جو بایدن متعهد به انتخاب یک زن VP. برخی از دموکرات ها می گویند او باید یک زن از رنگ

واشنگتن – در سال 2008 باراک اوباما انتخاب جو بایدن به عنوان همسر در حال اجرا در بخشی به دلیل بایدن به ارمغان آورد تجربه در کنگره و در سیاست خارجی که تازه وارد سناتور از ایالت ایلینوی فاقد.

در حال حاضر بایدن در خود است در تلاش برای پیدا کردن یک همسر در حال اجرا با نقاط قوت او فاقد در حالی که رو فشار به تاریخ است.

این presumptive دموکراتیک نامزد قول داد در ماه مارس به انتخاب یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. رهبران مهم در جناح دموکراتیک پایه – سیاه و لاتین رای دهندگان می گویند که به اندازه کافی برای این پرچمدار از یک حزب است که سیاهی آن تنوع و متکی بر حمایت ثابت قدم رای دهندگان از رنگ را به نفع خود.

آنها اصرار او را به را انتخاب کنید فقط هر کاری اما اولین زن از رنگ به عنوان یک همسر در حال اجرا در یک حزب عمده بلیط.

نه تنها آن است که مدت زمان طولانی گذشته به پاداش حزب را قابل اطمینان ترین رای گیری بلوک سیاه رهبران می گویند که یک زن از رنگ باعث می شود بیشتر حس استراتژیک برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر: بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

بایدن 77 و سفید نیاز به تعادل بلیط با تنوع نژادی و جوانان طرفداران گفت: به انرژی را پایه و یا او خطر تکرار اشتباهات هیلاری کلینتون که نتوانست به بازی اوباما حمایت در شهرهای با جمعیت آفریقایی آمریکایی در سال 2016 انتخابات دست به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر او می خواهد ما را نه فقط رای آورد اما ما خانواده ها و جوامع در طول در تعداد رکورد او را به قرار دادن یک زن از رنگ بر روی بلیط” گفت: Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردم چپ متمایل گروه کار به شرکت بیش از 1 میلیون و زنان از رنگ در نوسان متحده در این پاییز. “آن را باید بخشی از استراتژی موفق در آوردن ائتلاف دموکراتیک با هم شلیک ما تا انگیزه ما حتی در وسط یک بیماری همه گیر – برای دریافت رای دادن.”

بایدن به دنبال ‘نقاط قوت است که من لازم نیست’

یک همسر در حال اجرا نشده چرخش نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در یک راه روشن از سال 1960 مورخان توافق دارند که لیندون جانسون به ” جان اف کندی برنده تگزاس در مسیر به پیروزی در کاخ سفید است.

اما بیشتر می تواند در بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید بیش از حد معمول به دلیل سن و سال او – او خواهد بود 78 در روز افتتاح در سال 2021 – و آینده این حزب است. حتی اگر بایدن از دست می دهد, همسر در حال اجرا تقریبا قطعا ظهور به عنوان یک مدعی به دنبال این حزب نامزدی برای ریاست جمهوری در سال 2024.

بایدن به نظر می رسد در هفته گذشته با یکی از زنان از رنگ ترین گمانه زنی در مورد به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا: Stacey آبرامز. یک بخش در MSNBC را “حرف آخر” توسط لارنس o’donnell ارائه یک, استماع, انواع, برای آبرامز سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت و زمانی فرمانداری نامزد شده است. بایدن دعوت آبرامز بر روی برنامه.

“استیسی می داند آنچه که او انجام می دهد و او را فوق العاده قادر به شخص” بایدن گفت: شعار آبرامز’ کار در رای گیری حقوق برای سازمان او منجر مبارزه عادلانه.

جو بایدن: افرادی که بر این باورند تارا Reade ‘احتمالا نباید رای من’

بیش از 500 زنان رهبران – از جمله شبان و پزشکان و وکلا و افراد مشهور مانند خواننده/بازیگر Vanessa Williams–) در نامه ای به بایدن ماه گذشته فراخوانی برای او به “تشخیص و ضبط این لحظه” با چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

دموکراسی در رنگ و 12 همفکر گروه گذراند جداگانه نامه اصرار بایدن برای انتخاب یک زن, رنگ, تماس با تصمیم “اولین نشانه ای از چگونه شما را اداره کنند.” در علاوه بر این به یک زن در حال اجرا همسر بایدن متعهد به معرفی کشور اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به دیوان عالی کشور.

“من به دنبال کسی است که نقاط قوت است که من اصلا به عنوان حد” بایدن گفت: در هفته گذشته طی مصاحبه ای در اسنپ چت. “من از ترس به بیرون رفتن و پیدا کردن کسی که می داند بیشتر از من در مورد یک موضوع است.”

اعضای کنگره فرماندار و حداقل یک عضو از دولت اوباما در میان زنان از رنگ بایدن می تواند با توجه به.

در علاوه بر این به آبرامز دیابت کامالا هریس D-کالیفرنیا.; سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی سوزان رایس; و مظنونان حمله به دانشگاه وال Demings D-Fla., و باربارا لی D-کالیفرنیا در میان زنان شایع می شود و در بایدن لیست ممکن است در حال اجرا ميباشد.

پتانسیل لاتین در حال اجرا آمپول شامل بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا و نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام. سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., همچنین ذکر شده که ممکن است همسر در حال اجرا می بومی معاون ریاست جمهوری نامزد.

مقاطعه به این تصمیم می تواند یکی از بزرگترین میدانهای از انتخابات: حومه نوسان مناطق به خصوص در ایالات غرب میانه مانند میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016. که پویا است و افزایش سن. ctq از ایالت مینه سوتا و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به عنوان رقیب.

جو بایدن نیاز خود جو بایدن: در اینجا نگاهی به زنانی که می تواند در معاون ریاست جمهوری کوتاه

یک نظرسنجی از رادیو فردا/YouGov یافت بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست محبوب در میان لیبرال ها این است که انتخاب میان دموکرات ها به بایدن را در حال اجرا همسر. وارن اعداد احتمالا افزایش بالاتر به رسمیت شناختن نام. Klobuchar, Whitmer و وارن همه سفید هستند.

‘بازگشت ما رای گیری سرمایه گذاری’

با چند زنان واجد شرایط از رنگ مورد نظر در آن می تواند به معنای عمده یاس اگر بایدن می رود جهت دیگر است.

“من فکر می کنم شما در معرض خطر خشم و سرخوردگی” آلیسون گفت. همراه با اقتصادی و سلامت مبارزات بسیاری از مردم از رنگ چهره در میان COVID-19 گیر او گفت: این امر منجر به پایین مشارکت مردم است. “این رفتن به – من نمی خواهم به غلو آن – اما ناقوس مرگ در نظر یک استراتژی موفق در نوسان متحده است.”

بیشتر: ctq پیت Buttigieg تجمع پشت جو بایدن در آستانه حیاتی سه شنبه مسابقات

سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی نجات بایدن در ماه فوریه هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را در آستانه سقوط پس از از دست دادن دموکراتیک اولیه به سه نفر اول مسابقات رساندهاند. بایدن سپس مورد استفاده خود مزیت بزرگی در میان رای دهندگان سیاه سوق دادن مبارزات انتخاباتی خود به یک خانم فوق العاده سهشنبه عملکرد.

این یک یادآوری از نفوذ عمده ای سیاه و رای دهندگان به خصوص زنان که رای در شماره های بالاتر را در ائتلاف دموکراتیک. مانند بایدن کلینتون موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در سال 2016 با تشکر از حمایت گسترده در میان رای دهندگان سیاه. اما که نمی تواند به اوباما-سطح مشارکت مردم در انتخابات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما خواستار بازگشت ما رای گیری سرمایه گذاری در سال 2020” گفت: Glynda Carr, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ارتفاعات بالاتر برای امریکا که با این نسخهها کار به زنان آمریکایی آفریقایی منتخب را به دفتر. “است که در قالب سیاست هایی که به طور مستقیم مرکز زنان در خانواده ما است و ما در مورد داشتن کرسی در همه تصمیم گیری جداول.

“ما نمی توانیم همچنان به عنوان بلوک های ساختمان از یک پیروزی ائتلاف و سپس در پایین هرم در همه زمان ها,” او گفت:.

Carr گفت: از آن خواهد شد حتی مهم تر به انرژی سیاه در میان رای دهندگان coronavirus همه گیر است که می تواند تغییر نحوه رای مردم. او گفت: یک همسر در حال اجرا خواهد ایجاد “هیجان اضافی” به انرژی سیاه به “آنچه که ما همیشه انجام داده ایم که سازماندهی ما خانه ما بلوک کلیساهای ما sororities ما اتحادیه های کارگری برای رای دادن.”

