خیلی خوشحال متس: Yoenis Cespedes ‘به نظر می رسد مانند یک هیولا’

لوئیس Rojas بود خوش و مایکل Conforto بود صاف کردن effusive lavishing ستایش بر هم تیمی اش است.

این فقط دو روز به بهار آموزش 2.0 اما Yoenis Cespedes در حال حاضر متس باور او می تواند تأثیر عمده ای در این مختصر 60-بازی فصل.

“او به نظر می رسد مانند یک هیولا” یک لبخند Conforto گفت: در یک زوم تماس از سیتی زمینه است. “او به نظر می رسد او با انگیزه است. او به نظر می رسد مانند او را در شکل. من دیده ام برخی از مسائل او انجام شده بود به دریافت خود را آماده برخی از فیلم ها از او کار کردن در مزرعه خود مرد است که قطعا گرسنه است.”

Cespedes که از دست رفته همه از فصل گذشته و از سال 2018 چند پا صدمات به طور منظم در زمان زنده پنبه حلاجی تمرین و پرواز توپ در بیرون از محیط طول کوتاه بهار آموزش. Rojas دریافت گزارش های مثبت بود که او دو سرعت در طول COVID-19 اخراج, ارائه, امید بازگشت به عمل است. روز جمعه و شنبه Cespedes در نور تمرینات بدون هیچ گونه محدودیت.

Yoenis Cespedes
Yoenis Cespedesکوری Sipkin

سال اول مدیر هشدار داد که در روزهای آینده وجود خواهد داشت تست های بیشتر برای Cespedes به عنوان تمرینات افزایش در شدت و او را به اثبات قادر به در حال اجرا در این پایگاه. تا کنون هر چند مثبت فراوان به خصوص با ظهور DH در لیگ ملی به مشت زن فرصتی برای جلوگیری از پخش این زمینه تمام وقت.

“او در حال حرکت است خوب” Rojas گفت. “او واقعا خوب رفت و آمد و همچنین در جریان پرواز توپ. او تا به حال یک زن و شوهر از درایوهای خط پشت خط راند و پس از او نگاه خوب به موقعیت خاموش fungo بنابراین من به دنبال به جلو به نگه داشتن که پیشرفت کردن خفاش دیدن چیزها و شاید زمانی که ما برخی از زندگی در خفاش او می تواند در بازی برگشت وجود دارد در دفاع.”

این در حالی است پس از 34 سال Cespedes آخرین بازی برای متس گذشته خود بازی آینده در 20 ژوئیه 2018. پس از او تحت عمل جراحی قرار گرفته در هر یک از پاشنه و پایدار مچ پا شکستگی در یک حادثه در مزرعه خود که شامل یک گراز وحشی. در حال حاضر او در حال پخش است برای یک قرارداد در فصل آخر از چهار سال $110 میلیون قرارداد. زمانی که سالم او تا به تولید رسیدن دو همه ستاره بازی و پیشرو متس به postseason در دو سال اول با آنها در سال 2015 و 2016.

او به وضوح قابل توجهی علاوه بر این به یک در حال حاضر توانمند صف. این امر تعمیق متس’ پنبه حلاجی شده به منظور ایجاد یک برنامه به طور بالقوه قوی 3-4-5 از Cespedes, پیت آلونسو و Conforto.

“او فقط یک مرد شما از دست داشتن در اطراف” Conforto گفت. “من بسیار هیجان زده هستم که او بازگشت و او را به احساس خوب است. امیدوارم او می تواند انجام آنچه او می کند بهترین ها را برای ما و واقعا را تندر با خفاش و برخی از بزرگ بازی می کند در خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de