معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: اسناد ملی را باید جست و سوابق خود را برای آزار و اذیت شکایت توسط یک کارمند سابق که متهم او را از نظر جنسی آزار او در 1990s. اما او نیز در مواجهه با سوال در مورد یکی دیگر از کش از سوابق خود را در دانشگاه دلاور که خود را مدعی می گوید او شکایت ممکن است یافت می شود.

روز جمعه MSNBC “صبح جو” میزبان میکا برژینسکی بارها و بارها مورد سوال بایدن در مورد اینکه آیا او به انتشار خود را از دانشگاه دلاور پرونده که شامل مقالات خود را از بیش از 30 سال به عنوان سناتور از دولت است.

بایدن گفت: این پرونده که به او اهدا شده در سال 2012 را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات مربوطه را در مورد اتهام شکایت.

“من archives نیست پرسنل فایل” فرض دموکرات نامزد ریاست جمهوری پاسخ داد.

برژینسکی در ادامه به مطبوعات بایدن گفتن او معاون سابق رئیس جمهور خواسته بود برای ثبت در آرشیو ملی باز می شود بنابراین “چرا که نه فراموش همان در دانشگاه دلاور پرونده که مطرح شده سوال به این دلیل که آنها قرار است باز شود و سپس آنها را مهر و موم شده برای یک دوره طولانی تر از زمان.”

بایدن دوباره پاسخ داد: این پرونده شامل نمی شود فایل های پرسنل و گفت: archive “بسیاری از مکالمات محرمانه است که من با رئیس جمهور در مورد یک موضوع خاص است که من تا به حال با سران دولت از جاهای دیگر است.”

اما تارا Reade زنی که گفت: بایدن تجاوز جنسی در یک ساختمان کاپیتول هیل در سال 1993 به نام بایدن اجازه می دهد تا آزادی خود را در مجلس سنا مقالات در دانشگاه دلاور چرا که او معتقد است او شکایت یا جدایی نامه ممکن است ذخیره می شود وجود دارد, او گفت: فاکس نیوز.

Reade می گوید او در مورد شکایت آزار و اذیت جنسی نه حمله در سال 1993 در گفتگو با سرپرستان. او همچنین می گوید او ثبت گزارش سنا پرسنل دفتر اما دریافت یک کپی از آن. چند نفر می گویند که آنها به یاد بیاورید Reade توصیف یک حمله و قبل از او رفت و با او در ماه مارس است. دیگران می گویند که گفته شد در مورد اتهام آزار و اذیت و تلافی.

اما چندین سابق بایدن کارکنان از جمله کسانی که او گفت: او را به صحبت در مورد اتهام حمله به نیویورک تایمز گفت آنها هرگز با نزدیک شدن با هر گونه شکایت. اخبار تحقیقات شده اند قادر به پیدا کردن هر رکورد از Reade ادعا به مجلس سنا.

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993

خواندن بیانیه کامل: جزئیات جو بایدن کامل بیانیه تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی

بایدن نمی خواهد مرتکب به امکان دسترسی به دانشگاه دلاور مجموعه در طول مصاحبه جمعه. او ابراز نگرانی کرد با محتویات بودن “خارج از متن” در حالی که او اجرا می شود ، او همچنین در مورد سوال خواهد بود که وظیفه فیلتر کردن از طریق سوابق.

“اسناد و مدارک وجود دارد در وجود… برای مثال زمانی که من در ملاقات با پوتین و یا زمانی که من ملاقات با هر کس. و همه از آن به علوفه در یک کمپین—در این زمان من نمی دانم که از هر کسی که هر چیزی مانند این که” او گفت:.

هزاران نفر از سوابق یک مجموعه گسترده ای پوشا بیش از 1,850 جعبه همراه با 415 گیگابایت الکترونیکی پرونده هنوز در حال سرپرستی دانشگاه دلاور سخنگوی Andrea بویل Tippett, گفت اخبار, مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. دانشگاه انتظار دارد این روند به گذشته حداقل تا بهار 2021. کتابخانه دانشگاه داران هنوز فهرست نویسی جمعی از اسناد و پیاده های صوتی و فایل های برنامه نویسی به طوری که این مجموعه در نهایت می تواند قابل جستجو است.

بایدن گفت: در بیانیه کمپین جمعه صبح که دانشگاه دلاور مقاله حاوی اطلاعات در رکورد های عمومی: “سخنرانی, سیاست, طرح مواضع گرفته شده و نوشتن صورت حساب.” سناتور’ مقالات نیز ممکن است شامل مکاتبات و یادداشت ها و گزارش های الکترونیکی, فایل, قرار ملاقات تقویم, پایگاه داده ها, عکس ها و حتی اسناد و مدارک از اعضای خانواده با توجه به سنا تاریخی ،

مجلس سنا قطعنامه حاکم بر سنا پرونده آمده است که هر “تحقیقی فایل های مربوط به افراد و حاوی اطلاعات شخصی پرسنل سوابق و سوابق اجرایی نامزدهای” ممکن است در دسترس عموم ساخته شده تنها پس از آنها در وجود برای 50 سال.

تجزیه و تحلیل: بایدن را انکار صریح. این بدان معنا نیست که او قرار داده و این موضوع را به بقیه.

در ابتدا مقاله انتظار می رود که در دسترس عموم دو سال پس از بایدن آخرین روز انتخاب ، اما از آنجا بایدن اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور, شرایط توافق را تغییر داده اند. اسناد و مدارک نخواهد بود ساخته شده تا دو سال پس از بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.

افراد از بایدن کمپین دسترسی به مجموعه ای حداقل یک بار به مناسبت در 2019 اما نه در سال 2020 Tippett گفت: اخبار و مجله.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد ماهیت آن است. اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد آن, شما در حال رفتن به نیاز به تماس با دفتر خود را,” او گفت:.

بایدن در بیانیه گفت: هر پرونده از جمله شکایت تنها می تواند در آرشیو ملی “در چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال شیوه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de