جی پی مورگان چیس سهامداران شکست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تغییر آب و هوا در افشای بزرگترین روغن حامی مالی

سهامداران JPMorgan Chase & Co. JPM, -1.96% در روز سه شنبه به دقت شکست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید شرکت افشای اطراف وام فعالیت های است که تاثیر تغییر آب و هوا.

پیشنهاد شد و یکی از شش قطعنامه همه مخالف توسط این شرکت است که شکست خورده بودند توسط سهامداران در نشست سالانه. زیست محیطی وضوح دریافت مقدماتی 48.6 درصد از آرا از سرمایه گذاران در این بانک که پیشرو وام دهنده به نفت پچ.

با وجود این شکست با فعالان محیط زیست استدلال کرد که تماس نزدیک منعکس افزایش علاقه در بخشی از سهامداران که این بانک به طور فزاینده ای تشخیص خطرات مرتبط با شتاب ساخته تغییر آب و هوا. در سطح جهانی و زیان از تغییر آب و هوا هستند و تخمین زده می شود بین $150 $790 تریلیون سال 2100 با توجه به برخی از اقدامات.

به عنوان شما ایجاد یک محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکت ها گروه حمایت می خواستم وام دهنده به صدور گزارش “ترسیم اگر و چگونه آن را در نظر دارد به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با فعالیت های وام دهی خود را در تراز” با درجه حرارت جهانی اهداف تاسیس توافق پاریس. پاریس پیمان نامیده می شود برای حفظ گرمایش جهانی و زیر 2 درجه سانتیگراد است.

این شرکت همچنین مخالفت با آخرین رزولوشن گفتن سهامداران در آن نماینده در بیانیه ای که آن را “اولویت تعهد خود را برای تامین مالی توسعه پایدار” و “حمایت از شرکت های که در حال کار استراتژیک گذار به کاهش کربن اقتصاد و مدیریت زیست محیطی و اجتماعی خطرات مسئولانه است.”

جی پی مورگان که بزرگترین جهانی سرمایه از سوخت های فسیلی با داشتن قریب بیش از $268.5 میلیارد به فضا از سال 2016 تا 2019 به طور متوسط حدود 67 میلیارد دلار در سال است.

ادامه:مایکروسافت, ویزا و دیگران ارزش ترکیب $11.5 تریلیون خواهید کنگره شامل آب و هوا در COVID-19 طرح بازیابی

در اوایل سال جاری این بانک گفت: آن را به پایان و یا فاز وام به برخی از سوخت فسیلی منافع یعنی کسانی که درگیر شدن در قطب شمال حفاری و استخراج از معادن زغال سنگ. جی پی مورگان گفت: سپس آن را با هدف تسهیل $200 میلیارد دلار در محیط زیست و توسعه اقتصادی می پردازد. اما ادامه کمک های مالی از عمده شرکت نفت هنوز chafed محیط زیست و سهامداران انتخاب شدند.

با نزدیک به 50% رای “سهامداران امروز با ارسال این پیام است که از آن زمان گذشته برای تعقیب به گرفتن تا با همسالان خود پیاده سازی یک استراتژی برای decarbonize و د-خطر وام خود را نمونه کارها و کمک به ایجاد آینده ای امن تر برای همه” استدلال می کند دانیل Fugere رئیس جمهور به عنوان شما ایجاد.

به عنوان شما ایجاد انصراف مشابه مربوط به آب و هوا پیشنهادات با دیگر بانک های بزرگ — Wells Fargo & Co. WFC -5.74% مورگان استنلی MS -2.35% Bank of America Corp BAC -3.14% و Goldman Sachs Group Inc. GS -2.22% — بعد از بانک ها ساخته شده تعهدات به رسمیت شناختن نیاز فوری برای پیدا کردن سیستم های اندازه گیری گازهای گلخانه ای خود را در ارتباط با فعالیت های تامین مالی نسبت به تراز با پاریس اهداف است. عمده اروپایی همسالان BNP Paribas, Société Générale, BBVA, Standard Chartered و نشستند با یک ترکیب پرتفوی $2.7 تریلیون متعهد به کاهش آب و هوا تاثیر وام های خود را در تراز با پاریس آب و هوا اهداف است. اخیرا بارکلیز بزرگترین سرمایه از سوخت های فسیلی در اروپا اعلام کرد قصد تراز مالی آن با پاریس مورد آب و هوا و تنظیم هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای.

Fugere که صحبت می کرد در نشست سالانه نیز گفت که او در نظر گرفته شده دست انداز در سهام آب و هوا مورد علاقه تواند مربوط به افزایش نگرانی ها در اطراف COVID-19. “جامعه سرمایه گذاری کرده است نه از دست رفته تشابه بین COVID-19 و جهانی اختلال که دنبال کرده است. سهامدار عمده حمایت از این پیشنهاد تأکید موقعیت خود را که بانک ها به عنوان مسئول هر شرکت دیگر توجه به علم آب و هوا و زود اقدام به کاهش سیستمیک و خطر در حال رشد” او گفت:.

جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon در گذشته ظاهر شده است انتقادی از رئیس جمهور تهمت خروج از پیمان پاریس. Dimon نیز گفت: تغییر آب و هوا ابتکارات گذاشته در حزب دموکرات-طراحی سبز جدید مقابله با فشار بیش از حد سریع به سمت به طور کامل decarbonizing اقتصاد ایالات متحده.

بانک گفت: در آن ارائه می دهد “transparent افشای” از آن استراتژی و عملکرد زیست محیطی و اجتماعی و اداره مسائل از طریق وب سایت خود و به طور مستقیم با سهامداران.

جزئیات:5 راه برای آرام گرمایش جهانی است که به اشتراک گذاری بار با پچ نفت: McKinsey

همچنین در نشست سالانه یک قطعنامه خواستار رئیس هیئت امنا بود “مستقل عضو هیئت مدیره در هر زمان ممکن است” دریافت 42 درصد از آرا. جیمی Dimon است که هر دو مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره و Lee R. ریموند سابق رئیس و مدیر عامل شرکت اکسون موبیل Corp. XOM, -3.08% است منجر مدیر مستقل.

این شرکت خواست یک “نه” رای به قطعنامه گفتن سهامداران در یک بیانیه پروکسی: “هیئت مدیره سالانه بررسی و ارزیابی آن ساختار رهبری. برای سال 2020 هیئت مدیره تعیین می شود به حفظ ترکیب نقش رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.”

ریموند مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از بزرگ و صندوق های بازنشستگی گروهی از خزانه دولت و گروه های زیست محیطی برای سوخت های فسیلی, پس زمینه حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری ، بحرانی گروه می گویند وضعیت خود را به عنوان رهبری مدیر مستقل پرسش در مورد بانک تعهد به بهبود محیط زیست است.

این شرکت اعلام کرد در مارس 1 پرونده با ثانیه است که این امر انتخاب یک جانشین ریموند است که منجر مدیر مستقل از سال 2001 در آن نقش “تا پایان تابستان.” سرب مدیر مستقل انتخاب شده است توسط دیگر مدیران مستقل در هیئت مدیره.

JPM سهام ها تا 36% در سال به تاریخ و پایین حدود 20 درصد بیش از سال گذشته است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.58% پایین است 6 درصد بیش از سال گذشته است.

جزئیات:پوسته می پیوندد BP با برنامه ریزی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای — برگ تحلیلگران پرسیدن کجا هستند شورون و اکسون?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>