Shive برنده کلرادو دموکراتیک اولیه را از سوی دیگر ، کوری گاردنر

Ft. کالینز Whaxy و آسوشیتد پرس منتشر شده 9:40 PM EDT Jun 30, 2020سابق کلرادو فرماندار shive شکست داد, سابق, کل

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

سابق کلرادو فرماندار shive شکست داد, سابق, کلرادو, مجلس اندرو Romanoff در دموکراتیک مسابقه خواهد شد و در صورت توافق فعلی وزیر بهداشت ، کوری گاردنر در ماه نوامبر.

آسوشیتد پرس به نام نژاد در Hickenlooper به نفع کمی بیشتر از 20 دقیقه پس از نظرسنجی بسته شده در دولت تمام الکترونیکی انتخابات در روز سه شنبه.

مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در 9 p. m. ET شنبه ایالتی رای گیری, گزارش, از, کلرادو, وزیر امور دفتر نشان داد Hickenlooper با بهره گیری از یک سرب از 60 درصد به Romanoff 40% با بیش از 600 ، 000 برگه بازیگران.

پیش نمایش مسابقه: کلرادو در سنای مسابقه بین Hickenlooper, Romanoff انتخاب بین متوسط, پیشرفته

Hickenlooper را شکست Romanoff جرقه بزند دموکراتیک چپ به رشدش آغاز شده است که در اوایل این ماه در شهر نیویورک, نژاد, که در آن یک معلم مدرسه اعلام پیروزی بر نماینده کنگره الیوت انگل قبل از نتایج پست الکترونیکی-در رای گیری منتشر شد. Romanoff سابق است متوسط که تبدیل خود را به یک پوپولیستی در حال اجرا در برابر وزش مورد علاقه دموکراتیک استقرار و امیدوار کننده سبز معامله جدید و تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی.

اما او نمی تواند غلبه بر هر دو Hickenlooper بسیار زیاد مالی لبه — فرماندار سابق را مطرح Romanoff حدود 7 به 1 — و عمیق خود را با نام ID و مخزن از حسن نیت در میان رای دهندگان ناشی از دو نظر در فرمانداری عمارت.

به همین دلیل حزب دموکرات استخدام Hickenlooper را در گاردنر به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان آسیب پذیر ترین جمهوری خواه در مجلس سنا به دلیل کلرادو منتقل شده خیلی به سمت چپ. برای یک لحظه کوتاه در طول اولیه آن شبیه است که تغییر در ترکیب با توجه به اشتباه توسط Hickenlooper ممکن است به Romanoff یک فرصت است.

Hickenlooper به مبارزه طلبیده یک حکم از دولت مستقل اخلاق کمیسیون بیش از حزب جمهوری خواه اتهامات که او نقض اخلاق و قانون با در نظر گرفتن خصوصی پروازها و سفرهای ماشین به عنوان فرماندار. خود ساخته میلیونر, Hickenlooper بود گفت: او می خواهم خوشحالی شهادت در فرد در مورد اما حاضر به نظر می رسد تقریبا تا یک قاضی را رد کرد و تلاش خود را برای سرکوب این حکم و این کمیسیون در بر داشت او را در تحقیر.

این کمیسیون در بر داشت Hickenlooper حال نقض قانون در یک پرواز و یک موتر لموزین, سفر در مخفی Biltsberger جلسات در رم. سپس در میان اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردم Hickenlooper درهم معنای شعار "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." هفته بعد یک آمریکایی آفریقایی تبار Romanoff حامی توییتی 6 ساله تصویری از Hickenlooper شوخی مقایسه سیاستمداران به برده بودن میل به ردیف "باستانی کشتی برده."

ترکیبی از gaffes و موانع به اندازه کافی بود برای فریب جمهوری خواهان به راه اندازی میلیون دلار در تبلیغات حمله به Hickenlooper. دموکرات ها با پاسخ دفاعی تبلیغات و Romanoff سپس شروع به پریدن کرد و افزود: حمله خود را تبلیغ مقابل فرماندار سابق.

کلرادو دموکراتیک استقرار از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس به سن. مایکل بنت محکوم Romanoff برای حرکت می کند. سپس روز بعد یک پول بزرگ است که نمی خواهد خود را فاش خیرین راه اندازی شد $1 میلیون مبارزات انتخاباتی آگهی کوبیدن Romanoff برای رهبری یک ضد مهاجر غیر قانونی لایحه در سال 2006. Romanoff است پس از عذرخواهی برای این لایحه است.

جمهوری خواهان امیدوارند که Hickenlooper شده است تا به اندازه کافی به گاردنر شانس را در انتخابات ماه نوامبر. هر چند کلرادو تبدیل شده است به شدت در برابر تهمت گاردنر امیدوار است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک زحمتکش سناتور که مبارزه برای خانه خود, دولت, در مقابل به Hickenlooper که ایران می بیند به عنوان چاره و رانده شده توسط خود نفس است.

دموکرات ها اما ادعا می کنند که Hickenlooper بازمانده های اولیه نشان می دهد که رای دهندگان مشاهده نمی او را مانند یک استاندارد سیاستمدار و اعتماد او را عمیقا. در ضمن آنها به طرح کراوات گاردنر نزدیک به ناروا که منفور در دولت است. هیچ حزب جمهوری خواه برنده انتخابات در ایالت کلرادو پس از سال 2014 زمانی که گاردنر برنده کمتر از 2 درصد در سال های قوی برای جمهوری خواهان. Hickenlooper انتخاب خواهد شد به عنوان فرماندار است که در سال توسط یک گسترده تر حاشیه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب