جو باک: اگر NFL بازی ندارد و تماشاگران فاکس ممکن است اضافه کردن CGI طرفداران صدای جمعیت به پخش

2020 برنامه ریزی شده است اما کمی دیگر شناخته شده است در مورد آینده NFL فصل به عنوان coronavirus همه گیر قوی هستند.

باید فصل NFL شروع در زمان جو باک — Fox Sports’ منجر play-by-play گوینده برای فوتبال — معتقد است که ما ممکن است به دنبال در یک کمپین بدون طرفداران در می ایستد. در مصاحبه با SiriusXM را اندی کوهن, باک گفت که روباه است که به بررسی چند راه برای ارائه یک مطلب عادی تجربه مشاهده باید این فن بازی کمتر خواهد شد.

“احتمالا وجود دارد رفتن به یک فصل در انجام بازی با طرفداران آن خواهد بود دشوار است” باک گفت. “من فکر می کنم روباه و این شبکه باید برای قرار دادن صدای جمعیت تحت ما آن را به صورت عادی مشاهده و تجربه در خانه.”

هنگامی که فشرده توسط کوهن, باک گفت که او مطمئن بود که صدای جمعیت اضافه خواهد شد به پتانسیل پخش بدون طرفداران و رفت تا آنجا که می گویند “من می دانم که آنها آن را انجام دهد” و آن را “تقریبا یک معامله انجام می شود.”

“من فکر می کنم هر کس خواهد بود که در آن کنترل در حال رفتن به باید واقعا خوب در کار خود و واقع بینانه با توجه به جمعیت واکنش نشان می دهند با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در این زمینه پس از آن واقعا مهم است.”

فون میلر جزئیات coronavirus مبارزه: ‘من ریه ها بودند زنجیرها’

بیشتر: چگونه ESPN می تواند لرزش آن ‘دوشنبه شب فوتبال پخش غرفه به عنوان 2020

باک نیز گفت: این شبکه است که به دنبال راه هایی برای به حداقل شبیه یک خانه بسته بندی شده برای بینندگان در خانه.

“در بالای آن است که آنها به دنبال راه هایی برای قرار دادن طرفداران مجازی در غرفه بنابراین هنگامی که شما یک شات گسترده ای از آن به نظر می رسد مانند ورزشگاه است مربا بسته بندی شده و در واقع آن خواهید بود خالی” باک گفت.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>