نظر: سلام برنی, سیاه, رای دهندگان رو بایدن باز گشت و آنها نه نخبگان و یا استقرار

تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. که حمایت از بایدن ثابت محوری به چرخش گفت: در ماه گذشته آن را “بزرگ خواهد بود” برای بایدن برای انتخاب یک رنگ اما از آن است که “نمی باید.”

تیفانی دنا Loftin مدیر ملی جوانان و بخش کالج در NAACP گفت که بدون در نظر گرفتن که می پیوندد بلیط با بایدن, سیاه, رای دهندگان باید درک کنند که چگونه “آن خطرناک خواهد بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود رئیس جمهور ما برای چهار سال آینده.”

“مهم نیست که این معاونت است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با بلیط, من فکر می کنم مردمی می دانم آنچه انتخاب را” Loftin گفت.

NAACP است نه در میان گروه هایی که به طور رسمی خواسته بایدن برای انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا. Loftin گفت: NAACP ارزش سوابق نامزدهای مهمترین و در نظر دارد برای برگزاری هر نامزد دریافت جایزه شده است پاسخگو باشد.

این مورد برای یک, لاتین, VP نامزد

به پیش کشیدن در دموکراتیک اولیه بایدن ساخته شده بر روی حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه توسط coalescing دیگر دموکرات ها ترجیح داده که در حد متوسط به جای آن از سوی دیگر ، برنی ساندرز. او نمی کرایه نیز در میان رای دهندگان لاتین که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به بخش مهمی از ائتلاف دموکراتیک.

Mayra Macías, مدیر اجرایی, لاتینی پیروزی که تشویق بایدن به نظر لاتینا, همسر در حال اجرا گفت: بایدن صرف نمی کند به همان سطح از منابع به عنوان ساندرز را به شرکت Latino رای دهندگان. این بدان معناست که او کار را به انجام به شرکت Latino رای دهندگان قبل از انتخابات در ماه نوامبر.

‘اقتصاد نیست یک سوئیچ نور:’ جو بایدن خواستار احتیاط در reopenings میان coronavirus

آریزونا و فلوریدا دو نوسان متحده که در آن رای دهندگان لاتین می تواند کمک به تصمیم می گیرید که آیا تهمت نگه می دارد یک دولت او برنده در سال 2016 یا بایدن برنده آن برای دموکرات ها. Macías گفت: Latino رای دهندگان نیز می تواند کمک به درایو دموکراتیک مشارکت در میانه نوسان متحده است.

“اگر ما می دانیم که یک راه به نوبه خود از رای دهندگان لاتین است که با درخواست آنها چه راهی بهتر برای تعامل Latino رای دهندگان نسبت به قادر به استقرار در سطح بالای لاتین جانشین برای رفتن به جوامع و کسانی که مستقیم می پرسد به جامعه لاتین?” او گفت:.

دو سوم از رای دهندگان لاتین می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به حمایت بایدن اگر او تصمیم گرفت متن ترانه مست و ملت, اولین بار, لاتینا, سناتور ایالات متحده به عنوان او در حال اجرا همسر با توجه به رای گیری از Latino پیروزی و 72 درصد می گویند که آنها می تواند انگیزه بیشتری به نوبه خود اگر او انتخاب لاتین.

Macías گفت: Latino رای دهندگان نمی تواند گرفته شده برای اعطا با اشاره به نظرسنجی که نشان می دهد علاقه به 2020 انتخابات او را به عقب در میان Latinos به دلیل coronavirus بحران است.

“در زمانی که جوامع رنگ و لاتین به خصوص جوامع در حال مرگ هستند در یک نامتناسب نرخ با توجه به کروناویروس یک زن از رنگ در ریاست جمهوری بلیط را به ما و جامعه امید” Macías گفت. “در حال حاضر بسیاری از رای دهندگان در حال از دست دادن بینایی از انتخابات چرا که آنها تنها در تلاش برای زنده ماندن روز به روز است که COVID-19.”

اگر چه Latino رای دهندگان انگیزه خواهد بود به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن Macías گفت: این امر می تواند یک “قدم اشتباه” برای بایدن کمپین نه به انتخاب یک زن از رنگ اعم از لاتین و یا شخص دیگری.

“این کافی نیست برای Latino رای دهندگان فقط به رفتن و رای دادن در برابر چیزی” Macías گفت. “ما نیاز به یک دلیل برای رای دادن به یک نامزد.”

