در زمانی که موهای صورت در حال رشد است unabashedly در سراسر shut-down کشور یکی از هاکی شناخته شده ترین ریش ناپدید شده است.

کوسه مرکز جو Thornton خرد کردن ریش خود را برای اولین بار در نزدیک به دو سال در این تیم نشان داد در یک ویدئو نشان داد که قبل و بعد با کمک برخی از دخترش بیشتر saieh که کانال “من از جینی” به نمایش خیره کننده تغییر دهید.

The 40-year-old Thornton شروع به رشد خود را summer در طول فصل 2015-16 به عنوان او و کوسه defenseman برنت سوختگی شناخته شد برای تطبیق خود را به نظر می رسد که به آنها لقب “شیوه زندگی, ریش.” وجود دارد یکی از اندکی وقفه در هنگام سوختگی, اصلاح کرده, تورنتون ریش در یک تیم فقط قبل از سال 2018 فصل اما تورنتون در حال صرف هر روز از آن به بعد رو به رشد آن را به عقب.

“من پشیمان [اصلاح] به عنوان به زودی به عنوان آن شروع به زدن کف” تورنتون به خبرنگاران گفت: در سال 2018 است. “امیدوارم آن را رشد سریع است.”

Joe Thornton shaves beard Sharks
جو تورنتون در فوریهآیکون Sportswire via Getty Images

تورنتون پسر بود نه یک فن از او پاک تراشیده در آن زمان است.

“من 5 ساله نبود خوشحال از این صبح وقتی بیدار” تورنتون گفت. “او نمی خواست به دیدن پدر و بنابراین من آن را به او.”

با NHL فصل در توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Thornton است برخی از زمان شروع به رشد ریش خود را پشت در. او نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد در حال رشد یکی برای برگشتی هر چند — اگر وجود دارد برگشتی — به عنوان کوسه ها بودند که در گذشته در محل کنفرانس غرب در این فصل متوقف شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de