه چهارم, مرگ سه تفنگداران دریایی امد و شد زیاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فضل به طالبان

این در واقع مشکل بار و در عین حال مانند فردریک داگلاس من ایمان رویای آمریکایی قوی باقی می ماند. برای میلیون ها نفر از مردم از رنگ و به حاشیه رانده شده افراد آن را هنوز هم ممکن است یک رویای به تعویق افتاده اما ما تنها ممکن است یک اعتراض یک فرد جوان در تریبون یک رای به دور از تحقق وعده بزرگ روز استقلال.

ما ارزشمند وعده

به عنوان معاون رئیس آرشیو ملی بنیاد مدیره کار من پشتیبانی از این نهاد اختصاص داده شده به مسکن و حفظ در تاریخ ملت ما از جمله نسخه اصلی اعلامیه استقلال.

آرشیو ملی دارای بیش از هزاران اسناد و مدارک اصلی که تعهد وعده برابری برای همه — از جمله آزادی اعلام این 13, 14 و 15 اصلاحات پس از جنگ داخلی و همچنین 19 متمم و قانون حق رای سال 1965. این اسناد نشان دهنده فداکاری نسل و جاده های پیچ در پیچ از پیشرفت آنها جعلی است.

Black Lives Matter: ما باید به اعلامیه استقلال قول

فردریک داگلاس متوجه شدم که یک اتحاد کامل تر آغاز می شود با یک وعده اغلب در روایات ما و ارزشمند ترین اسناد و مدارک. اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. ما باید آن را واقعی است. ما مردم گاهی با آرام تعيين گاهی با صالح خشم باید حرکت ملت ما به زمین بالاتر.

بنابراین این ماه ژوئیه چهارم همراه با 330 میلیون نفر از هموطنان من, من را جشن می گیرند وعده امریکا است. من را انتخاب کنید به “زنده نگه داشتن امید” با نگاهی به فاصله ما سفر کرده اند و به دنبال به جلو با یک وفادار قلب در حال کار ساخت ما کامل تر اتحادیه.

رادنی E. اسلاتر است معاون رئیس آرشیو ملی بنیاد مدیره شریک در همراهی Patton Boggs و یک وزیر سابق حمل و نقل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>