جو بایدن می گذرد نماینده آستانه مبارزات دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

واشنگتن — معاون رئیس جمهور جو بایدن رسما مسجل به 1,991 متعهد نمایندگان او نیاز به حزب دموکرات نامزد.

بایدن جاروب تمام هفت متحده برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه — مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico, مونتانا, داکوتای جنوبی و پنسیلوانیا — به علاوه منطقه کلمبیا. او تا به حال شده است ومیگوید نزدیک به نماینده تعداد تمام هفته را به عنوان آرا ادامه داد: به شمارش.

در بیانیه منتشر شده به زودی پس از تعداد مورد نیاز رسیده بود بایدن گفت: کشور نیاز به رهبری است.

“این یک زمان دشوار در آمریکا در تاریخ است. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قهر تفرقه سیاست بدون پاسخ. این کشور در حال گریه کردن برای رهبری است. رهبری است که می تواند متحد آمریکا” بخشی از این بیانیه می خواند.

در اوایل ماه آوریل بایدن شد presumptive نامزد پس از سن. Bernie Sanders, آخرین دموکراتیک حریف هنوز هم در مسابقه به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است. بایدن 77 تبدیل خواهد شد نامزد پس از ضرب و شتم یکی از بزرگترین و متنوع ترین گروه از نامزدهای دموکرات. در یک نقطه وجود دارد حداقل دو دوجین نامزد رقابت برای نامزدی حزب دموکرات.

در اولین رای گیری اولیه متحده بایدن دچار ناامید کننده زیان — که منجر به شک و تردید از صاحب نظران که معاون سابق رئیس جمهور می تواند در جلب حمایت کافی به نامزد. اما بایدن انتخاباتی بود دوباره انرژی پس از تسلط پیروزی در کارولینای جنوبی و ادامه داد: به دندانه دار کردن بزرگ اولیه برنده است.

کمیته ملی حزب دموکرات خود را نگه دارد کنوانسیون در اواسط ماه اوت که در آن بایدن را رسما نامزد به نمایندگی از حزب خود در انتخابات عمومی ،

بیش از گذشته چند ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حال حاضر شروع انتخابات عمومی مبارزه کنند. دو انتقاد کرده اند بیش از هر پاسخ خود به coronavirus همه گیر روابط خود را با چین و اخیرا اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید.

با توجه به رای گیری های اخیر بایدن طول می کشد کمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه تا برای انتخابات عمومی.

“من نمی خواهد فن شعله های آتش نفرت’: جو بایدن انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در کنگره به آدرس سیستمیک نژاد پرستی

بایدن را چالش بعدی خواهد بود برای انتخاب یک همسر در حال اجرا است که می تواند کمک انرژی کلید رای دهندگان جوان مانند ترقی خواهان و رای دهندگان از رنگ به خصوص سیاه و رای دهندگان. هر دو کلید رای گیری بلوک برای حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات عمومی ،

برخی از دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که بایدن نیاز به انتخاب یک زن سیاه و سفید و یا لاتین برای انتخاب معاون ریاست جمهوری در تلاش برای برجسته حزب تنوع و پاداش صابران حمایت از رای دهندگان از رنگ است که دموکرات ها نیاز دارید را به نفع خود.

بایدن همچنین نیاز به تعامل با جوانان مترقی رای دهندگان بسیاری از آنها پشتیبانی Sanders. بیش از چند هفته گذشته بایدن کار کرده با ساندرز در سیاست کاری گروه است که عبارتند از متحدان مردان برای ایجاد طرح برای بایدن کمپین اطراف تغییر آب و هوا, عدالت کیفری, اصلاحات, اقتصاد, آموزش و پرورش, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

جوان مترقی رهبران باید گفت که این یک گام در مسیر درست است اما نیز محتاط در مورد چگونه سازمان خود را در حال رفتن برای حمایت بایدن در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de