جو قاضی: Giants’ اولویت اول این است که بازیکنان در سلامت

هیچ کس نمی داند که اما جو قاضی این را می داند: نه هنوز.

او غول بازیکنان مجاز در بسته-پایین تیم تاسیسات در رادرفورد شرقی, N. J., است و به هیچ وجه او را به می دانم که زمانی که این تغییر خواهد کرد. در حال حاضر اولین سال سر مربی متوجه امن ترین محل برای بازیکنان خود را به جایی است که آنها در خانه هر کجا که است.

“من یک زمان سخت در حال حاضر درخواست یک بازیکن به پرواز در سراسر کشور از کالیفرنیا” قاضی گفت: در یک زوم دیدار با رسانه ها “وقتی که من احتمالا نمی خواهد برای اولین بار یکی از زیباترین و مایل به پرتاب دو پسر من در هواپیما به راه دیگر بروید.”

در هر مکالمه در مورد در نهایت شروع به قاضی گفت: اولویت این است که “ما 100 درصد برخی از بازیکنان در حال رفتن به سالم باقی می ماند و ما نمیتونیم کسی در خطر است؟”

بسیار وجود دارد که به در نظر گرفتن قبل از باز کردن یک تیم تاسیسات است.

“به موقع بودن فاکتور گرفتن بازیکنان داشتن آنها سفر مقدار زمان آنها تهدید و گرفتن آنها را در ساختمان می تواند ما را امن آنها در حال رفتن به قرنطینه می شود و همراه با تمام کارکنان و مربیان هستند که در اطراف آنها چه که در مرکز ما یا در جایی دیگر” قاضی گفت.

Joe Judge
جو قاضیAP

شده است وجود دارد بحث های مقدماتی و رسیدگی به حرکت اردوگاه های آموزشی خارج از تیم تسهیلات اگر نیوجرسی هنوز باز است اما این بسیار بعید است که سناریو.

“امیدوارم در یک دنیای کامل, ما همه پشت هم در نیوجرسی آموزش زودتر از بعد” قاضی گفت. “ما در حال برنامه ریزی برای بسیاری از hypotheticals بنابراین اگر آنها می آیند تا ما گرفتار با تعجب.”


قاضی گفت: غول جرم خواهد بود و بر اساس آنچه هماهنگ کننده Jason گرت زد و با استفاده از یک دهه گذشته با کابوی ها. این خواهد شد در حال حاضر یک چالش برای سال دوم کارفرمایی دانیل جونز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“وجود دارد رفتن به برخی از شباهت ها برای دانیل اما من نمی خواهد می گویند این انتقال در راه هر شکل و فرم خود را از تازه کار تا سال” قاضی گفت.


قاضی گفت که او صحبت کرده است با LB Markus طلایی پس از این غول قرار نادر بدون محدودیت-رایگان-عامل مناقصه بر روی بازیکنی که رهبری تیم را در کیسه در سال 2019 با 10. اگر طلایی امضا نمی کند با یکی دیگر از تیم جولای 22, او تبدیل شدن به غول برای $4.1 میلیون نفر است.

“بله من صحبت با مارکوس” قاضی گفت. “من احترام زیادی برای او به عنوان یک بازیکن او را یک فرد بزرگ او را سخت کارگر اما او یک مولد بازیکن.

“ما قرار داده شده از برچسب بر او که چیزی است که اختصاص داده شده به ما از طریق قوانین لیگ. ما علاقه Markus ما به او صحبت کرد و ما قصد داریم از طریق این روش در حال حاضر ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را بازی کردن کمی و ببینید که در آن همه چیز می لرزد.”


نگه دارید, آیا قاضی نگاه به عنوان اگر او تا به حال یک تازه کوتاه کردن مو ؟ چگونه او مدیریت آن ؟

“من برخی از کلیپرز و من از نوع تجربه کمی بر روی عرشه پشت من,” او گفت:. “باید صادقانه با شما من نوعی بود که قرنطینه ریزش بیش از گوش من برای کمی. همسر من قطع جوانترین پسر من است, او به نظر می رسد مانند او در مبارزه با یک بطری شکسته بنابراین من از نوع من خود را کمی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>