کریستینا Jimenez, مدیر اجرایی, ایالات, ما رویای اقدام که نشان دهنده مهاجرت جوانان گفت: بایدن باید انتخاب کنید و یک رنگ که بسیج جناح لیبرال حزب بسیاری از آنها حمایت Sanders.

او گفت: برخی از رای دهندگان لاتین مرتبط بایدن با اخراج که انجام شد در دولت اوباما.

نه تنها خواهد لاتین running mate انرژی رای دهندگان از سمت چپ Jimenez گفت: او را “کاملا رک و پوست کنده بازسازی اعتماد است که بایدن در مبارزات انتخاباتی از دست داده است با برخی از حوزه ها مانند Latino رای دهندگان.”

که باعث می شود بیشتر حس ؟ کارشناسان اختلاف نظر دارند

راشل Bitecofer, انتخابات, پیش بینی و عضو ارشد در Niskanen مرکز گفت: او معتقد است که معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است مهم تر از انتخابات گذشته به دلیل بیشتر رای دهندگان ارزش نمایندگی – یک نامزد زادگاه دولت اما هویت خود را. او گفت: بایدن به عنوان یک سفید, متوسط, مرد, باید با توجه به توان کسی لیبرال است یک زن و یک فرد از رنگ. او با اشاره به آبرامز و هریس به عنوان هدف قرار دادن هر یک از جعبه.

“یکی از نقاط ضعف در کلینتون استراتژی در سال 2016 یکی از دلایلی است که او از دست داده بود دو برابر را در میانه های سفید در بلیط خود را به دلیل آن را به سمت چپ او آسیب پذیر به پیشرو رای دهندگان منحرف,” Bitecofer گفت. در همان زمان سیاه مشارکت مشکلاتی روبرو از سال 2008 و 2012 سطوح.

او گفت که Klobuchar خواهد “دو” در میانه های سفید درست مثل کلینتون را انتخاب کنید از سن. Tim Kaine, D-Va., و وارن را ایدئولوژیک اما نه نژادی و تنوع برای بلیط. “این است که اکثر نژادی متنوع در تاریخ این کشور و قرار دادن دو استاندارد حامل هستند که هر دو سفید, من فکر نمی کنم این است ایده آل برای حزب” Bitecofer گفت.

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: شش ماه از بایدن جهش منجر به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus نگرانی

Bitecofer گفت: “حزب ترکیب رای دهندگان” تصمیم خواهد گرفت که آیا بایدن یا تهمت برنده نوسان متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و آریزونا: “اگر دموکرات و ائتلاف outvote خواه ائتلاف بایدن انجام خواهد شد دولت و یا بالعکس.”

چارلی کوک سردبیر طبخ سیاسی گزارش های مختلف را در یک تجزیه و تحلیل در ملی نقد و بررسی. او گفت: بایدن خواهد بود نابخردانه را “کاملا سیاسی انتخاب” که فریاد می زند “اپتیک بیش از ماده” و چک کردن جمعیتی و سیاسی و یا ایدئولوژیک ، او گفت: آن را به نظر می رسد مطلوب تر برای بایدن به انتخاب کسی که “پروژه جدیت و مکان یک ارزش در صلاحیت.”

او گفت: این می تواند شامل کسی که هرگز حتی برگزار شد منتخب دفتر, پیشنهاد سیلویا Mathews Burwell, بهداشت و خدمات انسانی در دولت اوباما به عنوان یک خارج از جعبه گزینه است.

“واقعیت این است که بایدن احتمالا سعی خواهد کرد برای تقسیم رفتن با کسی که برجسته واجد شرایط, اما همچنین دارای کمپین تجربه – که به ارمغان می آورد ما را به نام هایی مانند ctq یا گرچن Whitmer” کوک گفت.

Niambi کارتر دستیار استاد علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد گفت که او باور ندارد چیدن Klobuchar یا Whitmer را “اثر مورد نظر.”

اگر چه او گفت که او فکر نمی کند که زنان لزوما در خانه بمانند اگر بایدن برداشت و سفید در حال اجرا همسر آن خواهد بود “بسیار مشکل تر به فروش برساند.”

“در سال 2016 افراد را نشان نمی دهد تا در این شماره که آنها را در سال 2008 و 2012 به دلیل وجود دارد هیچ چیز در آن بلیط که صحبت می کرد به آنها” کارتر گفت. “این است که شانس خود را برای اینکه کاری انجام دهیم.”

کمک: ربکا مورن

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de