اردن عشق در آغوش فشار بودن آرون راجرز هکرها البدل

اردن عشق دقیقا آنچه او می خواست.

بیرون آمدن از یوتا دولت با استعداد و رهگیری مستعد کارفرمایی امیدوار به صورت انتظارات بزرگ داده می شود یک فرصت برای تبدیل شدن به یک ثابت در NFL برای سال آمده است. به عنوان دو بار MVP آرون راجرز احتمالی جانشین عشق را در صورت فشار بیشتر از جوان ترین quarterbacks تا کنون تجربه.

“بدون توجه به جایی که من فرود آمد که هدف برای من” عشق گفت NFL Network. “شما باید بروید در خارج وجود دارد, اثبات خود و ایجاد یک نام برای خود. این کار, شما باید قادر به نگه داشتن آن است. برای من فقط تلاش برای یادگیری جرم و اثبات خودم.”

عشق که معرفی شد برای بسیاری از ملت وقتی Green Bay معامله شد تا او را با 26th کلی انتخاب در پیش نویس NFL مراحل به تقریبا همان وضعیت راجرز را 15 سال پیش در انتظار به جای برت Favre. راجرز که منجر هکرها به NFC قهرمانی در بازی فصل گذشته شگفت زده شد توسط انتخاب, اما به نظر می رسد قصد درمان rookie بهتر از او بود که کار خود را آغاز کرد.

“من آموخته زیادی در طول آن سال ها کار با برت چیزهایی که من می تواند به رابطه با اردن و فقط طرز فکر من به عنوان یک جوان 21-, 22-, 23 سال بازی با بت من به عنوان یک هم تیمی” راجرز گفت: در این هفته. “من قطعا باید آن درس را با من. مانند قبل از من گفت: من همیشه بزرگ روابط با پشتیبان گیری و همیشه دوست داشتم کمک به کسانی که بچه ها در هر راه. بیشتر سوالات آنها باید بیشتر به پاسخ های من. من واقعا در آغوش آن روابط و آن را مشابه با اردن است.”

حتی اگر عشق را دعوت آن او بپرسید برای این نوع از فشار است.

“او نمی خواسته به پیش نویس توسط هکرها” راجرز گفت. “هیچ چیز وجود دارد… او مقصر نیست در همه. او فقط در آینده هیجان زده در مورد فرصت خود را. ما تا به حال یک گفتگو روز بعد از پیش نویس است. من هیجان زده به کار با او. او به نظر می رسد واقعا خوب بچه ها با سر بر روی شانه های او و یک داستان مشابه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>