Josina اندرسون در ESPN

دیرین NFL خبرنگار/خودی Josina اندرسون در ESPN از این پست یاد کرده است.

این حرکت با اندرسون پیش بینی شده پس از سوپر جام بود که آن را برای اولین بار گزارش شده است که او و ESPN می تواند فراق راه.

رسمی حرکت با اندرسون نامربوط به هر برش از پرسنل مربوط به کروناویروس’ تاثیر اقتصادی بر دیزنی و ESPN.

معلوم نیست چه آینده برای 41 ساله اندرسون. بیش از نزدیک به نه سال با ESPN, او تا به حال برخی از خوب می شود از جمله نشستن با آنتونیو قهوه ای این سال است.

او زد به مشکل در زمان با ESPN مدیران. پس از Myles گرت حادثه که در آن Browns دفاعی lineman آمار استیلرز کارفرمایی ماسون رودلف با رودلف کلاه اندرسون در توئیتر خود نوشت: “من شرط می بندم Myles گرت می گویند او شنیده ماسون رودلف تماس او چیزی فاحش. هرگز دیده می شود گرت عمل خواهم که همیشه.”

او همچنین در توییتی از یک تصویر که در آن او گفت: رودلف برداشت گرت در یک منطقه خصوصی. او بعد عذرخواهی کرد و گفت: دیگر زاویه ثابت اصلی خود را صدای جیر جیر نادرست بود.

ESPN را جایگزین اندرسون با ترکیبی از زمینه یاتس جرمی فاولر دن Graziano Dianna russini را بازتوییت کرد و تازه وارد کیمبرلی مارتین.


پس از بررسی بیشتر: 30-برای-30 “لنس” در ESPN بود واقعا جالب مستند بود که بیشتر از یک روزنامه نگاری تلاش از جنگ-از-علاقه-لادن اما سرگرم کننده “آخرین رقص.”

آرمسترانگ بسیار تعاونی را جلوگیری از مستند از نشان دادن او است که او است — یک ظالم کسی است که در انجام برخی از چیزهای خوب و درگیر در ورزش بود که کاملا آویخته در فعالیت های غیر قانونی. در حالی که “لنس” نبود و فرهنگی پدیده “آخرین رقص” و نه رای نزدیک به عنوان به خوبی به ارزش زمان خود است. من می خواهم آن را 4.42/5 clickers.


صدای مشاوره: در کوتاه مدت بازی توسط بازیکنان و تحلیلگران در بسیاری از موارد خواهد شد به احتمال زیاد سفر با تیم های آنها را پوشش میدهد. این قابل فهم است که در این زمان با تاثیر ویروس. اما آن را نمی باید دائم.

در حالی که دیرین گوینده به احتمال زیاد قادر به ایجاد آن صدا بدون درز وجود خواهد داشت بسیاری از دانش را از دست داده و اگر غیر از این بود برای تبدیل شدن به هنجار. بله در حالی که وجود دارد خوب است دلیل زمانی که ورزش باز گشت برای پخش نمی شود در سایت به عنوان تیم خواهید برای محدود کردن مقدار از مردم در استادیوم ها و عرصه های تلویزیون مدیران نباید استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای صرفه جویی در پول زمانی که آن را امن تر است. اگر بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بینش برای همیشه از دست داده.


Clicker کتاب: دیل Tafoya جدید کتاب “بیلی توپ: بیلی مارتین و رستاخیز اوکلند را” بسیار عالی در مورد اوایل سال 1980 یک رنسانس رهبری همیشه جالب مارتین. پاپا صدای کلیک به آن 4.4 از 5.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de