Jon Jones می پرسد دانا سفید برای انتشار از UFC قرارداد: ‘F–پادشاه دروغگو”

Jon Jones خواسته UFC رئیس دانا سفید به آزادی او از قرارداد خود را به عنوان آنها بسیار عمومی نبرد در طول مذاکرات برای نور قهرمان سنگین وزن پتانسیل حرکت به سنگین وزن ميگيرد.

جونز استفاده طولانی توییتر بیهوده گویی در روز جمعه برای پاسخ به نظرات از پیش از آن در روز در طول یک رسانه scrum قبل از شنبه را “UFC Fight Night” در لاس وگاس. سفید ادعا کرده جونز خواسته است برای یک “پوچ مقدار از پول” به صورت فرانسیس Ngannou — در سطح قهرمان بوکس دئوتای وایلدر — و پیام های متنی به آن را اثبات کند اما انتخاب به آنها را آزاد کند. جونز نوشت که سفید باید خود را وکیل “انتشار کسانی که پیام های متنی” و این که او نمی “حتی نیمی از نیمی” از آنچه متحیر می کند. وایلدر گزارش شده بین 25 میلیون دلار-$30 میلیون دلار برای مبارزه تایسون خشم در ماه فوریه است.

“آیا نمی شود یک f–پادشاه دروغگو شهرت من در حال حاضر گرفتن به اندازه کافی بازدید” جونز توییتی شب جمعه. “من لازم نیست این bulls–t دانا. من هرگز خواسته Diante [sic] وایلدر اعداد. و چگونه در مورد پس Diante ساخت 30 میلیون, ما برای حل و فصل نیمی از آن است. پس شما گفت من بز و همه چیز.”

UFC
Jon Jones در برابر دومینیک ریس در ماه فوریه است.گتی ایماژ

32-در سال جونز در نظر گرفته شده است یکی از بزرگترین مبارزان MMA همیشه در 26-1. تنها از دست دادن در آمد از طریق رد صلاحیت. او ساخته شده یک $500,000 حقوق و دستمزد پایه برای آخرین مبارزه خود را یک Feb. 8 برنده بیش از Dominick ریس در UFC 247 اما توییتی او به پایان می رسد تا با حدود 5 میلیون دلار زمانی که همه گفته و انجام می شود. جونز’ حرفه ای شده است خدشه دار مسائل حقوقی و دوپینگ تعلیق. او در ادامه به سوال اینکه آیا این حوادث در گذشته ساخته شده سفید مردد به او پرداخت بیشتر.

“اگر من شهرت باعث می شود شما به نادیده انگارند من تا این حد. فقط پیش بروید و آزادی مرا از من @Ufc قرارداد در مجموع” جونز نوشت. “من مطمئن هستم که برخی از پروموتر در جایی خواهد بود بیش از شاد به انتخاب من است.”

جنگ کلمات را به عقب می رود تا پنج شنبه که سفید خواسته در مورد جونز’ بعدی مبارزه ESPN گفت: به اعتقاد او مبارزه بعدی برای او خواهد بود بازگشت جلسه با ریس در سنگین وزن نور. سفید اضافه شده او باور نمی جونز برنامه ریزی در تعقیب این عنوان سنگین وزن پس از به طور بالقوه در حال حرکت به مبارزه Ngannou از آنجا که او گفت: جونز هرگز می خواستم به یک سنگین وزن قبل از.

“برای این مقدار پول [Jon Jones است] درخواست برای آن نمی خوای اتفاق می افتد,” سفید گفت. “شما نمی تواند درخواست برای بیشتر پوچ مقدار از پول را در یک زمان بدتر.”

جونز در پاسخ صبح روز جمعه در یکی دیگر از سری از توییت خواستار آن را “مطلق bulls–t” که از او خواسته برای پوچ مقدار پول و خواسته سفید به “نجابت به صداقت با طرفداران.”

“جالب است فقط به نشستن در اینجا و تماشای رئیس خود را به دروغ به دوربین مثل این” جونز نوشت. “ما هرگز در مورد هر گونه افزایش در پرداخت. بلافاصله پس از این گفتگو بود که من در حال حاضر ساخته شده است به اندازه کافی. من هرگز ساخته شده و تعدادی را ارائه می دهند.”

سفید دو برابر کردن بر ادعای خود را در رسانه ها نوعی بازی فوتبال راگبی و گفت جونز گفت: UFC وکلا که او می خواست پول در تاریخ همتراز با آنچه وایلدر — در نهایت جرقه قهرمان تلافی.

“اگر جان جونز می خواهد به نشستن و گرفتن تست دروغ سنج در مورد چه کسی دروغ میگوید و چه کسی نیست که ما می توانید انجام دهید که بیش از حد سفید” گفت. “من نمی خواهم برای رفتن وجود دارد با این پسر. مرد ساخته شده مقدار زیادی از پول. … اگر شما نگاه کنید در Jon Jones’ سابقه من نشان می دهد کسی که دارای سابقه این مرد و ساخته شده است پول Jon Jones ساخته شده است. آن اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de