قاضی مایکل فلین مورد به تاخیر انداختن تصمیم گیری در DOJ درخواست ترک تعقیب

واشنگتن – یک قاضی فدرال است که به تاخیر انداختن تصمیم گیری فوری در وزارت دادگستری درخواست به رها دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و گفت که او اجازه خواهد داد که زمان برای احزاب خارج از دولت را به چالش و موقعیت.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان در یک شنبه به منظور گفت: تنظیم یک برنامه برای احزاب به ارائه چالش های خود را در تاریخ بعد تزریق بیشتر درام به پرونده سابق ارتش که برای اولین بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در سال 2017 در مورد ارتباطات خود با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

در این مختصر سفارش سالیوان نیست آدرس وزارت دادگستری تلاش برای رها کردن این مورد گفت که او “پیش بینی می کند که افراد و سازمان ها” تلاش خواهد کرد به فایل استدلال خود را.

“بر این اساس در زمان مناسب دادگاه را وارد یک برنامه ریزی نظم حاکم بر ارائه هر amicus curiae دادخواستها و” سالیوان گفت.

فلین وکلا به سرعت پاسخ داد و گفت که احزاب خارج از هیچ ایستاده در این مورد.

“یک پرونده جنایی است که اختلاف بین ایالات متحده و یک متهم جنایی” فلین وکلا استدلال خود را پر کردن. “وجود دارد هیچ جایی برای اشخاص ثالث به دخالت در اختلاف و قطعا نه برای غصب نقش دولت مشاور. برای دادگاه اجازه می دهد تا دیگر به ایستادن در محل از دولت خواهد بود نقض تفکیک قوا.”

توصیف مورد به عنوان نقشه کشی “فوق العاده ای ملی و بین المللی مورد علاقه” وکیل برای فلین گفت: احزاب خارج شد “به بیان دیدگاه های خود” اما وجود دارد هیچ ارائه به پیوستن به یک جریان پرونده جنایی.

وکیل ساخته شده تکرار و اشاره به یک گروه از دادستان سابق آنها لقب “واترگیت دادستان” که به دنبال وارد کردن این مورد, اما آنها خواسته قاضی به انکار آنها یک فروم. عدالت تصمیم باعث شده است تا موجی از اعتراض از جمله از حدود 2000 سابق مقامات بخش که به نام فردی گری دادستان کل ویلیام Barr

“این ‘واترگیت دادستان’ هیچ نقش ویژه و قدرت آنچه به قرار دادن خود را در این دادخواهی از طرف هر کسی” فلین وکلای گفت. “آنها هیچ تفاوتی ندارد از همه کسانی که درخواست ها و تلاش های این دادگاه به سرعت و resoundingly را تکذیب کرد.”

به جای فلین وکلا به دادگاه تجدید نظر قاضی به دنبال وزارت دادگستری پیشنهاد است.

“علاوه بر این تقلید مسخره امیز از عدالت در حال حاضر مصرف سه سال یا بیشتر از یک مرد بی گناه را در زندگی و تمام اعضای خانواده” وکلای مدافع استدلال کرد. “بدون تاخیر بیشتر باید تحمل و یا هر هزینه بیشتری ایجاد می شود به او و دفاع از خود. این دادگاه باید وارد این منظور پیشنهاد شده توسط دولت بلافاصله.”

سابق دادستان فدرال گفت سالیوان حرکت بسیار غیر معمول و نشان می دهد که قضاوت را به زمان خود را در تصمیم گیری برای اخراج این مورد در برابر فلین.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید یکی دیگر از نمونه ای که در آن یک متهم التماس گناه دو بار و سپس DOJ حرکت به اخراج این مورد. تحت هیچ رژیم جز تهمت چیزی شبیه این رخ داده است” گفت: Patrick Cotter سابق دادستان فدرال. Cotter گفت: او یکی از امضا کنندگان در یک شخص ثالث کوتاه که ثبت خواهد شد به زودی.

سالیوان تصمیم همچنین افزایش احتمال که وزارت دادگستری خواهد بود و نیازی به ارائه شواهد برای حمایت از آن حرکت به اخراج Cotter گفت. این گروه همچنین می تواند درخواست تجدید نظر سالیوان نظم و او را مجبور به قبول این حرکت است.

جاناتان Turley یک قانون اساسی استاد دانشگاه جورج واشنگتن گفت: اجازه دادن به اشخاص ثالث به وزن در “قطعا می توانید اضافه کنید و حرارت بیشتر اما نه نور است.”

“از همه مهمتر آن است که بعید است به تغییر نتیجه” Turley گفت در توییتر. “این به نظر می رسد برای تایید است که او بعید است که برای رفتن بی سر و صدا به شب با یک حاکم مقالات.”

سالیوان بخشنامه می آید کمتر از یک هفته پس از وزارت دادگستری تنظیم کردن یک طوفان سیاسی با اعلام قصد خود را برای رها کردن تعقیب بازنشسته ارتش.

مقامات قضایی در دادگاه اسناد و مدارک ظ روز شنبه ادعا کرد که اف بی آی از سال 2017 مصاحبه پس از آن-مشاور امنیت ملی بود “غیر قابل توجیه” را به عنوان آنها به دنبال اطلاعات در مورد ارتباطات خود با آن-سفیر Kislyak.

در آن مصاحبه فلین دروغ زمانی که او گفت: عوامل بوده است که در بحث تحریم های اعمال شده علیه روسیه توسط اوباما. او پس از آن گناه التماس کرد و توافق کردند به همکاری با روسیه ویژه مشاور رابرت مولر قبل از معکوس البته اوایل این سال هنگامی که او به دنبال خروج تقاضای خود را ادعا که او فریب خورده توسط بازرسان فدرال.

“دولت متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست” وزارت دادگستری به این نتیجه رسیدند. “ما بر این باور نیست که دولت می تواند ثابت یا مربوط به اظهارات نادرست یا مادیت خود را فراتر از شک معقول.”

انهدام مولر تحقیق: مایکل فلین مورد همچنان ادامه دارد DOJ را پیاده سازی از رابرت مولر را بررسی ‘آجر’

تصمیم وزارت دادگستری مگس در چهره یک سوزاننده ملامت فلین توسط سالیوان که نظارت اولیه صدور حکم دادگاه در دسامبر سال 2018 است.

“مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج” سالیوان گفت: پس از آن. “من قصد دارم به فرانک با شما. این یک جرم جدی است. آن را شامل اظهارات نادرست به اف بی آی در محوطه کاخ سفید – در بال غربی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de