جوی شاه بلوط مجموعه جهان رکورد فراز 75 سگ داغ در ناتان هات داگ خوردن مسابقه

جوی شاه بلوط تحت الشعاع خود رکورد جهانی شنبه, برنده خود را 13th عنوان در ناتان هات داگ خوردن مسابقه. شاه بلوط را قطع کرد 75 frankfurters به ضرب و شتم خود را تا سال 2018 علامت 74.

سالانه مسابقه سگ داغ صورت گرفت در نیویورک محل با COVID-19 اقدامات ایمنی در محل به جای آن از حد معمول جزیره ادم ساده لوح مرور نقطه. هیچ طرفداران در حضور و رقبای بودند فاصله شش فوت از هم جدا در حالی که از هم جدا شده ست.

شاه بلوط خوردند 1000 هفتم هات داگ رقابتی خود را خوردن حرفه ای با 62 فرانکفورتر. “آرواره ها” پشت سرگذاشته Darron Breeden و نیک Wehry که به پایان رسید دوم و سوم بود.

“من می دانستم که من سریع در آغاز” شاه بلوط گفت. “من ضربه به دیوار (در پایان). من واقعا از دست رفته جمعیت است.”

شاه بلوط یک کنتاکی بومی و ساکن سن خوزه در حال حاضر برنده مسابقه 13 از 14 سال گذشته پس از به دست گرفتن شش زمان دفاع قهرمان Takeru کوبایاشی در سال 2007. در سال گذشته شاه بلوط خوردند 71, هات داگ در حال سقوط کوتاه از ’18 رکورد. 36 ساله خوردند 72 در سال 2017 و 70 در سال 2016. او در حال حاضر موفق به کسب پنج در یک ردیف با او تنها از دست دادن در دهه گذشته در برابر مت Stonie در سال 2015 مسابقه.

در زنان طرف مقابل-دونده Miki Sudo هم نیست نا امید تنظیم یک رکورد جهانی در راه به او هفتم خردل زرد کمربند. کد: Sudo را قطع کرد 48½ frankfurters به ضرب و شتم سونیا توماس ” رکورد 45 هات مجموعه در سال 2012.

“به تماشای همه در خانه من آرزو می کنم شما می توانید در اینجا, اما آن را به معنای زیادی به می دانم که شما تشویق به بازگشت به خانه” Sudo گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de