جو قاضی تخصص قرار می دهد غول rookies در بالا هشدار

به عنوان سر مربی جدید جو قاضی می داند که او در نظر گرفته خواهد شد بر اساس برنده-از دست دادن رکورد غول قرار داده تا در سال 2020 است. او نه جو قاضی توهین آمیز گورو یا جو قاضی دفاعی متفکر. او جو قاضی سر مربی.

وجود دارد یک منطقه خاص از این تیم هر چند که در آن سطح عملکرد خوب یا بد را به طور مستقیم منعکس کننده آنچه قضاوت در مورد تمام شده است. او نادر دستیار صعودی به سر مربی است که ساخته شده خود را صرفا در تیم های ویژه. او هماهنگ کننده آن واحد با غول های محبوب و شناخته توماس McGaughey که قبلا برای تام کولین و پت Shurmur — حفظ شده بود توسط قاضی. هنوز هم هر مربی خود را خاص تخصص و قاضی در تیم های ویژه قرار دادن آن مناطق قاضی اول غول های تیم کرده است.

کمد است نه سر. غول متعلق به NFL هفتم-بهترین تیم های ویژه واحد در سال 2019 بر اساس جامع رتبه بندی شده توسط ریک Gosselin سابق اخبار صبح دالاس فوتبال نویسنده, که تیم های ویژه رتبه بندی استفاده می شود در سراسر لیگ. این دست آورد با وجود محل-kicker Aldrick Rosas داشتن یک subpar سال بر نرم افزار کاسه 2018 نشان میدهد.

این offseason دوباره امضای کودی هسته ای و رایگان-عامل علاوه بر این از Nate Ebner حال قاضی اثر انگشت بیش از همه آنها را. هسته ساخته شده این تیم یک سال پیش نه به عنوان یک گیرنده اما بر اساس خاص خود تیم دلاوری. Ebner کل هشت سال NFL حرفه ای صرف با پرستان همراه بود توسط قاضی به عنوان تیم های ویژه دستیار و یا هماهنگ کننده بیل Belichick. Ebner ذکر شده است به عنوان یک ایمنی اما او مورد استفاده قرار گرفت و در مجموع تنها یک ضربه محکم و ناگهانی در دفاع سه فصل گذشته.

Giants
جو قاضیAP

در سومین و آخرین روز از این سال NFL draft, غول هفت انتخاب و استفاده از آنها در دفاع. نهایی پنج بر میدارد شد همه بازیکن دفاعی: Linebacker کم قهوه ای از پن استیت در دور ششم و پس از آن سه linebackers (کارتر کولین, TJ Brunson و تائه Crowder) و یکی cornerback (کریس ویلیامسون) در دور هفتم.

این شش بازیکن سعی کنید به لبه راه خود را بر روی زمین و بر روی فهرست بلیط آنها نیاز به پانچ اولین و مهمترین این است که ایجاد یک نقش در تیم های ویژه.

“قطعا” گفت: Williamson که به پایان رسید خود را در کالج حرفه ای در مینه سوتا پس از شروع کردن در فلوریدا. “در سراسر کالج حرفه ای من در تک تک تیم های ویژه و این چیزی است که من قادر به برقراری ارتباط با هر تیمی که من صحبت کردم. سال گذشته آنها زمان زیادی از ما بچه ها, بسیاری از ما استارت و آنها را خاموش نگه داشته تیم های ویژه. ما تا به حال تعداد زیادی از بچه های جوان که می خواستند به خارج وجود دارد و آنها را در برخی از کوچکتر نقش. آنها زمان زیادی از ما شروع کردن تیم های ویژه این سال است. در سراسر کالج حرفه ای من بازی هر تیم های ویژه به طوری که این مسئله نیست در همه.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

کار راه را تا عمق نمودار از طریق تیم های ویژه آشنا خواهد بود جای پا برای بسیاری از این rookies. این راه آنها را به دست آورد جای پایی در کالج.

“آره دانشجوی سال اول و سال دوم آن بود که چگونه من ساخته شده من پول صادقانه” براون گفت. “آن چه من در این زمینه است.”

قهوه ای 6-پا-5 قاب و اسلحه باید مفید ویژگی های فیزیکی زمانی که می آید به پوشش برای جلوگیری از ضربات. او می داند این است که او نیاز به ایجاد اولین برداشت با غول ها.

“من قطعا درک می کنم که به عنوان یک تازه کار در آینده است که من قصد دارم به انجام و بازی تمام تیم های ویژه” براون گفت. “منظورم این 53-مرد فهرستی شما رو به نقش خود و نقش ممکن است در مکان های مختلف. من حاضر و آماده برای بازی.”

کنار هم قرار دادن فهرست قاضی گفت: یک متعادل کننده عمل می کنند.

“شما ساخت دفاع خود را برای ساخت دو سوم از تیم خود را,” او گفت:. “هر زمان که یک بازیکن جوان است که برای نصب یک نقش در دفاع جایی که او در خطوط ویژه تیم است که تقریبا همیشه در میان.”

Brunson شده بود کاپیتان تیم در کارولینای جنوبی اما او سوار بر کالج حرفه ای انجام grunt کار می کنند.

“من شروع کردن در تیم های ویژه و بود که من راه گرفتن در این زمینه و گرفتن در فهرست” Brunson گفت. “که او نیز چگونه مربیان به دست اورد اعتماد به بازیکنان پس هر چه آن را در زمان.”

از آن خواهد شد به این ترتیب دوباره برای Brunson و دیگر غول های rookies. هر آنچه در آن طول می کشد تقریبا همیشه می رود از طریق تیم های ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>