در این واقعیت جدید حتی چیزهای خوب را می توان دور گرفته شده است. اما Jordan Spieth تا به حال برنامه های دیگر.

او مطمئن ساخته شده او سوراخ در یک شمارش حتی اگر plastic spacer قرار داده شده در داخل این جام بازیکنان پس لازم نیست که به لمس پرچم زدم توپ به بیرون.

Spieth شد در نظر گرفتن بخشی در یک 54 سوراخ جمع آوری کمک در Maridoe سامری صندوق دعوتی به عنوان خانه خود باشگاه زمانی که او توپ را روی گوه شات در 110-حیاط par-3 17th, سوراخ آمار spacer و منعکس کردن با توجه به گلف کانال.

“ما یک بازی کوچک دو در دو بازی و شریک زندگی من در حال حاضر در حدود 12 فوت بنابراین من گفت:” من ممکن است به عنوان به خوبی به حق در آن درست است؟'” گفت: Spieth که در زمان مرده هدف در جمع جبهه پین و گوه شن و ماسه. “این هرگز به سمت چپ استیک و من می دانستم که رفتن به زمین در جایی در اطراف سوراخ و مطمئن شوید که به اندازه کافی از آن فرود آمد و در سوراخ.”

توپ ضربه فضا در پرواز و به پایان رسید تا در آب پس از برخورد به flagstick. بسته به تفسیر آن می تواند حکم یک سوراخ در یک و یا دو شیطان.

“من قصد دارم به تعداد آن” Spieth سه زمان اصلی قهرمان گفت. “این یکی از کسانی که آنهایی که در این امر به احتمال زیاد در آنجا ماند. … من بسته شده اند در حالی که پس امیدوارم این فال خوب است.”

Spieth نمی شد نگه داشتن نمره از او از دست رفته دو دور اول مسابقات. او فقط خوشحالم که فعال و درگیر به عنوان رمان coronavirus همه گیر تعطیل کرده است ، PGA Tour در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت در اواسط ماه ژوئن.

“این واقعا سرگرم کننده بود به اینجا بازی در چیزی رقابتی” Spieth گفت. “من bummed به از دست رفته روز گذشته اما اینکه امروز در اینجا از آن بسیار آسان است برای دیدن که ما قادر به انجام این کار در یک اجتماعی-دورى نوع راه و از همه مهمتر قادر به جمع آوری پول برای ویلچرهای در اینجا به طوری که آنها می توانید از طریق این دوران سخت تا زمانی که ما می توانید به حالت عادی بازگشت. … ما تا به حال سرگرم کننده در همان حال قادر به نوع کمک کردن و همه و در تمام این یک پیروزی برای همه.

“من پمپ به امروز در اینجا. من واقعا امیدوارم که ما قادر به انجام چیزی شبیه به این شاید ماه آینده بیش از حد, به عنوان ما شروع به دنده تا برای این فصل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de