اردن جنکینز است اما لبه حمله کننده هنوز جت’ نقطه ضعف

قسمت هفت در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک جتز.

اگر شما می خواهید به انتخاب یک منطقه جت نیست به اندازه کافی برای رسیدگی به این offseason لبه حمله کننده آن است.

آن شده است یک ضعف در این تیم به مدت 15 سال در حال حاضر و هر سال شما انتظار جت برای حل این مشکل, اما آن را حل نشده باقی مانده است. در این سال مدیر کل جو داگلاس مواجه فهرستی با بسیاری از حفره های در آن است که او مجبور به ترک برخی از unplugged و لبه حمله کننده به آن دسته می افتد.

این حرکت بزرگ بود دوباره امضای اردن جنکینز که رهبری این تیم با هشت کیسه فصل گذشته. آن نگاه مانند جنکینز ممکن است در حال حرکت در اوایل رایگان آژانس به عنوان او ناراضی بود با جت ارائه دهد. اما جنکینز’ بازار توسعه نیست مانند او امیدوار بود و او به پایان رسید تا یک سال $3.75 میلیون معامله از جت. آن است که یک معامله معامله را برای این تیم است. در حالی که جنکینز نیست Lawrence Taylor او هیچ دولا دولا راه رفتن ، جنکینز ثابت کرده جامد در تنظیم لبه و او تا به حال 15 کیسه بیش از دو فصل گذشته.

هنگامی که شما گذشته جنکینز وجود دارد بسیاری از سوالات. جت پیش نویس جباری زونیگا در دور سوم از فلوریدا. او تا به حال فقط سه تا کیسه برای Gators در سال گذشته بود اما او در برخورد با صدمات مچ پا. دوام و قوام بزرگترین گنجینه وقتی که می آید به زونیگا.

Jordan Jenkins
اردن جنکینزAP

جت تحت تاثیر قرار گرفته بودند با زونیگا را انفجاری که او سالم بود و اعتقاد دارم که او می تواند بازی هر دو در خارج و داخل در زیر بسته است.

“اولین چیزی که او نشان داد او تطبیق پذیری او در طول زندگی حرفه ای” جت دستیار GM رکس هوگان گفت. “قادر بودن به بازی در سراسر جبهه فلوریدا خط دفاعی. او را در هر نقطه از راست به چپ. آنها پا زدن او را در داخل به عنوان یک زیر گذر-حمله کننده نیز هست. و سپس در برابر او خواهد ایستاد و با عجله از نقاط مختلف. پس چیز خوبی است او را نشان می دهد تطبیق پذیری اما آنچه که او می کند این است انفجاری و کشش کردن توپ و دریافت کردن.

“شما در حال صحبت کردن در مورد یک پسر که در 265 پوند 4.65 اجرا می شود. و دریافت کردن انفجاری و کشش. اگر چه او از دست رفته شش بازی فصل گذشته مانند جو بود صحبت کردن در مورد خود میزان تولید و آنچه که او انجام داد نشان می دهد که او در این زمینه است آنچه که ما در او و آنچه که ما از او انتظار می رود برای ما در جت در شرایط قادر به دریافت و پس از کارفرمایی.”

ارسال جت خود را به سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه به سرعت زونیگا قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا گرگ ویلیامز به خصوص با محدودیت های فعلی در جایی که مانع بازیکنان از رفتن به محل کار با مربیان در فرد است.

جت آیا باید چند بازیکن از بازگشت کسانیکه سال گذشته است. در میان آنها بالا است Tarell Basham ساخته شده است که برخی از تاثیر نقش اواخر فصل گذشته. در گذشته چهار بازی او تا به حال یک کیسه یک رهگیری یک اشتباه بازیابی و مسدود زدن توپ.

هاروی Langi و فرانکی Luvu همچنین بازگشت به نبرد برای پشتیبان گیری نقش. برایس قهر کردن که امضا به عنوان عامل رایگان undrafted همچنین دارای یک شات خوب را به تیم. او 6.5 کیسه در سال گذشته برای ممفیس.

با جت بودن بسیار نازک در خارج linebacker آن تعجب آور نخواهد بود برای دیدن ویلیامز حرکت برخی از افراد در خارج از موقعیت های دیگر. دفاعی lineman Kyle فیلیپس نشان داد که او می تواند آن را انجام دهد در سال گذشته است. این جنگنده همچنین دارای مقدار زیادی از عمق در داخل linebacker و می تواند عبور قطار برخی از آنها در خارج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de