ملت دیدم اردن عشق در بدترین حالت خود. هکرها دیدم آرون راجرز جایگزینی.

در حالی که حضور در یوتا دولت 42-6 فوران چاه نفت در دست LSU در ماه اکتبر — وقتی که عشق به اتمام 15-از-30 می گذرد برای 150 متری با هیچ touchdowns و سه interceptions — Green Bay مدیر کل برایان Gutekunst نادیده کاربر حرفه ای-بدترین تفرج و متمرکز ورزشکاری بازی-ساخت و نادر طبیعی توانایی Aggies کارفرمایی.

“او بسیار طبیعی پرتاب کننده می تواند تمام می اندازد, او یک ورزشکار خوب او این نوع از اندازه ما به دنبال” Gutekunst ESPN گفت:. “من فقط فکر می کنم وجود دارد برخی از rawness به او, اما من فقط فکر می کنم او همه چیز در مقابل او. و ما واقعا مانند مرد. ما فکر می کنم او واقعا خوب بچه ها می خواستم به کار و او فقط از نوع متناسب با فرهنگ ما است.”

با عشق هنوز هم در دسترس است در اواخر دور اول پیش نویس NFL هکرها معامله 30th کلی انتخاب کنید و یک چهارم-دور انتخاب به کارفرمایی با 26th کلی انتخاب انعکاس 2005 انتخاب راجرز زمانی که سه بار MVP Brett Favre شد و هنوز هم تحت مرکز.

Gutekunst نمی خواهید به یک فرصت آینده می افتد از طریق خلیج سبز درک, اما همچنین احساس مجبور به اطمینان حاصل شود دوم سال سر مربی مت LaFleur خواهد بود در هیئت مدیره با یک انتخاب است که نمی خواهد کمک به یک تیم است که فقط به NFC قهرمانی.

“مت بود در خط با ما و درک که در آن من بود که از” Gutekunst گفت. “من فکر می کنم این یکی از آن چیزهایی که در آن دوباره با یک دوم-سال سر مربی من قطعا نمی خواهید به او یک بازیکن او نمی خواهم.

“آن چیزی است که ما پیش بینی شده است. آن هم از نوع سقوط کرد به ما و ما هیجان زده در مورد آن است. من می دانم که بسیاری از مردم خواهد شد در این نگاه به عنوان یک حرکت به صورت فوری و من درک می کنم که اما تعادل فوری و دراز مدت چیزی است که من باید در نظر بگیرید و به همین دلیل ما آن را انجام داد.”

راجرز, 36, شد, “شگفت زده” توسط انتخاب — با توجه به Favre که صحبت با او پس از آن در میان خود را به $134 میلیون فرمت است که اجرا می شود از طریق 2023 امید این تیم خواهد پیش نویس یک گیرنده گسترده برای اولین بار در دور اول در 18 سال است. به جای هکرها تصمیم گرفتند برای استعداد پرتاب کننده — که تنها FBS بورس ارائه شد و از ایالتی یوتا — که فقط چراغ ملت با 17 interceptions.

در حالی که راجرز قادر به تبدیل شدن به یک افسانه پس از جایگزینی یک سوپر باول MVP و Favre تا به حال یک رابطه ناسالم را در سه فصل با هم در طی آن راجرز باقی مانده بر روی نیمکت. هکرها بر این باورند که نمی تواند یک مشکل در این زمان.

Jordan Love
اردن را دوست دارد نقش مقابل LSUگتی ایماژ

“آره, من نمی خواهم به جزئیات اما من به این می گویند: Aaron یک طرفدار و او را رهبر ما, تیم فوتبال, و من پیش بینی است که واقعا برای یک مدت زمان طولانی” LaFleur گفت. “من احترام زیادی برای او نه تنها به عنوان یک بازیکن است و برخی از مسائل که هیچ کس می بیند. بنابراین من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من دوست دارم با او کار می کردند.”

هکرها بر این باورند که در آینده می تواند فقط به عنوان روشن است.

“اگر او قرار بود به نوع پسر ما دوست دارم به در و رهبری … [ما را] دیدن اگر او بود که به او” Gutekunst گفت. “هر قدم در طول راه فکر می کردم اردن رفتار خود را بسیار خوب بودند و ما خیلی راحت با کسی که او بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de