جو قاضی حمل لایحه Belichick رهبری-شورای مدل غول

از برخی جهات قابل توجه است که چقدر مسئولیت لایحه Belichick انباشته در جو قاضی.

نگاهی به قاضی تکلیف برای 2019 های نجومی: پر طاقت فرسا ویژه تیم هماهنگ و آه راه و همچنین اضافه کردن موقعیت مربی وظایف (شبکه گیرنده) به در حال حاضر کهنه ساعت در روز خود را. این تمرین مشترک به یک هماهنگ کننده یک دوئل نقش مربیگری گیرنده در یک تیم NFL یک گیگ.

وجود دارد و حتی بیشتر تحت سطح Belichick در برابر خواسته قاضی برای رسیدگی در طول قاضی هشت سال با میهن پرستان. Belichick می آید و مانند یک بخیل اما او می داند ارزش نگه داشتن خطوط ارتباطی باز با بازیکنان. به این منظور Belichick تشکیل یک شورای رهبری در انگلستان و اختصاص قضاوت به عنوان رابط اصلی از کادر مربیگری به ارتباط برقرار کردن با آن گروه را انتخاب کنید.

پس از آن به عنوان جای شگفتی نیست که اولین بار سر مربی انجام خواهد بیش از این مفهوم به غول.

“ما قطعا خواهد شد” قاضی گفت: پست به تازگی. “هیچ چیز را رسما ساختار در حال حاضر. به طور معمول کسانی که شروع به ظهور در بهار. واقعا با جدید ما در مواجهه با این بازیکنان ما می خواستیم به جلو بروید و می توانید از طریق یک بهار.”

بهار و اوایل تابستان بود و پر از انواع و اقسام COVID-19-محور مجازی و از راه دور اشاعه فوتبال اطلاعات و همچنین چندین بحث در عدالت اجتماعی مسائل برانگیخته با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. غالبا قضاوت این بحث را با تعداد کمی از بازیکنان در فهرست.

“اما آن را به سکوت کسی صدای” قاضی گفت. “تمام مکالمات به همه بازیکنان است.”

کاپیتان تیم برای قاضی فصل اول با غول انتخاب خواهد شد توسط همسالان خود را در اتاق قفل است.

“آنها نیاز به نمایندگی از تیم شما می خواهید به تاکید به آنها نیست محبوبیت مسابقه” قاضی گفت. “شما انتخاب افراد به نمایندگی از شما.”

قاضی با بازخورد از کارکنان مربیگری خود را انتخاب کنید از بازیکنان را به خود شورای رهبری. این کار را به سر انجام در اردوگاه های آموزشی و یا نزدیک به شروع فصل.

“ما به شما گرفتن برخی از بچه ها به اعتقاد ما نشان دهنده یک بخش بزرگتر از تیم” قاضی گفت. “ما لازم نیست که یک شماره خاص تنگ کردن. من به تمام روش های مختلف انجام می دهند که آیا آن را یک نفر در هر موقعیت و یا بچه ها در سنین مختلف است. برای ما که به شناسایی آرایش تیم ما در اردوگاه های آموزشی و ببینید چه چیزی بهترین جا ما می توانیم با آن است.”

غذای “پیشنهاد” بیشتر شبیه به یک بخشنامه — از شرکت صاحب جان مارا تام کولین ایجاد یک شورای رهبری پس از سال 2006 فصل آن به او کمک کرد تا خود را نجات دهد ،

آن جالب خواهد بود تا ببینید که کدام بازیکنان را قاضی را کاهش دهد. دو دیرین غول رهبران و کاپیتان Eli Manning and Zak DeOssie هستند که به تازگی بازنشسته شد. با توجه به فراوانی از جوانان و عدم موفقیت در سال های اخیر وجود دارد چند با شدت بهم زدن غوطه دادن انتخاب کند.

Joe Judge and Bill Belichick
جو قاضی و لایحه Belichickn. y. پست: چارلز Wenzelberg; گتی ایماژ

Saquon Barkley فقط 23 و ورود به سومین فصل NFL اما او یک نامزد. دانیل جونز همچنین 23 است شروع کارفرمایی اما احتمالا هنوز آماده نیست. گیرنده استرلینگ شپرد فوق العاده است, طولانی ترین-شاغل غول بازیکن در پنج سال است و احترام.

Nate لحیم کاری یا کوین Zeitler هستند امکانات از خط حمله. دفاعی lineman Dalvin تاملینسون جامد است اما ممکن است متناسب با مشخصات شخصیت. Jabrill فلفل شدید رقیب و می تواند به دست آوردن پذیرش تنها در سال دوم خود را با غول. داخل linebacker بلیک مارتینز را دفاعی calls اما او یک تازه وارد به عنوان جیمز Bradberry بالا-قیمت مناسب عامل رایگان cornerback.

Nate Ebner ویژه تیم آس امضا این offseason, بخشی از شورای رهبری با پرستان و در نتیجه بزرگ آشنایی با آنچه که قاضی می خواهد و انتظار دارد.

آن است که یک تعادل ظریف. قاضی می خواهد بازیکنان به نمایندگی از کلیت اتاق قفل جوان و پیر بالای فهرست به پایین افرادی که چیزی برای گفتن و در حال حاضر به آن می گویند. در انگلستان رهبری گروه ساخته شده بود و نه از یک دسته از تام برادی-انواع. در زمان های مختلف Ebner و متی اسلاتر شد و در آن عنوان شد Devin McCourty.

Belichick واگذار خیلی از شکل گیری و اجرای خود را از شورای رهبری به قاضی و جک Easterby میهن پرستان’ تیم مدیر توسعه و شخصیت مربی است. قاضی و Easterby صرف شش سال هم در انگلستان است. Easterby چپ برای تگزاسی در سال 2019 برای تبدیل شدن به خود را به معاون اجرایی رئیس جمهور از تیم توسعه است.

“به نظر من بزرگترین چیزی است که مایل به صحبت کردن با شما؟” قاضی گفت. “شما می توانید بگویید که بازیکنان حاضر به رفتن به دفتر خود و نشستن در سراسر از شما و به شما بگویم چیزی است که به سختی چیزی برای گفتن دارد. این مرد که به طور معمول نیاز به نمایندگی از بازیکنان به خاطر او از ترس به صحبت می کنند تا در چه باید گفت.

“وجود دارد هیچ اسرار درون تیم. اتاق قفل می داند. برخی از مرد ممکن است یک نرم افزار کاسه و یا او ممکن است همه که بودن در مورد نوشته شده در مقالات, اما همه می دانند کسی که واقعا مرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>